Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#535142 Αν πέσει εκεί κάποιος με μηχανή.... rip
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#535229 Το θεμα ειναι οτι αυτα ειναι σα να μην υπαρχουνε. Δεν κρατανε ουτε ποδηλατο. :rtfm:
Πραγματικα απορω ποιος φωστηρας το σκεφτηκε, ποιος κρατικος λειτουργος εδωσε το οκ και το επεβλεψε και ποιος εργολαβος που εχει τη συντηρηση του δρομου δεχτηκε να το φτιαξει.
Και ποια επιτροπη του δημοσιου θα το παραλαβει. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#535231 Τι ψάχνεις και συ τώρα...
Δε βλέπεις ότι έχουν πορτοκαλί χρώμα που επισημαίνουν το "οδηγείτε αργά και προσεκτικά";
Άβαταρ μέλους
By 224v
#535248
junior gt έγραψε:Το θεμα ειναι οτι αυτα ειναι σα να μην υπαρχουνε. Δεν κρατανε ουτε ποδηλατο. :rtfm:
Πραγματικα απορω ποιος φωστηρας το σκεφτηκε, ποιος κρατικος λειτουργος εδωσε το οκ και το επεβλεψε και ποιος εργολαβος που εχει τη συντηρηση του δρομου δεχτηκε να το φτιαξει.
Και ποια επιτροπη του δημοσιου θα το παραλαβει. :dizzy:


εχει κορδελες….. :yahoo: είναι εκει πολλα χρονια?
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#535266 Οχι ρε. Μια δυο βδομαδες. Περναω δυο τρεις φορες τη βδομαδα επειδη παω τα παιδια ποδοσφαιρο.
Στο σημειο αυτο εχει μια αριστερη 90 μοιρων με αναποδη κλιση και οδοστρωμα γιαλι οποτε πολυ κοπανανε στις μπαριερες. Ειχανε καταστραφει λοιπον σε εκεινα τα σημεια και επειδη φαινεται δεν ειχανε να τις αντικαταστησουνε βαλανε αυτα τα καγκελακια που βαζεις εξω απο τα σχολεια για να μην κατεβαινουν οι μαθητες στο δρομο. :lol:
Τις κορδελες τις δεσανε γιατι ηταν φρεσκο το μπετον που μπηξανε λιγο τις σωληνες μην πατησει κανενας :lol: Και προφανως ξεχαστηκαν. :lol:
Ειναι και χρονια αυτοδιοικητικων εκλογων οποτε πρεπει να δειξουμε εργο και αμεση ανταποκριση. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#535531 Μην κάνουν κάτι, αμέσως να πείτε κακία :x

Είναι κάγκελα για να δένουν τα ποδήλατα :rtfm:

:shifty:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#541316 πορτοκαλι panda 1ης γενιας παρταλι,οπου εχει βαψει με λαδομπογια με κεφαλαια Ελληνικα γραμματα ''ΠΟΡΣΕ ΚΑΓΙΕΝ'' στο πισω παρμπριζ. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#543122 Έχω αρχίσει σοβαρά να σκέφτομαι την περίπτωση αμπούλας (από αυτές που βρωμάνε) μέσα στον αεραγωγό για κάτι τέτοιες δυνατές περιπτώσεις... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#543123
markvag έγραψε:Έχω αρχίσει σοβαρά να σκέφτομαι την περίπτωση αμπούλας (από αυτές που βρωμάνε) μέσα στον αεραγωγό για κάτι τέτοιες δυνατές περιπτώσεις... :hmmm:

Οχι ρε συ. Αφηνεις ενα LAda Niva στην θεση την κενη για δυο μερες να στρωσει χαρακτηρα ο φραγκας :lol:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#543150
Νίκος Παππάς έγραψε:
markvag έγραψε:Έχω αρχίσει σοβαρά να σκέφτομαι την περίπτωση αμπούλας (από αυτές που βρωμάνε) μέσα στον αεραγωγό για κάτι τέτοιες δυνατές περιπτώσεις... :hmmm:

Οχι ρε συ. Αφηνεις ενα LAda Niva στην θεση την κενη για δυο μερες να στρωσει χαρακτηρα ο φραγκας :lol:


Tο Niva είναι για να ανοίγει δρόμο! :rtfm: :twisted: :lol: :lol:

Ας μην ξεχνάμε και το ρητό του αρχαίου φιλόσοφου (ενός φίλου μου δηλαδή :lol: ) που λέει πως "δεν κάνουμε μαγκιές σε κάποιον που οδηγεί αμάξι φθηνότερο από το δικό μας"! :rtfm: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#543267
markvag έγραψε:Έχω αρχίσει σοβαρά να σκέφτομαι την περίπτωση αμπούλας (από αυτές που βρωμάνε) μέσα στον αεραγωγό για κάτι τέτοιες δυνατές περιπτώσεις... :hmmm:


Λακέρδα, κλούβια αυγά κλπ. Ή σε ακραίες περιπτώσεις, υγρό φρένων DOT 4 :twisted:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#543275 Ψαρόζουμο στην εισαγωγή αερα ό,τι καλύτερο.
Άβαταρ μέλους
By markvag
#543276 Ευχαριστώ! :shifty: