Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#800462
George_Prix έγραψε:Χρωσταω ιστοριες κι απο Ιβεκο φορτηγο (οχι βανακι σαν αυτο :shifty: ) που οδηγουσα στα νιατα μου :lipsealed:


ακουμε. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#800463 https://twitter.com/weirdterrifying/sta ... 0992846848 :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#800465
dimviii έγραψε:
George_Prix έγραψε:Χρωσταω ιστοριες κι απο Ιβεκο φορτηγο (οχι βανακι σαν αυτο :shifty: ) που οδηγουσα στα νιατα μου :lipsealed:


ακουμε. :thumbsup:


Οχι τωρα, θελω να εχω ορεξη... Το χρεος ειναι χρεος ομως :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#800466
George_Prix έγραψε:
dimviii έγραψε:
George_Prix έγραψε:Χρωσταω ιστοριες κι απο Ιβεκο φορτηγο (οχι βανακι σαν αυτο :shifty: ) που οδηγουσα στα νιατα μου :lipsealed:


ακουμε. :thumbsup:


Οχι τωρα, θελω να εχω ορεξη... Το χρεος ειναι χρεος ομως :iconcool:

αν δεν εχει κοντρα με αλλο φορτηγο μην την γραψεις καθολου. :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#800469
dimviii έγραψε:
George_Prix έγραψε:
dimviii έγραψε:
George_Prix έγραψε:Χρωσταω ιστοριες κι απο Ιβεκο φορτηγο (οχι βανακι σαν αυτο :shifty: ) που οδηγουσα στα νιατα μου :lipsealed:


ακουμε. :thumbsup:


Οχι τωρα, θελω να εχω ορεξη... Το χρεος ειναι χρεος ομως :iconcool:

αν δεν εχει κοντρα με αλλο φορτηγο μην την γραψεις καθολου. :rtfm: :rtfm:


Ποιο φορτηγο να με κοντραρει ωρε Ντιμη στα ντουζενια μου... Πουστρεμενο ταχογραφο και ταχυμετρο ειχα κολλημενα στα 90 και τον τελικιαζα στα 120 τον Ιταλο. Εγω παρακαλουσα να βρεξει να κανω καμια μπαντα και τα αλλα τα γατακια βλεπανε 2 σταγονες βροχη και ηταν μονιμα με πατημενο το κλαπετο :s_yes
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#800471
postruck έγραψε:Για πες για iveco.....μιας και εγώ, απο τα νιάτα μου μέχρι τώρα, οδηγώ και iveco...

Ενα χρεπι Ζετα ηταν πριν καμια 25αρια χρονια... Ειχα οδηγησει και μεγαλυτερα Μερσεντες, αλλα αυτο ηταν ελαφρυ με τεντα και το μοτερακι κεντουσε για τα κιλα του. Οτι πρεπει για παιχνιδι :metalo:

Εσυ φανταζομαι θα εχεις κατι πιο τουμπανο και καινουργιο!
Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#800476



Άβαταρ μέλους
By BARHonda
#800477 +1

Άβαταρ μέλους
By mousatos
#800505 Κίτσου, this is a sex machine.

Άβαταρ μέλους
By postruck
#800518
George_Prix έγραψε:
postruck έγραψε:Για πες για iveco.....μιας και εγώ, απο τα νιάτα μου μέχρι τώρα, οδηγώ και iveco...

Ενα χρεπι Ζετα ηταν πριν καμια 25αρια χρονια... Ειχα οδηγησει και μεγαλυτερα Μερσεντες, αλλα αυτο ηταν ελαφρυ με τεντα και το μοτερακι κεντουσε για τα κιλα του. Οτι πρεπει για παιχνιδι :metalo:

Εσυ φανταζομαι θα εχεις κατι πιο τουμπανο και καινουργιο!

Oταν δουλεύουν τα μοτερ τους,σωστά ναι πάνε καλά,αλλα στα υπόλοιπα,σασμάν,φρένα,αναρτήσεις,καμπίνες,χρέπια ήταν και είναι!!
Α! για να κάνεις καμιά μπάντα,με iveco, δεν χρειάζεται να βρέξει... :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#800527
postruck έγραψε:Α! για να κάνεις καμιά μπάντα,με iveco, δεν χρειάζεται να βρέξει... :iconcool:

Στο στεγνο επρεπε να πεσω σε γλυστερο δρομο και να ειμαι και πολυ ελαφρυς για να φυγει, δεν ειχε και τοσο γκαζι!

Αφου τα εχεις κανει, με καταλαβαινεις φιλε. Μεγαλο γουστο να ξεζουμιζεις οχημα με τοσο μεγαλο ογκο. Και τι δε θα εδινα να εκανα μερικα γυρακια σε πιστα με κανενα αγωνιστικο φορτηγο :metalo:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#800528 Και μια τυχαια φωτο που λεει και το τοπικο...

Εικόνα

Δεν ειμαι εγω στη φωτο!!!
Γιατι ποτε δεν ειχα μια ραμπα να πατησω για ξεκινησω το πλαγιασμα :s_tongue