Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By edmond
#606262 Τούρκο φορτηγατζή με τον Κεμάλ φωτό(ok ίσως δεν φαίνεται καλά). Ήθελα να' ξερα τι γράφει.
Και υποτίθεται πως είναι από μεταφορική εταιρία που δραστηριοποιείται στις μεταξύ των 2 χωρών μεταφορές.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#606320 Αν δεν δω σταυρουδάκι να κρέμεται στο πιλοτήριο και εικονοστάσι στη γωνία του, δεν έχω δει τίποτα! :twisted:



:s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout :s_shout

Πάνε στο διάστημα και ακόμα ασχολούνται με παραμύθια 3000 ετών! :s_shout :s_shout :s_shout
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#606322 Κι εγώ τα θεωρώ παραμύθια αλλά μερικοί βρίσκουν αποκούμπι εκεί και δε με ενοχλούν . Τουλάχιστον σήμερα οι δικοί μας θρησκευτικοί ηγέτες δεν είναι τόσο φορτικοί όσο κάπου αλλού.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#606398
mousatos έγραψε:Κι εγώ τα θεωρώ παραμύθια αλλά μερικοί βρίσκουν αποκούμπι εκεί και δε με ενοχλούν .


Ούτε κι εμένα με πειράζει (όσο δεν προσπαθούν να το επιβάλλουν), απλά δεν μπορώ να μην γελάω... :lol:


mousatos έγραψε:Τουλάχιστον σήμερα οι δικοί μας θρησκευτικοί ηγέτες δεν είναι τόσο φορτικοί όσο κάπου αλλού.


Αν εννοείς πως δεν σου κόβουν το κεφάλι, συμφωνώ (αν και κάποιοι είμαι σίγουρος πως θα το ήθελαν). Αλλά και τους εδώ αρκετά φορτικούς τους βλέπω, ιδίως αν πάει κανείς να τους κόψει το εργαλείο ανεύρεσης νέων κορόιδων (τη σχολική προπαγάνδα).