Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#545396 Ανοίγετε με δική σας ευθύνη! :rtfm:
Tom Waits and Marc Ribot - Bella Ciao
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#545418
mousatos έγραψε:hotest hits in paradise , live now:


Sharon :inlove:

Άβαταρ μέλους
By pierce21
#545435
g8777 έγραψε:Καλα, μετα την E Street band.





Περιμένω καρτερικά να τελειώσει το ακουστικό στο Broadway μπας και κάνει κανά τούρ με τα παλιόπαιδα. Ο Στίβι είπε ότι αν χτυπήσει το τηλέφωνό του, παρατάει τη δικιά του τουρνέ. Ακούγεται για Glastonbury και μας βλέπω να τα σκάμε για εισιτήρια στη μαύρη πάλι, καθώς τα πάθη πληρώνονται. Τα εισιτήρια του Clapton για το RAH βγήκαν σήμερα και ήδη παίζουν με καπέλα στα γνωστά sites.

Eίναι απίστευτο ότι με μια Α ηλικία στη πλάτη, τραβάνε συναυλίες των 3+ ωρών με 30 και 35 τραγούδια. Mαλακίστηκα άγρια που δεν τους είδα το '16 που έκαναν τουρνέ Ευρώπη.


Άβαταρ μέλους
By g8777
#545440 Ε ναι, τι να λέμε τώρα, δεν υπάρχει άλλη μπάντα αυτή τη στιγμή πού να τους πλησιάζει ούτε κατα διάνοια στο σανίδι. :s_music
Άβαταρ μέλους
By g8777
#545719

Τι ιδιοφυια ησουν ρε πστ Barrett :sorry:
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#545755 έλα μωρέ με τον ψυχασθενή.

Μπαλίτσα, ταληράκια κτλ
Άβαταρ μέλους
By g8777
#545761 Τεράστιο συγκρότημα, μονολιθικό άλμπουμ, διαμάντι του στέμματος το συγκεκριμένο. :inlove:



Αλλά Syd δεν είχανε. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Govus
#546266
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#546302
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#547295 Όλο το άλμπουμ. :inlove: :inlove:

και :inlove: :inlove:

:s_music
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#547527 ^ ΙΜΗΟ καλό είναι να αποφεύγουμε να ποστάρουμε γιγαντολιθικά άλμπουμ (ειδικά ολόκληρα), γιατί μετά δεν θα ξέρουμε με τί να ακολουθήσουμε.
Επίσης, δε με παίρνει να ποστάρω grindcore και λοιπές φασαρίες μετά από τέτοιες μουσικές.



:s_music :s_music :s_music
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#547569 Τι να κάνω μάνα μου, το είχα βάλει να παίζει σιγανά στην δουλειά και ήμουν με ένα χαμόγελο ΝΑ (με το συμπάθειο).
Τελευταία την έχω καταβρεί έτσι.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#547767