Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Serf
#527535
Bayern7 έγραψε:
drdino έγραψε:Έχει λεφτά για ρυθμιζόμενη ανάρτηση, δεν έχει λεφτά για σύνδεσμο ανάρτησης. Bayern, από πού το ψάρεψες αυτό;

Από εδώ https://www.facebook.com/groups/petrolheads1991/

ο τύπος που το πόσταρε έγραψε ότι το αγόρασε μεταχειρισμένο (χωρις να το πάει να το ελέγξει σε συνεργείο) και όταν πήγε να το περάσει κτεο το είδανε. :lipsealed:
Έχω δίλημμα ποιος είναι πιο επικίνδυνος. Αυτός που το επισκεύασε έτσι ή αυτός που αγόρασε μεταχειρισμένο στα τυφλά;;;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By ambient
#528868 Δεν είναι να βγαίνεις εθνική αυτές τις μέρες. Ψυχοφάρμακα...

1) Γριά με C3 στην αριστερή λωρίδα με 60χλμ/ω :dizzy:
2) Οδηγοί να είναι σταματημένοι επάνω σε στροφές, απλά για να μιλήσουν κινητό, χάζεμα, κτλ. :lipsealed:
3) 95% των οχημάτων στη μεσαία και αριστερή λωρίδα. Πήγαινα μόνος μου στη δεξιά με 120. :s_hang
Άβαταρ μέλους
By xenos
#530731 Απο φουμπου:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Chris
#532879 Χθες κατα τις 18:00 καπου στην Κινετα ρευμα προς Αθηνα, ειμαι μεσαια με 140-150 και με περναει νομιζω auris με πολλα παραπανω και παιδικο ποδηλατακι στην βαση πισω. Μεχρι να σκεφτω αν εχει και παιδι ο μαλακας μεσα ή σκετο το ποδηλατο, και εχοντας βγει αριστερα για προσπεραση (ευτυχως), βλεπω το ποδηλατακι πεταμενο κατω στη μεσαια :omg:

Παιδικο εννοωντας μικρο bmx, χωρις βοηθητικες, οχι παιχνιδακι για διχρονα

Και ο μαλακας σταματημενος παρακατω στην ΛΕΑ και ενας ακομα πιο μαλακας με μηχανακι :omg: στο παραθυρο του οδηγου (δηλαδη σχεδον ολος πανω στη δεξια λωριδα) και να συζητανε, μαλλον ο αλλος θα το ειδε ολο live.

Δεν ειχε τρελη κινηση, αλλα δεν μπορει να γλιτωσαν ολοι μεχρι καπως να μαζευτει απο κει (πως???????), αλλα και να μην το πηρε καποιος απο κατω, σιγουρα εγιναν πολλα φρεναρισματα πανικου, κοψιματα τιμονιου καταπανω στον διπλανο τους κλπ, αν οχι τιποτα χειροτερο.

Καλα, για ολα τα υπολοιπα που ειδαν τα ματακια μου αυτες τις μερες πρεπει να γραφω ολο το βραδυ, εκανα γυρω στα 2000 χιλιομετρα Πελοπονησσο/Στερεα/Ευβοια, του πιπινου γινοταν εξω


< >
Άβαταρ μέλους
By xenos
#532906
Chris έγραψε:Χθες κατα τις 18:00 καπου στην Κινετα ρευμα προς Αθηνα, ειμαι μεσαια με 140-150 και με περναει νομιζω auris με πολλα παραπανω και παιδικο ποδηλατακι στην βαση πισω. Μεχρι να σκεφτω αν εχει και παιδι ο μαλακας μεσα ή σκετο το ποδηλατο, και εχοντας βγει αριστερα για προσπεραση (ευτυχως), βλεπω το ποδηλατακι πεταμενο κατω στη μεσαια :omg:


Είχε φύγει μόνο το ποδήλατο ή με τη βάση μαζί;
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#532916 :lol: :lol:
για τις τέσσερις τελευταίες λέξεις!!
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#535098 Παιδια στην Παλληνη μειναμε απο μπαριερες και βαλαμε καγκελα. Τα βαψαμε κι ολας για να φαινονται και το βραδυ.:
https://ibb.co/k7JsNK

:dizzy: :dizzy: :dizzy:
:omg: :omg: :omg:
:help: :help: :help:
Υγ: Οποιος φυγει απο κει προσγειωθηκε στην Αττικη οδο.