Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By markvag
#552583
bill33 έγραψε:Γιατί την έχει εύκαιρη την φιάλη.


Εξάλλου, αέριο το ένα, αέριο και το άλλο, ποια η διαφορά;;; :s_dunno


:help: :help:
Άβαταρ μέλους
By rafi
#552588 Θα τρελαθω.. Συμβαινει τωρα..
Η κυρια που εμπαινε στη θεση του συνοδηγου στο λευκο κουβα που ειναι σχεδον παρκαρισμενος στη διαβαση με τον κωλο να προεξεχει σε πολυ κεντρικη διασταυρωση, κατηγορησε τον κυριο στο ασημι φοκους οτι παρκαρε πανω σε διαβαση..
Τα χαπια μου!!!Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#552597 Ηταν ηδη εκει και αποχωρουσανε.. Ο αλλος απο το focus της ειπε οτι και αυτοι ειναι πανω σε διαβαση και αυτη του απαντησε οτι οχι, εμεις ειμαστε πισω απο τη διαβαση.

.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#552601 μετα λεμε γιατι βλέπουμε αυτά που βλέπουμε στους δρομους ο καθενας εχει την δικη του ερμηνια για σωστη… η τροχαια είναι απουσα να τους πει ποιος εχει δικιο οποτε ο καθενας κανει ο,τι θελει…. Ελλας 2018
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#552602 @Rafi αν μας έλεγες ότι είχες εμπειρία από διάλογο δύο όντων και εικόνα από παράλληλο σύμπαν να είσαι σίγουρος ότι οτι θα σε πιστεύαμε!
Άβαταρ μέλους
By rafi
#552608 Γιατι το λες αυτο; ειναι φως φαναρι, ο καλος ανθρωπος με το φοκους εγκατελειψε την παρανομη θεση πανω στη διαβαση, εκανε μανουβρα μπαινοντας παρανομα στον κεντρικο και παρκαρε στην αλλη θεση, σχεδον πισω απο τη διαβαση οπως του συνεστησε η κυρια.

.
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#552611 Προφανώς αναφερόταν στη ράμπα αναπήρων και όχι στη διάβαση.
Ο Focus έκλεινε όλη τη ράμπα.
Ο άσπρος κουβάς ήταν πάνω στη διάβαση, με τον κώλο εκτεθειμένο, αλλά δεν έκλεινε τη ράμπα.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#552612
rafi έγραψε:Η κατασταση τωρα ειναι ετσι..Εικόνα


Διαβαση και ραμπα αναπηρων ανοικτες δωθε μερια.Στο απεναντι πεζοδρομιο πως θα φθασουν;
Άβαταρ μέλους
By rafi
#552687 Οχι, εγω παω εκει συχνα και κανω ενα τσιγαρο πριν παω στο γραφειο. Αυτοι που παρκαρουν ετσι, το αφηνου ελαμωρετωρα για να παρουν μπουγατσα. Αν και μου αρεσει πολυ η μπουγατσα, απο τη λαδιλα με πιανει το στομαχι μου και την αποφευγω..

.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#552797
Bayern7 έγραψε:Προφανώς αναφερόταν στη ράμπα αναπήρων και όχι στη διάβαση.
Ο Focus έκλεινε όλη τη ράμπα.
Ο άσπρος κουβάς ήταν πάνω στη διάβαση, με τον κώλο εκτεθειμένο, αλλά δεν έκλεινε τη ράμπα.


Το μόνο ελαφρυντικό, αν μπορεί να θεωρηθεί σαν τέτοιο, είναι ότι ήταν μέσα στο αυτοκίνητο οπότε ήταν σε εγρήγορση να μετακινηθεί αν χρειαζόταν. Αν το άφηνε και έφευγε όμως θα τον έκανε τεράστιο ζώο.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#552958
bill33 έγραψε:Αυτό κάνει.Το συνάντησα πολλές φορές όταν δούλευα στο βενζινάδικο,βρώμαγε υγραέριο οταν έρχονταν να συμπληρώσουν αέρα.



Εικόνα


:lipsealed: