Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By 224v
#504134 Ναι γνωρίζω ατομο στα 65 που είναι στο 4ο σταδιο και εχει αναγκη μεσα στη μερα να παρει οξυγωνο για 2 - 3 ωρες συνολικα. Οδηγει κανονικα.. για αστικες μετακινήσεις..
Άβαταρ μέλους
By DAP
#504145 Ναι αλλα οχι ταυτοχρονα και οδηγηση και προσληψη οξυγονου.... :dizzy: Το θεωρω οτι ειναι χειροτερο απο τη χρηση κινητου.....
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#504226
DAP έγραψε:Ναι αλλα οχι ταυτοχρονα και οδηγηση και προσληψη οξυγονου.... :dizzy: Το θεωρω οτι ειναι χειροτερο απο τη χρηση κινητου.....

Γιατί; Επειδή το πρώτο έχει καλώδιο;

:s_laughat
:)
Άβαταρ μέλους
By 224v
#504254
Scotch έγραψε:
DAP έγραψε:Ναι αλλα οχι ταυτοχρονα και οδηγηση και προσληψη οξυγονου.... :dizzy: Το θεωρω οτι ειναι χειροτερο απο τη χρηση κινητου.....

Γιατί; Επειδή το πρώτο έχει καλώδιο;

:s_laughat
:)


Παντως το να αναπνες οξυγονο με ένα σωληνακι σωστα τοποθετημενο ώστε να εχει "αερα" να κινηται το ακροφυσιο στη μυτη καποιου, ετσι που να μην τον ενοχλεί στις κινησεις του κεφαλου δεξια αριστερα (δεν μου φαινεται και πολύ δυσκολο αυτή η διαταξη να υλοποιηθεί) απασχολει πολύ λιγωτερο τον οδηγο από ένα τηλεφώνημα που πιθανον και να τσακωνεται με τον συνομιλητή του... Προσωπικα δεν τον ρωτησα εάν το κανει συχνα αυτό, όταν οδηγει, αλλα υπαρχει και χειροτερο, να εχει το οξυγονο και να μιλαει και στο κινητο!!!
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#504317 Τάκης Πουρναράκης
2 hrs via Instagram ·

Στην οδό Μουσών μπροστά στο μαιευτήριο Λητώ. Ο οδηγός εγκλωβίστηκε και χρειάστηκε παρέμβαση της Πυροσβεστικής. Απίθανο να τουμπάρεις εκεί...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#504321 Opel είναι. Τίποτα δεν είναι αδύνατο για ένα Opel.

Από το Redmi Note 4
Άβαταρ μέλους
By xenos
#504438 Εσείς που λέτε για συμμετοχικότητα και αισθαντικότητα... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#504495
xenos έγραψε:Εσείς που λέτε για συμμετοχικότητα και αισθαντικότητα... :shifty:


Ή του ύψους ή του βάθους αυτά τα Όπελ... :shifty: :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#504521 το πηγαινε ξεφουσκωτο για αρκετη ωρα.
Άβαταρ μέλους
By gakost
#504569 Αναγόμωση. Πολύ πιθανόν να αγόρασε τα λάστιχα από ιντερνετ ή λαστιχά μεταχειρισμένα αλλιώς δεν ξέρω πολλούς ιδιώτες που πάνε τα λάστιχα τους για αναγόμωση σε ΙΧ
Άβαταρ μέλους
By gakost
#504615 Ναι ξέρω κυρίως για 4Χ4, αν το βάλεις στο ψαχτήρι θα σου βγάλει. (Πολύ) παλιά ψήναν τον πατέρα μου να πάει κάτι Good Year all weather made in Greece από την Corolla για αναγόμωση αντί να τα αλλάξει με καινούργια
Άβαταρ μέλους
By fokion
#504639 Αναγόμωση ειναι ( κατα πλειοψηφία) τα λαστιχα που λιωνουμε στα βουνα σε επιπεδα 80off 20 on... Και επειδη τα χρησιμοποιω χρονια ΔΕΝ εχω πετυχει αποκόλληση αν βεβαιως ειναι επαρκώς φουσκωμενα....
Γενικώς δε ειναι ΑΣΥΚΩΤΑ σε σχεση με ενα πρωτογενες και συνηθως θελουν καπια μπολικα γραμμαρια αντιβαρα να στρωσουν...
Αλλα οι προτεραιοτητες ειναι αλλες για κανονική εκτός δρομου χρηση....
Γι αυτο και ολοι εχουμε ενα δευτερο σετ "καλοκαιρινά"....

Αρα προσωπικά δε νομιζω οτι το ανωτερω ειναι αναγωμομενο.... μεταχειρισμένο που αφουσκωτο εκανε χλμ ναι το θεωρω πιο πιθανο...
Άβαταρ μέλους
By ambient
#506329 Εικόνα
Γερά δεμένα... :help:

Εικόνα
Η πιο τσίπικη διαφήμιση ever. Ούτε καν ένα εκτυπωμένο Α4, αλλά μικρός μαρκαδόρος στον τοίχο :metalo: