Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#492056 Οι Milli Vannigli του metal.

Θλιψις. :(






:iconcool:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#492058 Αφενός, ωραίος με το ψυχωτικό βάλς, άπ δε φλούτς. :inlove:
Μου έκανε εντύπωση που πόσταρες μπάντα που δεν έχει παίξει βλάψκ μέτσαλ, έστω στα μικράτα τους ξερωγώ. Με τρομάζεις.

Αφετέρου, οι μαστόδοντες είναι τιτανομέγιστη μπάντα, αλλά δυστυχώς, με κάθε τους κυκλοφορία έχαναν λίγο dna. Κρίμας. :(
Άβαταρ μέλους
By g8777
#492060 Δεν υπαρχει μπαντα Mastodon. Χιλιες φορες να πας να δεις Kraftwerk. Και ο νοων νοητω.

Αει μαρη τσουπρα πθα μας πεις για τον Buddy Lackey, αει μην ποσταρω καμια φωτο που τους πηγα για πατσα στην Καλαμαρια. Πως νομιζεις εγραψαν το Mosquito;
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#492070 Σε αυτό το σημείο της εκπομπής , θα ήθελα να ευχαριστήσω τον diplomat , γιατί με το trilobite που πόσταρε , το άφησα να παίξει κανα 2λεπτο, μου θύμισε το Cirice των Ghost και μετά η μέρα πέρασε πολύ ευχάριστα...














































Με Ghost.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#492722
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#492964


IΜΗΟ το μόνο "καλό" άλμπουμ που έβγαλε ο ρονάλδος μετά την απίστευτη δεκατία από το '75 μέχρι το '84, όπου γεννούσαν και τα κοκκόρια του.
Θα μπορούσε να πει κανείς ότι χαμένος πήγε, έπρεπε να το 'χε γυρίσει σοβαρά σε songwriterλίκι και μανατζεριλίκι (αν και προώθησε - ανεπιτυχώς - κάποιες ψιλοάμπαλες μπάντες).
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#493477
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#493597
Άβαταρ μέλους
By g8777
#493599 Πιο αναμενόμενος και από σόλο του Malmsteen. Isis, αν είναι δυνατόν, το μεγαλύτερο hoax των 00's μαζί με τους opeth.

ΒΆΛΕ ΜΥΑΛΌ.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#493602 γιου ντον ρημέέέμπερ, άϊλ νέβερ φορκέέέέέέέέτ

Για τους άϊσις δεν θα συμφωνήσω, αλλά θα πω ότι έβγαλαν δύο καλά άλπουμ και δατς ωλ φολκς.

ΝΙΟΥΡΟΣΙΣ ΟΜΩΣ, TSIB και TOG βρίσκονται στο πάνθεον του μέτσαλ. ΤΕΛΕΙΑ.
Να ξες, εάν τους έπιανες στο στόμα σου θα έφευγα από το φόρουμ.

Άβαταρ μέλους
By g8777
#493614 Ναι μωρέ, νταξ, το Panopticon το έβαλα στον γάμο μου, καλό ήταν. Τα άλλα τσολια που λες - - - - - - >too old for this shit. Άμα είναι να βάλεις Yngwie μην μου βάζεις τα καψουρικα του, έχω τον Σταμάτιο Γονίδιο για αυτά.



:rtfm:
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#494066
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#495497
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#495499 Ξενέρωμα και αποδοχή ? της σκληρής πραγματικότητας, μπορεί και αποδόμηση ειδώλων, τα πάντα ρεί, αυτά για όσους νομίζουν ότι θα είναι για πάντα 25 και 30 και θα κοροϊδεύουν τα παπούδια, καλομελέτα κι έρχεται που λένε :lol: :lol: :lol:

https://www.youtube.com/watch?v=v1CKeLH29iI