Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#14109 Υποθέτω το ξεγύμνωμα του μισού τιμονιού . :s_dunno

Μάλλον ξεφορτώθηκε ολο το υλικό σε εκείνο το σημείο λόγω φθοράς(?). Should be fun το καλοκαίρι :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#14128 Aυτο που με ενοχλει ειναι οι φατσουλες που κρεμονται απο το σπιραλ :s_omg , σε καθε λακουβα, στροφη, φρεναρισμα θα πηγαινει περα-δωθε :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By CPP
#14440 Στα ΒΠ που κυκλοφορώ τελευταία έχει αυξηθεί εκθετικα η κυκλοφορία diesel κυρίως SUV euro4.
Και ερωτώ. Τελικά τι ισχύει στην κωλοχωρα που ζούμε? Ισχύουν οι νόμοι ή οχι?
Άβαταρ μέλους
By DAP
#17030 Το φανταζεσαι να αναβε ταυτοχρονα και το πρασινο για τα οχηματα οπως κανει για τους πεζους;

Αλλα να πω την αληθεια πιο πολυ μου μπηκε στο ματι η γυφτια με τις χαρτονενιες διαφημησεις......
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#17044
DAP έγραψε:Το φανταζεσαι να αναβε ταυτοχρονα και το πρασινο για τα οχηματα οπως κανει για τους πεζους;

Χαμός...
DAP έγραψε:Αλλα να πω την αληθεια πιο πολυ μου μπηκε στο ματι η γυφτια με τις χαρτονενιες διαφημησεις......

Ε, αυτό είναι κάτι που δε νομίζω να προκαλεί κάποια αίσθηση σε Έλληνες εποχούμενους...
Άβαταρ μέλους
By L200
#19600 60άρης - ίσως και πιο μεγάλος - μέσα σε κόκκινο αγρατζούνιστο, πεντακάθαρο S2000 προχθες το απόγευμα.
Δεν το λέω από κακία. Να είναι καλά ο άνθρωπος και χίλια χρόνια να ζήσει. :oops:
Άβαταρ μέλους
By touring the m3 1.6
#19709 Όταν πάς εσύ 60....και'γώ και όλοι μας,το ίδιο θα κάνουμε!!!!Απλώς,με διαφορετικό αμάξι ο καθένας.... :s_yes Η"κ@βλάντα",δέ σβήνει αδερφέ....! :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#21058 Aygo με λαβή στο τιμόνι :lol: :svivhaha:

Πούλμαν Mercedes με LED πάνω στο σήμα (το σκόπευτρο) :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By elteo
#28552 Oλη η πλευρά διαλυμένη αλλά ο καθρέπτης κλειστός. Μην μας τον φάνε και αυτόν. (σε φαρδύ δρόμο εν τω μεταξύ παρκαρισμένο) :lol:

Εικόνα