Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Morx
#417906 Οι ρυθμοι ειναι γρηγοροι στη ζωη μας. Τα αγχη πολλα, οι ευθυνες, οι υποχρεωσεις... ενας χαμος.
Βαζεις πωλητηριο το χρεπι σου, +4000€ απο την πραγματικη του αξια και κανεις δεν ενδιαφερεται.
Περιμενει στο φαναρι ησυχος, πινοντας φρεντο, καπνιζοντας το τσιγαρακι του, εχοντας απλωμενη σαν πασιετζα την μπουγατσα στο καθισμα του συνοδηγου...

-Φιλαρακι να σου πω λιγο;
-Οριστε; (κατεβαζοντας παραθυρο)
-Αεριο εχει;
-Ελα;
-Λεω, αέριο εχει;
-Ποιο
-Καλα με κοροιδευεις;
-Τι εννοεις ρε |λογοκρισία| πρωινιατικα γαμω το σπ.....

Και καπου εκει... αποφασισε να το βαλει φατσα φορα μπροστα του για να μην ξεχνιεται.
Μαζι με ολα τα υπολοιπα σηματακια τελων κυκλοφοριας σειρα 10ετιας ολα μαζι, ασφαλιστρα, καρτα οδικης βοηθειας, καρτα εισοδου στο παρκινγκ, καρτα σταθμευσης μονιμων κατοικων.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By ambient
#423261 Χαλκιδική... Αύγουστος :lol:

Εικόνα
|λογοκρισία| με το αριστερό χέρι = μπράτσα; :innocent: Εάν του έφευγε εν κινήσει σκότωνε κόσμο;



Εικόνα
Είναι πασίγνωστο ότι ορισμένοι συνάνθρωποι μας συμπεριφέρονται στα παιδιά τους λες και είναι ζώα (π.χ. ο συγκεκριμένος/η πιστεύει πως το δικό του/της είναι σκυλί).
Άβαταρ μέλους
By ambient
#423262 Αυτό που ανακάλυψα στη Χαλκιδική είναι ότι δεν υπάρχει αστυνομία πουθενά :lol:
Φαρ ουέστ, ο καθένας κάνει ότι γουστάρει, παρκάρει όπου θέλει, πετάει σκουπίδια παντού, φασαρία χωρίς όρια, κτλ κτλ...
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#423265 Το χειρότερο μου όταν βλέπω πόδια, χέρια, κωλους, κεφάλια, σκύλους κλπ έξω από το αυτοκίνητο...Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#423269 Ειδα πριν λιγες μερες παιδακι στα γονατα στο πισω καθισμα, να κοιταζει προς τα πισω κ ο μλκας (πατερας) μπροστα να οδηγει μιλωντας στο κινητο. Για πολλες μπατσες ρε πστη μου...
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#423313
ambient έγραψε:Αυτό που ανακάλυψα στη Χαλκιδική είναι ότι δεν υπάρχει αστυνομία πουθενά :lol:
Φαρ ουέστ, ο καθένας κάνει ότι γουστάρει, παρκάρει όπου θέλει, πετάει σκουπίδια παντού, φασαρία χωρίς όρια, κτλ κτλ...


Λογικό ακούγεται, αφού όλες οι δυνάμεις της τροχαίας μεταφέρθηκαν και επιβάλουν τάξη στην Θεσσαλονίκη! :shifty:

Εχθές το πρωί ήμουν σταματημένος επί της Ψελλού στο φανάρι με την Β. Όλγας. Ένας |λογοκρισία| με μαύρο Golf έρχεται από πίσω μου και περνάει κάθετα την Β. Όλγας προς τον ΟΤΕ χωρίς να κόψει και σαν να μην συμβαίνει τίποτε. Αφού απόρησα και ξανακοίταξα το φανάρι μήπως είχε ανάψει και δεν το πήρα χαμπάρι...
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#423326 E! Τι? 5 λεπτά πριν είχε αυτός πράσινο....

Κυκλοφορεί αστυνομία στην Χαλκιδική. Φλογητα και Μουδανια τουλάχιστον κάνουν τακτικές βόλτες όλο το 24ωρο
Άβαταρ μέλους
By drdino
#423376 Δεν είναι φλαμινγκο :(

Άβαταρ μέλους
By Pitt
#423432
cosneo έγραψε:
Εικόνα


Δάγκωσε το κουτάβι του το φλαμίνγκο και αναγκαστικά πήρε φουσκωτό κροκόδειλο που το φοβάται... :s_yes
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#423740 Εικόνα

στο γνωστο στεκι Δυτικα