Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#527156
rx8_drifter έγραψε:Mousatos στην αμερική

Εικόνα

:lol:


Εικόνα

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#527185 Πέρα από την πλάκα , σε σχέση με τον εργασιακό μεσαίωνα της Ελλάδας του σήμερα , η αγορά εργασίας στην Αμερικής δεν απέχει πολύ από την παραπάνω εικόνα .
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#527608 Ο άντρας της γυναίκας του μωρού, (ΗΜΜΥ με phd στο berkeley) στο machine learning της google καθαρίζει >600 το χρόνο + μετοχές και όλα αυτά στα 38 παρακαλώ.

Τι λεφτά παίζουν ρε φίλε :s_inlove :s_inlove
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#527613 άρα καλά το είπα μπατζανάκης, γιατί ακόμα και στη california να πας παραμένεις τελικά κάποιου ο μπατζανάκης :shifty:

εν τω μεταξύ τι φρίκη είναι αυτή, τελευταίες μέρες στη δουλειά, νιώθω ότι μου παίρνουν τη ψυχή.. είμαι μόνος, δεν έχω και τίποτα το ουσιαστικό να κάνω και απλά κάθομαι τιμωρία μέχρι να περάσουν οι μέρες
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#527615
rx8_drifter έγραψε:To μωρό ποιό είναι? Αυτό που πηδάει ο καμπάλα?


Υπάρχει μωρό που να μην το πηδάει ο καμπάλα ? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#527617
QsisVTS έγραψε:εν τω μεταξύ τι φρίκη είναι αυτή, τελευταίες μέρες στη δουλειά, νιώθω ότι μου παίρνουν τη ψυχή.. είμαι μόνος, δεν έχω και τίποτα το ουσιαστικό να κάνω και απλά κάθομαι τιμωρία μέχρι να περάσουν οι μέρες


Ποια φρίκη;;; Τέλεια είναι. Σκέψου πως σε πληρώνουν για να ξύνεις τα @@ σου! :rtfm:

Ίδια λεφτά παίρνεις για να ξύνεσαι και ίδια για να τρέχεις σαν τον πούστη. Τι προτιμάς;; :rtfm:

Μακάρι να μπορούσα να έλεγα το ίδιο κι εγώ για την προηγούμενη εβδομάδα... :vava: