Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#605129 Εμένα μου σπάσε τα νεύρα και το έσβησα μια και καλή, απο παντού!

Ετσι κ αλλιώς απο κινητό μπαίνω σπάνια και στο ipad φαίνεται μια χαρά
Να βάλουν την συνδρομή τους εκεί που ξέρουν :)
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#605151 Εντωμεταξύ ειναι αδικαιολογητο σε αυτη την περίπτωση ως concept , γιατι συνδρομητικό; Θα παρέχουν κάποιο νέο content ? Δε χρειάζεται τίποτα, το software ειναι εκεί ας το αφήσουν ως εχει , οποίος θέλει πληρώνει να το κατεβάσει και για να μην εχει και διαφημίσεις και τέλος .
Οτι αναβάθμιση και καλά κάνανε πρόσφατα ηταν μάπα, βάλανε κάτι kin κτλ, όλα ενοχλητικά ειναι .
Πραγματικά ελπίζω να πατώσει η ιδέα και να μην εγγραφεί κανένας . Βέβαια και να αλλάξουν μοντέλο σίγουρα θα μας πούνε να το ξανά αγοράσουμε lifetime αλλά άπαξ και φύγεις απο το μαντρί, δύσκολα ξανά μέσα...
Άβαταρ μέλους
By rafi
#605801 Εχει καποιος καμια γρηγορη προταση για αμεση αγορα πολυμηχανηματος (εκτυπωτη&σκανερ) σε χαμηλη τιμη; Αυριο μεσημερι πρεπει να παω να το τσιμπησω..

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605805 Budget;

Αλλά τί ρωτάω,petrolhead.gr είμαστε.

Αν δεν πουλάει κανένα ο sknipper στο ebay , πάρε τον Samsung fw 2070, κάνα 150αρι βγαίνει.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#605807
rafi έγραψε:Εχει καποιος καμια γρηγορη προταση για αμεση αγορα πολυμηχανηματος (εκτυπωτη&σκανερ) σε χαμηλη τιμη; Αυριο μεσημερι πρεπει να παω να το τσιμπησω..

.



Για σπιτι? Γραφειο? Θα εκτυπωνεις πολλα? Θες χρωμα?.... δε βοηθας και πολυ.

Υποψιαζομαι τεσπα οτι θες κατι σπιτικο. Voila: https://www.e-shop.gr/polymixanima-hp-d ... PER.403285

Εχω της σειρας αυτης 2+ χρονια τωρα και εχω εκτυπωσει περι τις 3-4κ σελιδες και σκαναρει κατι εκατονταδες. Φτηνα μελάνια τα οποια με μια βελονα τα ξαναγεμιζεις πανευκολα και εκτυπωνεις αβερτα.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#605810 Ναι, για σπιτι θα ειναι αλλα για εργασιακους λογους. Μεχρι στιγμης δεν τυπωνω παραπανω απο 5-10 φυλλα το μηνα, αλλα στο γραφειο. Επισης ναι, θα χρειζεται εγχρωμη εκτυπωση. Τωρα θα ειναι ενα δελεαρ να τυπωθει και κατι παραπανω αν ο εκτυπωτης ειναι διαθεσιμος αλλα δε νομιζω να αυξηθει και τρελα ο ογκος. Για εναν hp 3835 διαβαζα καλες κριτικες στο skroutz. Η αγορα θα γινει ομως επι τοπου απο πλαισιο, παμπλικ η κωτσοβολο αυριο.

.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#605812 Για μπατσετ τωρα, βλεπω τα πιο πολλα απλα μηχανηματα παιζουν γυρω στα 80€, οποτε καπου εκει.. επισης με φοβιζουν καποιοι που εχουνε λεει 4 μελανια μεσα.. Τζιζας.

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605814 4-5 φύλλα τον μήνα είναι επίφοβος όγκος εκτύπωσης για inkjet. Επίσης ιδιαίτερη προσοχή στο κολπακι "δεν εκτυπώνω γιατί το ένα από τα 27 μελανοδοχεία τελείωσε".
Άβαταρ μέλους
By rafi
#605855 Λεω να παω για τον hp 3835. Ο 5075 απο οτι φαινεται δεν ειναι διαθεσιμος τουλαχιστον σε νορμαλ τιμη στα μαγαζια που εχω προσβαση..

.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#605995 Τελικα πηρα τον hp 3835 απο το public. Το πλαισιο τον ειχε 59€ αλλα δεν ειχε διαθεσιμο εδω περα, οι υπολοιποι μαζι με το παμπλικ 79€. Εδωσα αλλα 15€ για να εχω 4 χρονια εγγυηση αντι για 1 και δωρο ενα πακο A4 της hp. Τον συνεδεσα ασυρματα, ετσι και αλλιως δεν εχει καλωδιο και εκανα τις πρωτες μου 25 εκτυπωσεις. Μια χαρα..

.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#605999
corsair έγραψε:
g8777 έγραψε:4-5 φύλλα τον μήνα είναι επίφοβος όγκος εκτύπωσης για inkjet



λες να αστοχησει με τετοιο ογκο? :hmmm:


Θα μπουκωσει μωρέ :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#606005
g8777 έγραψε:
corsair έγραψε:
g8777 έγραψε:4-5 φύλλα τον μήνα είναι επίφοβος όγκος εκτύπωσης για inkjet



λες να αστοχησει με τετοιο ογκο? :hmmm:


Θα μπουκωσει μωρέ :rtfm:



αν ετοιμαζεσαι να μου πεις το γνωστο ανεκδοτο των φορουμ, οτι θα ξεραθει το μελανι στις κεφαλες κλπ κλπ.... θα εχεις φορτωματα μικρε :shifty: