Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#532029


btw rip αρήθα φράνκλιν
Άβαταρ μέλους
By g8777
#532030 Revocation = Οι Σλαγιερ μπαίνουν στο στούντιο για το Σουθ οφ Χεβεν με παραγωγό τον Terry Date αντί για τον Ρικ Ρουμπιν. Ραντεβού τον Σεπτέμβριο.


Meshuggah = Δεν φταίνε αυτοί, αυτό το ΑΡΧΙΤΡΟΛ ο Maynard James Keenan φταίει που τους πήρε περιοδεία και τσεκανε ανθρώπς. :iconcool:



Και επειδή βλέπω στα μάτια σου τη ΛΑΧΤΆΡΑ ΓΙΑ ΜΆΘΗΣΗ, ορίστε ένα τραγούδι που πραγματικά έσπρωξε το φάκελο καμία 300 μέτρα πριν τον αφήσει αιμόφυρτο στο χαντάκι να ξεψυχυσει :


https://youtu.be/BUfa8_GbnIs
:s_bye

Τα λέμε ξανά Τρίτη στις 20:00, ελπίζω να είσαι διαβασμένος αυτή τη φορά. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#532216

+ατρομητάρα - γκζάνθη, τί σου κάνει το (σχεδόν) τσαμπέ, όλο και κάτι χαζεύεις
Τελευταία επεξεργασία από diplomat και 01 Σεπ 2018, 23:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#532219 Επιτέλους, μια μπάντα αντάξια της 8777ικης σχολής. :inlove:
Έτοιμο για Plasma Pool σε κόβω. :iconcool:

Τώρα για την κνε, νταξ, ΒΑΡΒΙΤΟΥΡΙΚΑ.
Σαν να βγάζουν οι Merzbow Unplugged με τον Πλιατσικα. :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#532428 Λόγω της νίλας στην F1!!! Άνοιξα κι ένα Τσώννη... ΤΖΙΙΙΙΙ877777777777777777 :s_cry :s_cry :s_cry

Άβαταρ μέλους
By g8777
#532429 https://youtu.be/2Nr-UBRG6To

:s_empathy :s_empathy

Διακο μου σπαραζεις την ψυχή. :help: Τουλάχιστον σκέψου ότι ο Λούης τελείωσε ΑΡΜΑ, όχι σαν τον γιωτα τον Γερμανό (ΒΕΛΠ). :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#532986
Άβαταρ μέλους
By g8777
#532990 Soreption. Σα φάρμακο για γαστροεισοφαγικη παλινδρομηση. :s_thumbsup
Θα μου πεις θα ήταν υπέρβαση να σκεφτούν κάτι έξυπνο, (πχ Destroyer). :roll:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#533510 Έχω κάνα 2δβόμαδο που έχω κάνει flash back στους DT. Πόσο έχει αδικήσει αυτή η μπάντα τον εαυτό της με τον Κακοφωνίξ που έχει για (θου κύριε) frontman. :sorry:

Άβαταρ μέλους
By g8777
#533534 Η μπάντα αδίκησε τον εαυτό της από το βάρος να αποδεικνύει πόσο τεχνίτες και ανοικτομυαλοι είναι. Εκεί που τους έβγαινε αυθόρμητα στο Images and Words καταντήσαμε στους μουσικούς αυνανισμούς του Octaviarium.

Λες και θέλαμε να ακούμε πάλι, ΠΆΛΙ το tales from topographic oceans. :s_hang


Πάω στου Ασιμωφ να ακούσουμε DEVO μπας και συνέλθω. :iconcool:

Ασιμωφ. Σκληρός καργιολης. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#533551 Αν θες μπάντα που βρίσκει μόνο διχτάκι σε κάθε σουτ: