Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#799462 Βαρβαροι. Δε μπορειτε να καταλαβετε οτι οι λεπτομερειες κανουν τη διαφορα :thumbsdown:

Δηλαδη φτιαχνεις Μπεμβε και σου λεει οτι με 317 παραπανισια Ευρωπουλα σου βαζουν αυτες τις ζωνες!

Εικόνα

Εσυ θα πας να βαλεις τις μαμα τις μαυρες? :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#799463
drdino έγραψε:Εικόνα

Εικόνα

:inlove:


ναι......προγραμμα θα κανεις? :x
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#799466
dimviii έγραψε:ναι......προγραμμα θα κανεις? :x


Μη μου πεις οτι εχει αλλαξει ολα τα φρου φρου και μονο το μοτορι εχει μεινει μαμα σε ολο το αμαξι :omg: :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#799467 Είναι που είναι BMW, αν το πειράξει κιόλας κάθε 1.000χλμ θα θέλει ανακατασκευή... :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#799468
George_Prix έγραψε:
dimviii έγραψε:ναι......προγραμμα θα κανεις? :x


Μη μου πεις οτι εχει αλλαξει ολα τα φρου φρου και μονο το μοτορι εχει μεινει μαμα σε ολο το αμαξι :omg: :lipsealed:


γμσετα Γιωργη...δεν παμε πουθενα ετσι...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#799469
markvag έγραψε:Είναι που είναι BMW, αν το πειράξει κιόλας κάθε 1.000χλμ θα θέλει ανακατασκευή... :shifty: :shifty:


εαν ειναι αυτος ο λογος τα παιρνω ολα πισω.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#799472 Δεν είναι του drdino νομίζω, το χρώμα είναι πολύ ανοιχτό τσιμεντι και οι πινακίδες ελληνικές.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#799483 1ον δεν έχω 5αρα, δεύτερον δεν είμαι τόσο κάγκουρας να βάζω αυτοκόλλητο στην εξάτμιση και τρίτον δεν θα πάρκαρα έτσι σε πεζοδρόμιο
Άβαταρ μέλους
By Chris
#815548 mr2 gen 2 δεν ειναι, fto δεν ειναι, τι διαολο ειναι αυτος ο φρανκενστάιν??? :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#815550 Χμμμ
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#815551 Αντε ρε και σπαω το κεφαλι μου, επιτελους :s_crazy

Με εχουν τρελανει αυτες οι εισαγωγες αερα μπροστα απο την πισω ροδα. Τις ξερω σιγουρα, αλλα δεν μπορω να τις θυμηθω με τιποτα. Και το eclipse εχει κατι παρομοιες, αλλα δεν ειναι ουτε αυτο