Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#159022 Γράψτε και περιγράψτε ό,τι συσκευές ή αντικείμενα σας συνοδεύουν στη ζωή σας και τα έχετε λιώσει. Όχι μόνο ηλεκτρονικές συσκευές όπως το παράδειγμα μου.

Κ δεν θα βάλω το αμάξι όπως πολλοί ισως περίμεναν, αλλά αυτό

Εικόνα

Walkman Sony nwz s618f. 8gb με μικρη οθόνη. Με συνοδεύει σε κάθε τρέξιμο, και αθλητική δραστηριότητα κ παίζει το ρόλο του aux οταν συνδέεται στο στερεοφωνικό.

Από το 2006 ως τώρα έχει δουλέψει υπερωρίες, τόσο που παρήγγειλα δεύτερη μπαταρία απο χονγκ κονγκ, γιατί η οριγκινάλ κρατούσε 3 4 ώρες.

Περιττό να πω ότι το δουλεύω με κλειστά μάτια.

.
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#159039 H Amiga Α600 που δούλεψε, αισίως, για 16 ολόκληρα χρόνια!!! Από τον Απρίλιο του 1993 (με μικρές παύσεις κάποιων μηνών βέβαια) μέχρι το φθινόπωρο του 2009 :metalo: :superman: :thumbsup:

Όντως έπαιζα Kick Off μέχρι τότε :dizzy: :yahoo: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#159080 Εντάξει δεν είναι μηχάνημα αλλά.....



1 βερμούδα reebok , γκρι χρώματος, πρέπει να την έχω απ το λύκειο , την φοραω ανελλιπώς πλέον μόνο μέσα στο σπίτι...
Άβαταρ μέλους
By IKE
#159119 Αηδία ρε, πλύντο, 10" θα πάρει, έλεος.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#159141 δε ξυρίζομαι πολύ πλέον, ακολουθώ την ηλίθια μόδα με τα μούσια για να μη ξυρίζομαι καθημερινά στη δουλειά :innocent:

ΑΛΛΑ όταν και αν ξυριστώ, με αυτό θα ξυριστώ γιατί είναι από τα αγαπημένα μου προσωπικά αντικείμενα που δεν αποχωρίζομαι :lol:
Άβαταρ μέλους
By Same_old_story
#159154 Και αποστείρωσέ το :ninja:
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#159171 Μάλλον δεν έχετε πάει στρατό να γίνεται άντρες! :shifty:
Μια χαρά είναι το ξυραφακι! :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#159175 στρατό με λίγο νερό μόνο στη μούρη και ήμουν έτοιμος,σιγά μη πλύνουμε και το ξουράφι :lol: