Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#562518 Η (μικρη) πείρα μου λέει ότι οι δυνατότητες ειδικά όταν είσαι σε σχετικά αρχικό στάδιο της καριέρας σου να κάνεις σοβαρό βήμα οικονομικά προς τα πάνω είναι περιορισμένες, εκτός αν έχεις κάτσει σε τρελές συγκυρίες η έχεις άστρο :lol:

Άσε που θεωρώ καλο να αλλάξεις και κάνα δυο δουλειές για να δεις πράγματα Αλλά και να μάθεις να αλλάζεις συνθήκες και να μην βολεύεται.

Σιδερενιος :adminpower:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#562519 @ Qsis, σιδεροκεφαλος στην νεα δουλεια! Παντα ανοδικα να πηγαινεις!
Άβαταρ μέλους
By gianik
#562520 Αι σιχτιρι ρε, στην αρχή νόμιζα ότι χωρισες!!!!
Αλλά μετά λέω τι στο δι@ολο η Qσαινα τον έστειλε τώρα που αδυνάτισε;
.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#562522 όχι φίλε αυτό να ξέρεις είναι από τα πιο απίθανα σενάρια στην ιστορία του ανθρώπινου είδους :lol: το μέχρι να μας χωρίσει ο θάνατος δεν αγγίζει καν το πόσο απίθανο είναι
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#562523 Μήπως ξέρουμε ποιος νόμος αναφέρει πως υπολογίζεται η αποζημίωση μη ληφθείσας άδειας?

Qsis καλή αρχή!
Άβαταρ μέλους
By Serf
#562534
gianik έγραψε:Αι σιχτιρι ρε, στην αρχή νόμιζα ότι χωρισες!!!!
Αλλά μετά λέω τι στο δι@ολο η Qσαινα τον έστειλε τώρα που αδυνάτισε;
.
Ε ναι, στα εργασιακά θα έγραφε για χωρισμό

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#562544 καλη νεα αρχη Κιουση!
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#562552
QsisVTS έγραψε:ήρθε η ώρα μου να ξαναπάρω τα κουβαδάκια μου να πάω σε άλλη παραλία

αυτό το τελευταίο διαζύγιο ήταν πιο επεισοδιακό από άλλα, μάλιστα έπεσα και στη περίπτωση της αντιπρότασης πράγμα που δεν έχει ξαναγίνει εδώ, την οποία όταν απέρριψα πήγαν να ανάψουν λίγο τα αίματα αλλά οκ ήρθαμε στα ίσα μας τελικά καθώς είμαι τέρας ηρεμίας όταν θέλω (και φυσικά δεν θέλω να χαλαστώ με κανέναν, τουλάχιστον σε επαγγελματικό επίπεδο διατηρώ καλές και αξιοπρεπείς σχέσεις, το έχω σαν κανόνα, σε προσωπικό είμαι πιο παρορμητικός)

μείναμε απλά στο too little too late και έχω δώσει το λόγο μου κτλ και χαιρετώ


Και πολύ καλά έκανες. Εκτός κι αν έφευγες επειδή κέρδισες κανένα Τζόκερ (ή έγινες ο επόμενος κύριος Αθηνά Ωνάση) οπότε και παίζει και αυτό ως απάντηση:

Εικόνα
:lol:


Σε κάθε περίπτωση εύχομαι τα καλύτερα. :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By markvag
#562573
Serf έγραψε:
gianik έγραψε:Αι σιχτιρι ρε, στην αρχή νόμιζα ότι χωρισες!!!!
Αλλά μετά λέω τι στο δι@ολο η Qσαινα τον έστειλε τώρα που αδυνάτισε;
.
Ε ναι, στα εργασιακά θα έγραφε για χωρισμό

< Note >


Θα μπορούσε... :lol: είναι θέμα οπτικής γωνίας... :lol: :lol:

Με το καλό Κιούση!
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#562576 ευχαριστώ όλους και τον . κυρίως για τότε (ξέρει αυτός)

ελπίζω να ηρεμήσω κιόλας και να μου βγαίνει στα post μου, γιατί η αλήθεια είναι ότι ανέβαζα γκάζια και λόγω δουλειάς :whistlink: