Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By gianik
#371904 ...Στην επομενη συναντηση θα σας πω λεπτομερειες....

Εχω δει πολλα , αλλα το χτεσινο ηταν βγαλμενο απο ταινια...
..τελος καλο ολα καλα... :s_yes
Άβαταρ μέλους
By edmond
#371943 Μ' αρέσει που είναι άγνωστος ο λόγος που βούτηξε τον γερανό. Την επομένη θα ήταν ήδη στα σκράπ με κανα 500άρικο στην τσέπη ο τζίπσι.
Άβαταρ μέλους
By postruck
#371946
gianik έγραψε:...Στην επομενη συναντηση θα σας πω λεπτομερειες....

Εχω δει πολλα , αλλα το χτεσινο ηταν βγαλμενο απο ταινια...
..τελος καλο ολα καλα... :s_yes

Διάβασα οτι ήταν "φτιαγμένος",ο ρομά ή μήπως ήταν φτιαγμένη η δουλειά για να βουτήξουν το mb?? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#371960
kubiak έγραψε:giannik, όλη την ώρα έσερνε και το μηχανάκι;


Ναι. :lipsealed:

Εικόνα

Ολική το ταξί και το σκούτερ, ποιός ξέρει πόση ζημιά στο γερανό και πιθανώς όποιον άλλο πήρε παραμάζωμα... :help:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#371964
kubiak έγραψε:giannik, όλη την ώρα έσερνε και το μηχανάκι;

Ναι!!
Καλά, το χτεσινο επειδή το έζησα από 1ο χέρι ήταν βγαλμένο από το holywood...
Άβαταρ μέλους
By DAP
#372050
Dimsabas έγραψε:Bollywood καλύτερα.


Αγαπητε ατυχησες στο σχολιο.....Οι Ινδοι στο μονο που μοιαζουν με τους Ρομα ειναι στο χρωμα του δερματος....Στα υπολοιπα η πλειοψηφια τους διαφερει αισθητα....
Άβαταρ μέλους
By DAP
#372057 Ρε με 40 χρονια οδηγικη εκπαιδευση στην Ελλαδα νομιζω οτι πουθενα δεν θα φοβαμαι να οδηγησω....
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#372163
DAP έγραψε:Ρε με 40 χρονια οδηγικη εκπαιδευση στην Ελλαδα νομιζω οτι πουθενα δεν θα φοβαμαι να οδηγησω....


Μη λές μεγάλες κουβέντες, ξέρει ο Θανάσης τι λέει, και εγώ επίσης, οι Ινδίες είναι άπαιχτες, μη βλέπεις τι δείχνουν στα έργα τους.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#372234
21 quadra έγραψε:
DAP έγραψε:Ρε με 40 χρονια οδηγικη εκπαιδευση στην Ελλαδα νομιζω οτι πουθενα δεν θα φοβαμαι να οδηγησω....


Μη λές μεγάλες κουβέντες, ξέρει ο Θανάσης τι λέει, και εγώ επίσης, οι Ινδίες είναι άπαιχτες, μη βλέπεις τι δείχνουν στα έργα τους.



Εικόνα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By nass
#372235 Η κατάσταση από άποψη οδηγικοκαφρικής εκπαίδευσης έχει ως εξής νομίζω:

Εμείς είμαστε κάπου στο Λύκειο. Μαζί με εμάς Ρωμαίοι και γενικά κεντρο-νότιοι Ιταλοί και Ισπανοί και θα έλεγα και Τούρκοι.
Πριν από εμάς κάτι Νηπιαγωγεία Αμερικάνοι, κάτι Δημοτικά Αγγλο-Γερμανο-Σκανδιναβοί και κάτι Γυμνάσια Γάλλοι.
Πάνω από εμάς Πανεπιστήμιο Αιγύπτιοι (Κάιρο βασικά)-Αλγερινομαροκινοί και μεταπτυχιακά οι Ινδοί και οι ΝΑ-Ασιάτες (Ταϋλάνδη και σια).
Δεν ξέρω αν το έθεσα παραστατικά :)
Άβαταρ μέλους
By drdino
#372239 Ινδία έχω ακούσει τα χειρότερα, το Κάιρο είναι ως τώρα το μοναδικό μέρος που το έζησα ζωντανά κι είπα πως δεν οδηγώ που να με πλήρωναν :lol: Συνήθως δε είμαι αυτός που θα κοιτάξει να οδηγήσει οτιδήποτε, οπουδήποτε, πχ στην Κίνα έβαλα χέρι σε κάτι που έμοιαζε με ματίζ κι ήταν ουσιαστικά μοτοσακό από κάτω :lol: :metalo: