Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#611623
Lap έγραψε:Πως εγινε ξαφνικα ψωνιο το gntm;;;


Δεν υπάρχει correlation? :whistlink:


g8777 έγραψε:Για υπερμαχο του μη σεξισμου βρισκω οξυμωρο τον συσχετισμο ομορφη=ψωνιο.


Έχει κι άλλους τέτοιος έξυπνους η μαμά σου; g8778, g8779 κλπ; :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By Lap
#611624 ""Δυστυχώς, η θέση της γραμματέως εχει καλυφθεί"


Εικόνα

Αχ τι κριιιιιιιμααααααααααα :s_empathy
Τελευταία επεξεργασία από Lap και 27 Οκτ 2019, 21:42, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#611629
Lap έγραψε:Ερωτηση...
Αν δυο υποψηφιες εχουν τα ιδια προσοντα....πες αποφοιτοι απο την ιδια σχολη με τους ιδιους βαθμους, ιδια χρονια και ιδια ηλικια.

Η μια δεν εχει φυσικη ομορφια και η αλλη ειναι..... :s_whiteflag :s_whiteflag σκετο gntm ..... και σαν το thread το άλλο που λιγουρευεστε.... :innocent:

Έσεις τωρα ειστε ιδιοκτητης της εταιριας.....

Ποια θα διαλεγατε;;;;
:hmmm:


Μάλλον την 1η, Δε θα χα καμία όρεξη να καβλαντίζει το προσωπικό μια εμφανίσιμη υπάλληλο ή και να έρχονται πελάτες για τον ίδιο λόγο. Το αυτό ισχύει και για τον ίδιο μου τον εαυτό. Αν δε μπορούσα να την γ....... για ποιο λόγο να την έχω μες στα πόδια μου και απλά να τη λιγουρεύομαι. Μιλάμε πάντα για θέση γραφείου. Αν μιλούσαμε για επιχείρηση τύπου εστίασης σαφώς την πιο εμφανίσιμη.
Άβαταρ μέλους
By Lap
#611638 Σωστος ο πανος, αυτη ειναι κατ εμε η σωστη απαντηση ενος επιχειρηματια...

Η κοπελα μια χαρα κουκλαρα ειναι απλα εχει μια μικρη αναπηρια στο ενα χερι της.

Και παλι πολυ ωραια γυναικα ειναι και ευχαριστιεσαι να την κοιτας....δεν πηραν ομως μια με πολυ ασχημη εμφανηση...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#611643
Lap έγραψε:Η κοπελα μια χαρα κουκλαρα ειναι απλα εχει μια μικρη αναπηρια στο ενα χερι της.
'

Μικρή αναπηρία λέει :dizzy: ... της λείπει το χέρι από τον αγκώνα και κάτω απλά.


Lap έγραψε:Και παλι πολυ ωραια γυναικα ειναι και ευχαριστιεσαι να την κοιτας....δεν πηραν ομως μια με πολυ ασχημη εμφανηση...


Κατάλαβες ότι η πρωτοβουλία του BBC ήταν για ανθρώπους με αναπηρίες; Η εμφάνιση λοιπόν δεν είχε καμία σημασία. Προφανώς είχε τα προσόντα.


Λαπ χρειάζεσαι διακοπές και δεν εννοώ αυτές που σου έδωσαν αναγκαστικά στο άλλο φόρουμ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#611644 Σε άλλους λείπει ο εγκέφαλος. Σκέψου την διαφορά
Άβαταρ μέλους
By Lap
#611649 Ε, μικρη ειναι... μεγαλυτερη η αναπηρία στα ποδια ή στα μάτια..παρά στο ενα χερι...

Ναι το καταλαβα....λεω απλως πως γιατι δεν κανουν το αντιστοιχο και για μη εμφανισμους ανθρωπους....
Μπορει να εχουν κανει κατι τετοιο και να μη το ξερω εγω...αλλα δεν θυαμαμαι ποτε στα μεγαλα καναλια καποια ή καποιον που να ειναι αντικειμενικα μη ομορφη/ος

Συνεπως υπαρχει μια κατηγορια ανθρωπων που δεχονται συνεχως αποκλεισμους (κακιστα) χωρις να φταινε σε τιποτα απολυτως οι ανθρωποι.....

Αλλωστε το λεει και η λεξη (ρατσιστικοτατη λεξη) πως οι ομορφοι πρεπει να εχουν ομοια μορφη μεταξυ τους ειδαλλως το διαφορετικό δεν το θεωρουν...... ομορφο...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#611654
JBT έγραψε:Σε άλλους λείπει ο εγκέφαλος. Σκέψου την διαφορά


Μα δεν το βλέπω νομίζεις; Ρωτούσε κάποιος για αυτοκίνητο και ενώ είχε σχεδόν καταλήξει σε καινούρια υβριδική Corolla, μετά ρωτούσε για μεταχειρισμένο βανάκι. Παράνοια...


Lap έγραψε:Μπορει να εχουν κανει κατι τετοιο και να μη το ξερω εγω...αλλα δεν θυαμαμαι ποτε στα μεγαλα καναλια καποια ή καποιον που να ειναι αντικειμενικα μη ομορφη/ος


Να πούνε τι βρε Λαπ μου; Ζητούνται άσχημοι; Βάσει ποιου κριτηρίου; Η αναπηρία έχει κριτήρια και ποσοστά. Πάντως αν θες να δεις "μη όμορφους" (καθαρά υποκειμενικό) στην TV, δεν είναι δύσκολο. Έχεις δει την μετεωρολόγο του ΣΚΑΙ; http://www.fosphotos.com/index.proxy.ph ... e_id=86762 Φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ καλή στην δουλειά της, για να μην έχουν βάλει ένα μοντελάκι στην θέση της.


Lap έγραψε:Συνεπως υπαρχει μια κατηγορια ανθρωπων που δεχονται συνεχως αποκλεισμους (κακιστα) χωρις να φταινε σε τιποτα απολυτως οι ανθρωποι.....


Σε αυτό συμφωνούμε απόλυτα. Δεν πρέπει όμως να προσπαθήσουμε να το αλλάξουμε ως κοινωνία;
Άβαταρ μέλους
By italakias
#611670 Καλα μην τρελαθουμε.
Τρικ ειναι για να δειξουν οτι ειναι ευαισθητοποιημενοι.
Μοναδικος τους σκοπος ειναι η προσελκυση κοινου και το κερδος.
Ελεος .
Άβαταρ μέλους
By bill33
#611671
italakias έγραψε:Καλα μην τρελαθουμε.
Τρικ ειναι για να δειξουν οτι ειναι ευαισθητοποιημενοι.
Μοναδικος τους σκοπος ειναι η προσελκυση κοινου και το κερδος.
Ελεος .

Εικόνα


Ιταλάκια αν δεις διαφημίσεις απο προιόντα ομορφιάς θα πεις που τις βρήκαν τις γριές/χοντρές/ασχημες /με μαντήλα/γκέυ.
Διαφορετική νοοτροπία κοινού,
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#611685
panos2171 έγραψε:Μάλλον την 1η, Δε θα χα καμία όρεξη να καβλαντίζει το προσωπικό μια εμφανίσιμη υπάλληλο ή και να έρχονται πελάτες για τον ίδιο λόγο. Το αυτό ισχύει και για τον ίδιο μου τον εαυτό. Αν δε μπορούσα να την γ....... για ποιο λόγο να την έχω μες στα πόδια μου και απλά να τη λιγουρεύομαι.


:iconcool: Αυτοί που απαντούν διαφορετικά, μου δίνουν την εντύπωση ότι δεν θα το έβλεπαν ως εμπόδιο (το να είναι υπάλληλος τους η κοπέλα), αν όχι ακόμα και υποχρέωση της.

REALZEUS έγραψε:
Lap έγραψε:Η κοπελα μια χαρα κουκλαρα ειναι απλα εχει μια μικρη αναπηρια στο ενα χερι της.
'

Μικρή αναπηρία λέει :dizzy: ... της λείπει το χέρι από τον αγκώνα και κάτω απλά.


Της επαρκεί για τη δουλειά που κάνει το άλλο χέρι, για να δείχνει το χάρτη.

Εικόνα

REALZEUS έγραψε:Να πούνε τι βρε Λαπ μου; Ζητούνται άσχημοι; Βάσει ποιου κριτηρίου; Η αναπηρία έχει κριτήρια και ποσοστά. Πάντως αν θες να δεις "μη όμορφους" (καθαρά υποκειμενικό) στην TV, δεν είναι δύσκολο. Έχεις δει την μετεωρολόγο του ΣΚΑΙ; http://www.fosphotos.com/index.proxy.ph ... e_id=86762 Φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ καλή στην δουλειά της, για να μην έχουν βάλει ένα μοντελάκι στην θέση της.


Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Serf
#611695
REALZEUS έγραψε:
Lap έγραψε:Μπορει να εχουν κανει κατι τετοιο και να μη το ξερω εγω...αλλα δεν θυαμαμαι ποτε στα μεγαλα καναλια καποια ή καποιον που να ειναι αντικειμενικα μη ομορφη/ος


Να πούνε τι βρε Λαπ μου; Ζητούνται άσχημοι; Βάσει ποιου κριτηρίου; Η αναπηρία έχει κριτήρια και ποσοστά. Πάντως αν θες να δεις "μη όμορφους" (καθαρά υποκειμενικό) στην TV, δεν είναι δύσκολο. Έχεις δει την μετεωρολόγο του ΣΚΑΙ; http://www.fosphotos.com/index.proxy.ph ... e_id=86762 Φαντάζομαι ότι θα είναι πολύ καλή στην δουλειά της, για να μην έχουν βάλει ένα μοντελάκι στην θέση της.


Και μιλάμε για Σκάι, με τις reality εκπομπές να είναι ψωμοτυρι!!!

< >