Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#850039
Chris έγραψε:Καρχιες οταν το λαικο παιδι κολλαει αυτοκολλητο ΤΟΛΙΟΣ ΡΕΙΣΙΝΚ στο σεβρολε λανος του λετε ο μαι κοτ, αρ γιου σιριους ντεν μπαινω εγω εκει μεσα αλλα οταν ο τσιν τσαν τσον ερχεται να σας φορτωσει με το ΜΠΙΛΝΤ ΓΙΟΡ ΝΤΡΙΜΖ του λετε ο γιες μπειμπι δειξε μου την επενδυτικη βιζα

Εικόνα


Το όνομα της μάρκας δεν είναι;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#850051 Πάντως η BYD δεν γελάει καθόλου. Τουναντίον, στόχος λέει είναι το 10% της αγοράς μέχρι το 2030 και έχει συμφωνήσει και για εργοστάσιο στην Ουγγαρία.
https://www.topgeargreece.gr/news/10047 ... rgostasio/
Άβαταρ μέλους
By ambient
#850289 Έχω κυκλοφορήσει με BYD στην Κίνα. Δεν θα γελάμε όταν θα τα δούμε και εδώ. Μάλλον κάποιοι άλλοι θα κλαίνε...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#856533 X2M xdrive 25e Rallye Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#856536 Έχει και τα φτερά της ΜΙΝΙ, πάνω από το πίσω σήμα. O ιδιοκτήτης πρέπει να είναι τρολ, αλλιώς δεν εξηγείται. Να μην σου φτάνουν τα σήματα και οι επιγραφές στην X2 και να βάζεις κι άλλα;
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#858304 Πολλαπλά ΕΧΩΣΤΣ από τον μετρ του είδους. Τι άλλο να ζητήσει κανείς; Καλά, για μελωδικό ήχο και επιδόσεις, σπίτσhλες.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#858315
Scotch έγραψε:Πολλαπλά ΕΧΩΣΤΣ από τον μετρ του είδους.

Η θρυλική ανάμεσα στους γνώστες μηχανικούς διαρρύθμιση πολλαπλής 3 σε 4. 1,33 πίπες ανά κύλινδρο, φήμες λένε ότι το ίδιο προσπάθησε ανεπιτυχώς η Jaguar με το πρωτότυπο της XJ220..
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#858561 Και τώρα κάγκουρα τον λέμε. :svivhaha: