Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#624577 Πέτυχα χθες στο κέντρο μπροστινό μου αμάξι την παλιά corolla της mother :inlove: Πιθανότητα μία στις χιλιάδες :lol: Τώρα που το ξανασκέφτομαι μάλλον έπρεπε να παίξω κανά τυχερό παιχνίδι :tomato:
Άβαταρ μέλους
By Γιώργης
#624584 Πέτυχα σήμερα ένα τέτοιο avensis :dizzy:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#624599 Όχι. Απαγορεύονται, όπως αντίστοιχα απαγορεύονται πίσω τα λευκά ή κίτρινα, αλλά επιτρέπονται κόκκινα.
Άβαταρ μέλους
By tonyf23
#624625 Προφανώς δεν έχει κόκκινα φώτα αλλά ίσως έχει τοποθετήσει ενα μικρό led στον προτζέκτορα που ανάβει για διακοσμητικούς λόγους. Το ίδιο έχω κάνει και εγώ αλλά με μπλε led.

< Note 4 >
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#624637 Αλήθεια τώρα; "διακοσμητικά";
Πες ότι είσαι σε στενάκι βράδυ, κόβεις στον κάθετο να ελέγξεις και βλέπεις κόκκινα φώτα, δεν θα νομίσεις ότι φεύγει αλλά τελικά έρχεται καταπάνω σου; Ο κίνδυνος ατυχήματος είναι 10% παραπάνω. Α sorry, θα είναι διακοσμητικό ατύχημα :slap:

ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ
Άβαταρ μέλους
By elteo
#624639 Δημητράκη είδες πουθενά να τα επικροτώ? Ανέφερα τι είναι....

Calm your tits σε παρακαλώ που θα μου πεις να συνέλθω με κεφαλαία κιόλας.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#624640
Dimitris_P έγραψε:Αλήθεια τώρα; "διακοσμητικά";
Πες ότι είσαι σε στενάκι βράδυ, κόβεις στον κάθετο να ελέγξεις και βλέπεις κόκκινα φώτα, δεν θα νομίσεις ότι φεύγει αλλά τελικά έρχεται καταπάνω σου; Ο κίνδυνος ατυχήματος είναι 10% παραπάνω. Α sorry, θα είναι διακοσμητικό ατύχημα :slap:

ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ


Θα κοιτάξω να δώ αν βλέπω μούρη ή κώλο αυτοκινήτου. :roll:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#624648
g8777 έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Αλήθεια τώρα; "διακοσμητικά";
Πες ότι είσαι σε στενάκι βράδυ, κόβεις στον κάθετο να ελέγξεις και βλέπεις κόκκινα φώτα, δεν θα νομίσεις ότι φεύγει αλλά τελικά έρχεται καταπάνω σου; Ο κίνδυνος ατυχήματος είναι 10% παραπάνω. Α sorry, θα είναι διακοσμητικό ατύχημα :slap:

ΣΥΝΕΛΘΕΤΕ


Θα κοιτάξω να δώ αν βλέπω μούρη ή κώλο αυτοκινήτου. :roll:


πως σκατά θα το δεις, αν δεν εχει κόκκινο port side/πράσσινο starboard. Τα έχει πει κι ο Καββαδίας

Να σκούζει μονάχη της, καθώς παντρεύεται με τον άνεμο… Δυο μάτια. Πράσινο το ‘να, σμαράγδι. Τ’ άλλο κόκκινο, ρουμπίνι. Τα λένε πλευρικά. Φώτα γραμμής. Είναι μάτια. Τα καράβια δεν τα πάμε. Μας πάνε.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#625579
Morx έγραψε:Καλα κανει και οδηγαει περιεργα.
Ειναι κακο ο εχθρος σου να ξερει την επομενη κινηση!


Γι αυτό και έχω καλωδιώσει τα φλας ανάποδα και το διακόπτη των φρένων με το φώς της όπισθεν. maskirovka το λένε οι σύντροφοι. :rtfm: