Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#440448
DAP έγραψε:Ρε παιδια πως μου φαινεται οτι η δεξια πορτα ειναι ανοικτη; :hmmm:


Ανοιχτή είναι και είχε συνοδηγό. Προφανώς κάτι θα περίμεναν και ο οδηγός βρήκε ευκαιρία να κάνει νάνι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By DAP
#440580 Εν μερει τον δικαιολογω.Δεν σταματησε για να κοιμηθει αλλα ενω οι αλλοι φορτωνουν-ξεφορτωνουν αυτος βρισκει ευκαιρεια για ενα γρηγορο υπνο (ποιος ξερει τι ωραριο τραβηξε). Και καλυτερα τωρα παρα στη διαδρομη.
Άβαταρ μέλους
By Govus
#440807
Άβαταρ μέλους
By mirage
#440880 Οντως η |λογοκρισία| παει συννεφο. Οπως και ο ρατσισμος, η ξενοφοβία και αλλα διάφορα.
http://www.xanthinet.gr/index.php/apops ... oxi-perysi

Υ.Γ. Ξέρω, δεν ειστε εσείς οι άλλοι είναι. Επίσης ξέρω, στην Σαουδική Αραβία μπλα μπλα
< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#440881 Εγώ δεν είμαι, για τους αλλους δεν με νοιάζει... Προσοχή σε ταμπελές που βάζετε τόσο εύκολα σε άτομα που δεν γνωρίζετε, είναι εύκολο να το κάνει ο οποιοσδήποτε.

Το να χρησιμοποιείς όμως ένα σύμβολο καταπίεσης και αντροκρατίας ενώ γιορτάζεις την ελευθερία και την ισότητα μόνο και μόνο επειδή πουλάει, είναι |λογοκρισία|...
Άβαταρ μέλους
By otso
#440884
mirage έγραψε:Οντως η |λογοκρισία| παει συννεφο. Οπως και ο ρατσισμος, η ξενοφοβία και αλλα διάφορα.
http://www.xanthinet.gr/index.php/apops ... oxi-perysi

Υ.Γ. Ξέρω, δεν ειστε εσείς οι άλλοι είναι. Επίσης ξέρω, στην Σαουδική Αραβία μπλα μπλα
< >


Εδω βλεπουμε εναν σιγουρο οτι ειναι ο σωστος και ολοι οι αλλοι λαθος .
Επισης χαρακτηριστικο το απαξιωτικο υφος .

45 Χρονια mod δεν φευγει με τιποτα να παει αλλου .
Πρεπει να χαιρομαστε που μας κουναει το δαχτυλο απο την εσπερια.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#440885 Α ΟΚ. Ενταξει τότε. Δεν εβαλα ταμπελα σε κανενα απο τους 2 σας.
Εγω παντως στο website αναφέρθηκα για τα περι ρατσισμου, αυτο που ειναι στην φωτο οχι αυτο στο δικο μου ποστ.
Οτσο μου κι εγω σ αγαπω. Επισης αφου βρε πασά μου γραφεις και στο αλλο, που εγω δεν ειμαι εκει να σου την ΣΠΑΩ οπως λες γιατι τριβεσαι στην γκλιτσα του τσομπανη συνεχεια.


< >
Άβαταρ μέλους
By otso
#440887 Δεν εχω πει οτι μου την σπας , σιγα μην δεν μπορω να κοιμηθω . Το αλλο υποδηλωνει τιμωρια ,εχω δειξει οτι φοβαμαι μην με κανουν νταντα ; και πως ξερεις οτι γραφω και στο αλλο αφου δεν εισαι εκει ; εχετε καμμια λιστα με τον Δια πανω πανω ;
Άβαταρ μέλους
By edmond
#440932 ^^
Γμησε. Μεταφορικά και...κυριολεκτικά!! :lol:

Ντωμεταξύ
Εικόνα
Υπόψιν οτι είναι απο Δευτέρα στολισμένο. Και υποθέτοντας οτι το περασμένο ΣΚ έκαναν τις ετοιμασίες, παίζει και να έγινε το απίστευτο, να υπάρχει βιτρίνα με χριστουγεννιάτικα απο Σεπτέμβρη. Λογικά οι Αυστραλοί που κάνουν xmas με μαγιό, μας κλείνουν το μάτι...