Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#157830 http://www.politicalmap.gr/showresult.php?e=-0.65&p=-0.15&es=113.0625&ps=150&n=

Κάτι δεν πάει καλά με το τεστ ή η κλίκα με κυνηγούσε τσάμπα τόσο καιρό; Πάντως, μία ερώτηση και μόνο (αυτή για την θρησκεία) σε φέρνει αμέσως αντιδιαμετρικά.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#157839
Spartan έγραψε:'Αααχ ρε Κιούση, ωραία χρόνια τότε 10ετία του '80....!!! Είχαμε δραχμή, φτήνια, είχαμε λεφτά τότε ρε φίλε...Είσαι μικρός εσύ, δεν τα έζησες. :lol:

Σε δύο μεγάλες συγκεντρώσεις (μία ΝΔ και μία ΠΑΣΟΚ), είχα ανέβει σε ένα από τα λεωφορεία που μετέφεραν τις μαϊμούδες (μαζί και εγώ), για να δω και να συγκρίνω.

Χάος, δεν υπάρχει τρόπος να περιγράψεις επαρκώς όλα αυτά που συνέβαιναν σε κάποιον που δεν τα έζησε...

Η αηδία -ειδικά από το '89/'90- μου προκαλεί ακόμα μειδίαμα...
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#157873
kubiak έγραψε:
Spartan έγραψε:'Αααχ ρε Κιούση, ωραία χρόνια τότε 10ετία του '80....!!! Είχαμε δραχμή, φτήνια, είχαμε λεφτά τότε ρε φίλε...Είσαι μικρός εσύ, δεν τα έζησες. :lol:

Σε δύο μεγάλες συγκεντρώσεις (μία ΝΔ και μία ΠΑΣΟΚ), είχα ανέβει σε ένα από τα λεωφορεία που μετέφεραν τις μαϊμούδες (μαζί και εγώ), για να δω και να συγκρίνω.

Χάος, δεν υπάρχει τρόπος να περιγράψεις επαρκώς όλα αυτά που συνέβαιναν σε κάποιον που δεν τα έζησε...

Η αηδία -ειδικά από το '89/'90- μου προκαλεί ακόμα μειδίαμα...


Σε νικαω... :lol:

Ταξιδι(α) στο χωριο για να ψηφισουν οι γονεις, με τραινο, ολη τη δεκαετια '80 και το μισο '90.
Ειχε επιβατες και απο τις δυο γευσεις ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ, και φυσικα τσακωνοντουσαν μεταξυ τους απο πριν ξεκινησει το τραινο. :yahoo:

Τυπος στο κυλικειο, καπου στην Κορινθο, στην 6η μπυρα, να φωναζει "ρε με τον ........ εφαγε ο κοσμος ψωμι ρεεεεεεε", μαντεψτε τι ψηφιζε.
Άβαταρ μέλους
By Spartan
#157891 Πιτσιρικάς ήμουν, αλλά κάποια σκηνικά τα θυμάμαι. Αφίσες στα αυτοκίνητα την ημέρα των εκλογών, κορναρίσματα απο ομοϊδεάτες στο δρόμο αγνώστους μεταξύ τους, σημαίες να ανεμίζουν, μυθικές προεκλογικές συγκεντρώσεις και διάφορα άλλα....
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#157970 Φαίνεται πως μπορούσα να το βγάλω και τελείως bulls-eye, αλλά επέλεξα να απαντήσω λίγο πιο ακραία σε μερικές ερωτήσεις.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#158008
EDDIE_147 έγραψε:Παίδες το url του image τελικά είναι ρεφορμιστικό και ακυρώνει τα αποτελέσματα.

Μόνο print screen.


Κοίταζα κάποια από τα προηγούμενα μηνύματα, τα ξανακοίταζα και σκεφτόμουν ότι πρέπει να έχω στραβωθεί τελείως! :lol:

Το δικό μου:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#158035 Ποτάμι: 84.41%
ΔηΞαν: 83.95%
ΠΑ.ΣΟ.Κ.: 78.23%
Κίνημα: 67.44%
ΔΗΜ.ΑΡ.: 60.31%
ΦΙΛ.ΣΥΜ.: 58.71%
ΣΥ.ΡΙΖ.Α.: 41.13%
Ν.Δ.: 39.50%
Πειρατές: 29.86%
Χριστ.Δημ.: 10.01%
Λα.Ε.: 8.03%
ΑΝΤΑΡΣΥΑ: 5.08%
Κ.Κ.Ε.: -8.31%
ΛΑ.Ο.Σ.: -16.68%
Ανεξ.Έλλ.: -19.87%
ΚΚΕ (μ-λ): -20.51%
Χ.Α.: -37.95%

Εικόνα

:s_omg :s_omg :s_omg :s_omg :s_omg :s_omg
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#158036 Εσύ είσαι πιο ποτάμι και από τον Θεοδωράκη.
:omg:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#158053 Ένα λόγο θα σας πω, δεν έχω άλλο κανένα.
Μεθύστε με το αθάνατο κρασί του '81.
:rtfm:
Άβαταρ μέλους
By j.marr
#158285
EDDIE_147 έγραψε:Ένα λόγο θα σας πω, δεν έχω άλλο κανένα.
Μεθύστε με το αθάνατο κρασί του '81.
:rtfm:

Εικόνα

Το παιδάκι με το κόκκινο φορμάκι στο κέντρο (πίσω από την κολυμπήθρα) εσύ εισαι :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#158288 Όχι, αλλά η παρακάτω φωτο είναι από παλιά μου γενέθλια

Εικόνα

:iconcool: :iconcool: