Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#180472 Για να μην αισθάνεται μόνος ο bihlas! :lol:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#180481
Pitt έγραψε:Για να μην αισθάνεται μόνος ο bihlas! :lol:

Εικόνα

:s_rofl :s_rofl
Με αυτές τις γαμπίτσες, για αναπηρικό καροτσάκι την κόβω... I'd still hit that though :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#180779 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#180791 Από τσίρκο είναι αυτός, σίγουρα. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#180808 Λολολολολ μήπως γύριζαν κάνα mission impossible?

< >
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#181896
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#185792

Κεφαλιές με το κράνος μέχρι να ξαπλωθεί κάτω :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#185795 Εκανε πισω επειδη ειχε χασει το φαναρι και του πατησε την μηχανη;;
Εκανε καμμια χειρονομια ο μηχανακιας και τα πηρε στο κρανιο;;

Ο,τι και να εγινε βεβαια :dizzy: :dizzy: :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#185808 Δεν δίνουν σημασία όταν είναι κλεισμένοι στο κλουβί τους. Εχθές παραβιάζει προτεραιότητα
σε διασταύρωση μεσήλικας με Xanthia και κινητό στο αυτί, ενώ με κοιτάει στα μάτια, κόβω
ταχύτητα, κόβει και αυτός, συνεχίζουμε να κοιταζόμαστε και περνάει σαν να μην συμβαίνει
τίποτα. Του φώναξα ''με κοιτάς κιόλας ρε |λογοκρισία|'' αλλά στην κοσμάρα του...
Έπρεπε να του σκάσω στην πόρτα με τον μπροστινό τροχό ισα ισα να του κάνω λακούβα
και να σηκωθώ να φύγω, όπου δεν πίπτει λόγος πίπτει ράβδος.

Θυμήθηκα σκηνικό με ποδήλατο στη Λάρισα, πήγαινα με 25 χαω σε στενό δρόμο που με
αμάξι δεν πας παραπάνω, μου κολλάει ο άλλος από πίσω κορνάροντας 5 φορές, κόβω
ταχύτητα, σταματάω στη μέση του δρόμου. Μόλις βλέπω καγκουρεμένο Saxo, με πιτσιρικά
τουλάχιστον 15 πόντους και 25 κιλά κάτω από εμένα και δίπλα του την χαζογκόμενα που
προσπαθούσε να ψαρώσει με τις ψευτομαγκιές του, μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι.
Πετάω το ποδήλατο κάτω και πλησιάζω με ύφος ''φλωράκο τη γάμησες'' :lol: , τον βλέπω
να βάζει όπισθεν, του σκάω μια κλωτσάρα στον fiberglass προφυλακτήρα και του τον
κρέμασα κάτω, φεύγοντας προς τα πίσω έσπασε τον καθρέφτη του και τον καθρέφτη
παρκαρισμένου. Οι μαγκιές πληρώνονται, παίζει να ήταν η πιο badass στιγμή της ζωής μου :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#185870
bihlas87 έγραψε: Οι μαγκιές πληρώνονται, παίζει να ήταν η πιο badass στιγμή της ζωής μου :iconcool:


η καλυτερη ειναι αυτη με το τουερκ. :rtfm: :lol:

φτιαξε μικρο τζιφακι και βαλτο αβαταρ.Οσες φορες και να το δω γελαω μεχρι δακρυων ρε συ :lol: οργιλος τελειως :lol:
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#185909
dimviii έγραψε:
bihlas87 έγραψε: Οι μαγκιές πληρώνονται, παίζει να ήταν η πιο badass στιγμή της ζωής μου :iconcool:


η καλυτερη ειναι αυτη με το τουερκ. :rtfm: :lol:

φτιαξε μικρο τζιφακι και βαλτο αβαταρ.Οσες φορες και να το δω γελαω μεχρι δακρυων ρε συ :lol: οργιλος τελειως :lol:

Done :s_howdy