Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#439872
cabala10 έγραψε:Εικόνα
Μετράνε καυσαέρια; :hmmm:

Άσχετο, πήρες 307;
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#439898
cabala10 έγραψε:για να παρω πεζο θα πρεπει να μου καψεις τα ματια

αν σου κάψει τα μάτια θα έχεις πεζό 3 :roll:
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#439916 Οι πιθανότητες τουρίστα από Βουλγαρία στην εξωτική Θέρμη Θεσσαλονίκης κοντά στο μηδέν νομίζω... Δεν μου περνούσε το μυαλό ότι μπορεί να συμφέρει οικονομοτεχνικά να έχεις μηχανή από Βουλγαρία.... Τόσο φθηνές είναι? Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#439923 Μιλάς για Tmax που είναι παράλογα ακριβό (πιο ακριβό από μοτοσυκλέτες που δεν σου πάει το μυαλό). :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By edmond
#439925 Φαντάσου τώρα οτι εδω Αθήνα έχω δει μερικά τεμάχια, εκεί δεν θα παίζουν που είναι και δίπλα;
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#439972
xenos έγραψε:Μιλάς για Tmax που είναι παράλογα ακριβό (πιο ακριβό από μοτοσυκλέτες που δεν σου πάει το μυαλό). :lipsealed:
Γνωρίζω την ακριβή του τιμή. Απλά σε μεταχειρισμένο με Πάγια νορμάλ (όχι διλιτρο) πόσο φτηνά πρέπει να το αγοράσεις κ να μπεις στη διαδικασία να το έχεις με πινακίδες Βουλγαρίας. Θυμίζω ότι για τους πολλούς απλά το '' νοικιάζεις'' από εταιρεία ενοικίασης στη Βουλγαρία., κ είσαι νόμιμος.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Morx
#440103 Το αν τον συμφερει η οχι, το ξερει μονο η τσεπη του, το περιουσιολογιο του και τι "προφιλ" εχει η εταιρεια του, αν βρισκεται εκει.
Εγω αν 100% νομιμα μπορουσα να εχω εταιρικη εδρα BG με ολες τις διευκολυνσεις που μπορει να αποτελει κατι τετοιο, θα το εκανα Α-ΝΕ-ΤΑ!
100€ το χρονο; 100€ ...

Σε αυτο το μπουρδελο, σιχαινομαι να ακουμπησω και το παραμικρο € ενω οσα δινω τωρα τα θεωρω πεταμενα λεφτα. Οπως η πλειοψηφια αλλωστε.
Τα περι "κανε το καλο και ριξτο στο γυαλο" "η ολοι μαζι η κανεις" και κατι τετοια ρομαντικα, στα παπαρια μου.

Οποιος διαφωνει, Life goes on, παρακατω οι οδηγιες για να στηριξει ΕΛΛΑΝΤΑ! :rtfm:

Άβαταρ μέλους
By markvag
#440145 Βασικά, σε 2 εταιρείες στο αεροδρόμιο εργάζονται αρκετοί βούλγαροι μηχανικοί, παίζει να είναι και ένας από αυτούς που κατέβηκε με το μηχανάκι, αντί με το αμάξι. :innocent:
Άβαταρ μέλους
By pipinos1976
#440185
kostis20 έγραψε:
dekouk έγραψε:Με μεγάλη υπομονή θα ακούσω κάθε πιθανή εξήγηση..... Εικόνα
Ο pipinos δεν έχει Astra g?


Ναι, εγώ έχω Astra G...

Λοιπόν, μιας και ήθελα καιρό να απαντήσω σε αυτό.

Το καλοκαίρι είμαι στο χωριό. Έρχεται ένα ζευγάρι και παρκάρει κοντά στην πλατεία. Έχουν - δραματική σύμπτωση - Astra H. Σε κάποια φάση βλέπω να κρέμεται από πίσω μια πιπίλα με αλυσιδίτσα πλαστική. Η πιπίλα έβγαινε από το πορτμπαγκάζ και δεν ήταν όπως στην φωτογραφία κρεμασμένη από κάτω. Περνάει μία ημέρα, περνάνε δύο, η πιπίλα ήταν εκεί. Καλά λέω, δεν την ζήτησαν για το μωρό τους; Την ίδια απορία είχαν πολλοί. Τους είδαμε να βάζουν και πράγματα πίσω χωρίς να την έχουν αφαιρέσει. Πιθανολογώ, λοιπόν, ότι είναι κάποια μόδα αυτή με τις πιπίλες, εκτός κι αν έχουν αρχίσει να κρέμονται όλες πίσω από αμάξια. Μέχρι στιγμής δεν έχω πετύχει άλλο τέτοιο αυτοκίνητο, αλλά τώρα τα περιστατικά είναι δύο. Ποιος ξέρει; Ίσως γίνει το νέο trend, που λένε και στην Άνω Κακοραχούλα.

Ευχαριστώ.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#440193 Αυτό το έβλεπα πριν πολλά χρόνια, ήρθε ξανα στο προσκήνιο;
Άβαταρ μέλους
By g8777
#440433 Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Το καλοδουλεμενο είναι και ζηλεμενο
:s_drinks :s_drinks

Γαμω τα ασταρωματα του έκανε, ούτε ο τατυ όταν έβγαζε το γιωτ για συντήρηση δεν χάλαγε τόσο. :s_roses