Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#587734

diplomat έγραψε:https://www.youtube.com/watch?v=mScfJ6_5X8E

Ασημάκης Κατσούλας , Μάνος Δημητροκάλης , Δήμητρα Μαργέτη approve this . :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#587897
mousatos έγραψε:


Εμένα αυτή η τόσο μπλιμ μπλομ chill out μου θυμίζει το ηχητικό υπόβαθρο κάποιων cr@ck.exe αρχείων που αγοράζαμε για να τρέξουμε παιχνίδια τζαμπέ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#588413
Άβαταρ μέλους
By dimik
#588450
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#588671
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#588737
Άβαταρ μέλους
By bill33
#588739
mousatos έγραψε::lipsealed: , για το πριν ή για το τώρα;

:lol: :lol: Για το πριν το έκανα ήδη.Για το τώρα με πιάνουν τα ψυχολογικά μου κάτι στιγμές αλλά μου περνάει.Δυομιση μήνες ήδη μακριά.Τρεις έμειναν ,αν πάνε όλα όπως τα υπολογίζω.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#588740 H8rs gonna h8. :x

Οντόπιξ

Άβαταρ μέλους
By diplomat
#588833
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#588882
Άβαταρ μέλους
By g8777
#589131

25 χρονια, σαν σημερα.

Η ‘Πορνογραφία’ απέτυχε, γιατί δεν έλαβε υπόψιν της πως δεν υπάρχει σήμερα στην Αθήνα γνήσιος αστικός πληθυσμός, για να υπερασπιστεί την αξιοπρέπεια, το ήθος και το επίπεδο μέσα στο οποίο κινήθηκε αυτό το θεατρικό εγχείρημα. Κι ακόμα απέτυχε, διότι θέλησε να παίξει με ευγένεια, τη στιγμή που τα μόνα παιχνίδια που ισχύουν στην πόλη αυτή, στα σπίτια και στις προσωπικές μας σχέσεις είναι το φτύσιμο, η ύβρις και η βία».


:s_roses
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#589159 +1. :inlove:

Α ρε πατριώτη γκάτσο.

Οντόπιξ

Οντόπιξ καπάκι και ανατριχίλα

Ο νεοναζισμός, ο φασισμός, ο ρατσισμός και κάθε αντικοινωνικό και αντιανθρώπινο φαινόμενο συμπεριφοράς δεν προέρχεται από ιδεολογία, δεν περιέχει ιδεολογία, δεν συνθέτει ιδεολογία. Είναι η μεγεθυμένη έκφραση-εκδήλωση του κτήνους που περιέχουμε μέσα μας χωρίς εμπόδιο στην ανάπτυξή του, όταν κοινωνικές ή πολιτικές συγκυρίες συντελούν, βοηθούν, ενισχύουν τη βάρβαρη και αντιανθρώπινη παρουσία του.

Άβαταρ μέλους
By dimitrisB
#589274 :s_drinks