Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#490218
vengas έγραψε:Γρήγορα, build a prototype, make a provisional patent, make a video, find a promoter, go to

INDIEGOGO ...
οπως αυτοι
https://www.indiegogo.com/products/slop ... blet-stand

εγω θα το εβαζα να στεκεται στα κωλομερια της Franceska jaimes να ουμε :lol:

Πρέπει να βάλω κλιπάκι για αεραγωγούς, με τα 200γρ της παντόφλας μου και την ξεραμένη βεντούζα,
ούτε 10'' δεν στεκόταν στο παράθυρο, ούτε να το φωτογραφήσω δεν προλάβαινα. Το έβαζα άνετα στο
αμάξι μου, είναι φοβερό conversation starter όταν μπαίνουν γκόμενες μέσα και εγγύηση ότι δεν θα γαμήσω :lol:
Όχι Franceska Jaimes, είναι υπερβολικά σκυλί, για να της σπάσεις τα δόντια να μην σε δαγκώσει είναι...
Άβαταρ μέλους
By vengas
#490219
bihlas87 έγραψε:
vengas έγραψε:Γρήγορα, build a prototype, make a provisional patent, make a video, find a promoter, go to

INDIEGOGO ...
οπως αυτοι
https://www.indiegogo.com/products/slop ... blet-stand

εγω θα το εβαζα να στεκεται στα κωλομερια της Franceska jaimes να ουμε :lol:

Πρέπει να βάλω κλιπάκι για αεραγωγούς, με τα 200γρ της παντόφλας μου και την ξεραμένη βεντούζα,
ούτε 10'' δεν στεκόταν στο παράθυρο, ούτε να το φωτογραφήσω δεν προλάβαινα. Το έβαζα άνετα στο
αμάξι μου, είναι φοβερό conversation starter όταν μπαίνουν γκόμενες μέσα και εγγύηση ότι δεν θα γαμήσω :lol:
Όχι Franceska Jaimes, είναι υπερβολικά σκυλί, για να της σπάσεις τα δόντια να μην σε δαγκώσει είναι...

τεσπα, θελει ντιζαινατο στηριγμα, και γενικα να φαινεται καινοτομια. Αυτα μετρανε στις καμπανιες....

Γενικα με την καμπανια, αν κανει καποιο μελος της ομαδας πχ τα 3d και κανετε μονοι σας τα πρωτοτυπα, ισα ισα για ενα βιντεο, ολο το υπολοιπο κοστος μαζι με την προβιζιοναλ+διαφημιση προιοντος facebook/pinterest κλπ, βγαινει 2 χιλιαρικα...αντε 3. Καλο κοστος για να βγαλει κανεις λεφτα για περαιτερω βελτιωση κ καλουπια + κατασκευη απο μια βιοτεχνια...Μετά βλέπετε :lol:
Το κόστος δεν ειναι τρελο, αλλα θελει μελετη για να γινει σωστα η καμπανια...στο indiegogo πιανει ενα 11%, στο kickstarter πιο πολύ, το 44%, αλλα τρωνε ban ευκολα...
Αυτοί πχ κανανε καλο press release στην Ελλαδα, το έχασαν στην παγκοσμια αγορα...αλλά παλι κατι κανανε
https://www.indiegogo.com/projects/jetk ... e-blades#/
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#490568
Dimitris_P έγραψε::inlove:
Θα πάρω τα columbia μου φαίνεται

Όχι ρε. Μην αγχώνεσαι.

Τελευταία μέρα χειμώνα σήμερα λένε.

Από βδομάδα φτιάχνει.

Τσέκαρε καιρό πριν έρθεις.

< >
Άβαταρ μέλους
By ambient
#492081 Τι κάνει ένα πρεζόνι του τσιγάρου όταν θέλει να πάρει τη δόση του μέσα σε δωμάτιο ξενοδοχείου:

Εικόνα

:dizzy: :dizzy: :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#492085 δεν νομιζω οτι πιανει τον καπνο απο το τσιγαρο
Άβαταρ μέλους
By ambient
#492095 Όταν το πήρα χαμπάρι, το ανέφερα στην υποδοχή. Στη συζήτηση που έγινε μου είπαν ότι είναι κλασική τακτική από ορισμένους.

Ο πυρανιχνευτής ήταν εύκολα προσβάσιμος (ανέβαινες επάνω στο κρεβάτι και τον έφτανες).
Άβαταρ μέλους
By drdino
#494064 Μην βοηθήσει κάποιος συνάνθρωπος το τραμ σέρνοντάς το μέχρι τον επόμενο σταθμό, αμέσως να τον κακολογήσετε :lol: