Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By nikos
#614290
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ θα διαφωνήσω, οι 43" είναι το ελάχιστο που θ' αγόραζα για την απόσταση των 2.5 μέτρων. Οι διαφορές στις τιμές είναι και πολύ μικρές εξάλλου, για ν'αξίζει να αγοράσεις μικρότερη. Δεν είναι τυχαίο που η αγορά πηγαίνει σε όλο και μεγαλύτερες ίντσες.
Anonymous Founder έγραψε:Είναι αδιάφορο που θα μπει. Σημασία έχει να βλέπεις ανθρώπινα. 32 ίντσες είναι λίγες, για οπουδήποτε σήμερα, όταν με 50€ , παίρνεις 43" και συνήθως και σε καλύτερη ανάλυση.
+1

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#614317
gakost έγραψε:
Deleted User 1 έγραψε:Έβαλα χθες μία 32αρα που είχε η γυναίκα στο δεύτερο υπνοδωμάτιο και γελάει ο κόσμος. Δεν καταδέχτηκα καν να την ανοίξω να δω αν δουλεύει η κεραία. Απόσταση 3μ σίγουρα.

Δεν ξέρω αν συμφωνείτε αλλά μου φαίνεται τρομερά αναχρονιστική η tv στο υπνοδωμάτιο. :hmmm: Η μόνη ασχολία με media στο υπνοδωμάτιο γίνεται με το κινητό ή το tablet.

Εγώ πάντως συμφωνώ. Δεν έχει νόημα η τηλεόραση σε υπνοδωμάτιο


+1
θες να :inlove: ,και σου λεει περιμενε να τελειωσει το εργο.
Ποιο εργο γτχμ? :rant:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#614325 Α. Αν φαίνεται πιο ενδιαφέρον το έργο τότε δεν φταιει η παρουσία της τηλεόρασης

Β. Βάλτε κάποια συνδρομητική υπηρεσία να μπορείτε να κάνετε pause

Γ. Στο σαλόνι δεν παίζει σεχ;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#614327
drdino έγραψε:Α. Αν φαίνεται πιο ενδιαφέρον το έργο τότε δεν φταιει η παρουσία της τηλεόρασης

Β. Βάλτε κάποια συνδρομητική υπηρεσία να μπορείτε να κάνετε pause

Γ. Στο σαλόνι δεν παίζει σεχ;


φρεσκοπαντρεμενος ε? :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#614330
elteo έγραψε:Τι να πω. Άλλα μάτια έχω εγώ φαίνεται. :(


Αν θεωρώ εξευτελιστικό το γεγονός ότι κάποιοι αναγκάζονται καί έχουν μόνο 43 ιντσες στην κρεβατοκάμαρα τους (και στο λάθος σημείο :shifty: ) δεν θες να ξέρεις ελτεε
ΑΚΟ
πόση αποστροφή, οδύνη, αποτροπιασμό και αλφιστι μου προκαλεί μια εικόνα 32αρας στην κρεβατοκάμαρα. :help:
32 ιντσες πλέον ΟΡΙΑΚΆ στην τουαλέτα. Την εξωτερική that is (σιγά μην δεν είχατε, τυροκομοι).
Εγώ με 100 ευρώ ΜΌΝΟ παραπάνω έχω προτσεκτορα στο υπερλουξ πανάκριβο υπνοδωμάτιο . Είναι το λιγότερο που επιβάλλει η ανθρωπιστική μου συνείδηση, (να τά πει και ο Κιλο που δουλεύει στα ΟΗΕ τί οδηγίες υπάρχουν). Και όσο για πανί; Ας ΚΑΓΧΑΣΩ Ελτεε. :s_sarcastic

Σηκώνω το πάπλωμα όρθιο. :s_roses





























Όχι με τα χέρια μου. :iconcool:

Όνυχα πα να φύγουμε για το πανέμορφο Φτδγδηρξφξεερρκγιγνδβργ στα νότια του Ρευκιαβικ . :adminpower:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#614975 Κολλημενο πιξελακι η LG. Να δουμε τι θα πει το service μιας και ειναι εντος εγγυησης.

Εικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#614996 Aν έχει zero pixel warranty, θα στην αλλάξουν χωρις μα μου.

Βασικά έχει ενδιαφέρον αν οι επεκτάσεις εγγύησης που προσφέρονται απ τον asimoεεε απ τον κωτσόβολο καλύπτουν τέτοιες αλλαγές :hmmm:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#616649
Deleted User 1 έγραψε:Κολλημενο πιξελακι η LG. Να δουμε τι θα πει το service μιας και ειναι εντος εγγυησης.

Εικόνα

< >

Έκανε το χρέος της η LG. Ενώ αρχικά σε τηλεφωνό μου μου είχαν πει ότι αναμένουν νέο πάνελ για το αλλάξουν στην υπάρχουσα, μόλις ενημερώθηκα ότι θα γίνει αντικατάσταση με την αντίστοιχη του φετινού τους lineup.

Βέβαια λόγω black friday με ρίχνουν άσχημα γιατί αυτή τη στιγμή η B9 (Β7 η δικιά μου του 2017) έχει 1200€ αλλά μου αρκεί ότι θα πάρω tv του κουτιού.

https://www.mediamarkt.gr/el/product/_lg-oled-55-b-9-pla-1223420.html

Αυτό που δε διευκρίνισα είναι εάν ισχύει κανονικά η επέκταση εγγύησης που έχω κάνει για την παλιά. Λογικά ισχύει κανονικά απλά ίσως πρέπει να ενημερώσω για αλλαγή product number γιατί η επέκταση αφορά το παλιό. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#616891 Χμ.... Μια χαρά βλέπω το vfm για σήμερα... Και το media markt το έχει ίδια τιμή.... Θαααα..... Το σκεφτώ!!!!

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#616898
224v έγραψε:Χμ.... Μια χαρά βλέπω το vfm για σήμερα... Και το media markt το έχει ίδια τιμή.... Θαααα..... Το σκεφτώ!!!!

< Note >


τι μια χαρα,20 ευρω πανω ειναι απο την κατωτατη :lol: