Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#570855
Dodger έγραψε:Κοιτάς πόσες ιντσες θες, πόσα λεφτά διαθέτεις, βρίσκεις την αντίστοιχη LG και καλοθέατη :yahoo:
Κάπως έτσι το βλέπω, κοιτάζω πόσο μεγάλη χωράει, κοιτάζω τι υπάρχει σε μαύρο από LG ή Samsung (εμένα μια LG μου έκανε μια κάθετη πράσινη γραμμή οπότε...) με καλή τιμή και από τα πολύ λίγα που θα έχουν μείνει θα ρωτήσω τους ειδικούς.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#574672 Τηλεόραση Samsung 98" Smart 8K QLED QE98Q950RBTXXH
Εγγύηση: 24 μήνες
Κατασκευαστής: SAMSUNG
Ίντσες: 82"

:s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By drdino
#574673 Η δεύτερη τιμή είναι για όταν έχει κρύο :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#574674
elteo έγραψε:Τηλεόραση Samsung 98" Smart 8K QLED QE98Q950RBTXXH
Εγγύηση: 24 μήνες
Κατασκευαστής: SAMSUNG
Ίντσες: 82"

:s_sarcastic


Το πιο σημαντικο ξεχασες! 59.999€ :s_crazy

Παντως τουμπανο ειναι. Οποιος εχει το μηχανημα που κοβει λεφτα στο σπιτι του, δεν τον χαλαει να την εχει :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#578258 Από πέρσι τρωγομαι για τηλεόραση
Έβλεπα την https://www.sony.gr/electronics/tileora ... 500-series
Αλλά έκανε 2000 και δεν....
Πάνω στην αλλαγή έτους κάποια μαγαζιά την έχουν μόνο εκθεσιακό στα 999 ευρώ
Πήγα στο πλαίσιο και την είδα η κοπέλα μου είπε την έχει στημένη περίπου 3μηνες
Επιπλέον 119 επέκταση εγγύησης εάν ήθελα
Μετά παω Media Markt και ο τύπος της σονυ μου είπε ότι πριν από 20 μέρες την έστησε στο ράφι
Μου έδειξε και χαρτιά ότι η παραλαβή στο κατάστημα έγινε 30 Μαρτίου
Επίσης το Media στα εκθεσιακό έχει δώρο την 5ετη επέκταση εγγύησης οπότε όπως καταλαβαίνετε την τσίμπησα από εκεί
Την έστησα εχτες και δεν έχω ασχοληθεί ακόμα με ρυθμίσεις
Έκανε αναβάθμιση από αντροιντ 7 σε 8 και δεν έκανα τίποτα άλλο
Οκ τα κανάλια της digea τραγικά αλλά έτσι και αλλιώς δεν βλέπω
Το βραδάκι έπαιξε νετφλιξ και μου έπεσε το σαγωνι. Ρεαλιστικά σωστά χρώματα και όχι τα υπερκορεσμενα ψεύτικα της σαμσουγκ
Το Android απριβληματιστο και αρκετά γρήγορο
Από εφαρμογές κατέβασα επιπλέον το kodi αλλά δεν ξέρω πια να το σεταρω... Χαχαχαχα
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#578268
red_monster έγραψε:Πολλά τα € αλλά πολύ ωραία εικόνα
Πολλά σε σχέση με τι, με άλλα μοντέλα? Η πολλά γενικά. Κοίτα να δεις το 2009 πήρα την πλάσμα της πανασονικ 42 ιντσών τότε 1200 ευρώ
Σε πληροφορώ ότι την έδωσα αμέσως 200 ευρώ
Απλα δεν μου έφταναν οι 42 ίντσες γιατί την είχα στο υπνοδωμάτιο και πέρσι την μετέφερα στο σαλόνι οπότε 42 σε απόσταση 4.5 μέτρα είναι λίγες
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#578285
Anonymous Founder έγραψε:Ωραία φαίνεται και με γεια!
Θα πω πάντως πως με καμιά 200αρια ακόμη παίρνεις LG OLED.
Αν και δεν σε αμφισβητώ γιατί δεν παρακολουθώ στείλε μου αν θες 65αρα oled λινκ που να κοστίζει 1200 ευρώ
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#578350
bujinkan έγραψε:
red_monster έγραψε:Πολλά τα € αλλά πολύ ωραία εικόνα
Πολλά σε σχέση με τι, με άλλα μοντέλα? Η πολλά γενικά. Κοίτα να δεις το 2009 πήρα την πλάσμα της πανασονικ 42 ιντσών τότε 1200 ευρώ
Σε πληροφορώ ότι την έδωσα αμέσως 200 ευρώ
Απλα δεν μου έφταναν οι 42 ίντσες γιατί την είχα στο υπνοδωμάτιο και πέρσι την μετέφερα στο σαλόνι οπότε 42 σε απόσταση 4.5 μέτρα είναι λίγες



Γενικά το λέω. Μιας και είμαι σε αναζήτησης τιβι για σαλόνι (max 500€ Περί τις 50in) έριξα μια μάτια στις Sony σαν την δικιά σου και έχουν τρομερή ποιότητα εικόνας. Έχουν και καλύτερες γωνιές θέασης η είναι η ιδέα μου;