Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#371152 Τι φαση παίζει με το υπογειο πάρκινγκ της Βαρβακείου αγοράς (εισοδος απο Σωκρατους) και είναι τσαμπα?


< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#420603 Χρειάζεται να παρκάρω για τις επόμενες μέρες στον Ευαγγελισμό, συνήθως πάνω από δυο ώρες. οταν πάω πολύ αργά βρισκω τριγύρω και δεν έχω και θέμα με ελεγχόμενη, υπάρχει κάποια συμβουλή για παρκινγκ?
Μου είπαν για ένα στο πολεμικό μουσείο.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#420608 To αυτό. Και δίπλα και καμία επαφή στις τιμές με τα άλλα του Κολωνακίου.
Κρατάς και τα κλειδιά.

Εναλλακτικά παρκάρεις από την απέναντι πλευρά του άλσους στα στενά, δεν έχει παρκόμετρα.
Άβαταρ μέλους
By pierce21
#420614 Εικόνα
Ξεκίνα από την Ναϊάδων που είναι πιο κοντά και μετά στρίψε Ριζάρη.
Συνήθως προς την Αρχέλαου καταλήγω και πάω με τα πόδια στο γραφείο που είναι στην πλατεία...

Τίπτις.
Άβαταρ μέλους
By mjacob
#420615 Τέτοιες μέρες θα εχει θέσεις στους δρόμους.
Οι δρόμοι πάνω απο Ριζάρη προς Σπύρου Μερκούρη και δεξιά στη φωτό ειναι σαφώς πιο άνετοι απο τους αριστερά της ριζαρη.

Εικόνα

ΜΗΝ παρκάρεις κάτω απο φως (εννοώ αυτά που φωτίζουν το δρόμο). Θα πρεπει να το πετάξεις μετά
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#420696
rx8_drifter έγραψε:Ευχαριστώ και παλι :s_howdy
Να έχεις υπόψιν σου ότι η δημοτική Αστυνομία κάνει περατζαδα συνήθως ώρες μεταξύ 9:00-13:00 και 15:00 με 18:30.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#422888 Ευπειθώς αναφέρω ότι οι οδηγίες παρκαρισματος ήταν απόλυτα ακριβείς. Μόνο μια μέρα απ τις 9 δε βρήκα και μπήκα στο Polis το οποιο είναι τίμια επιλογή στην περιοχή. Μετά τις 21:00 βέβαια παρκάρισμα πέριξ του Ευαγγελισμού άνετα
Μερσί :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#474703
Scotch έγραψε:Εξάρχεια (Στουρνάρη) έχει ελεγχόμενη στάθμευση; Στα τριγύρω στενά;

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Οχι, παρκαρεις ελευθερα, αν βρεις
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#474725 Βρήκα, πολύ εύκολα. Σε στενό που χτυπάει στην πλατεία Εξαρχείων.
Με τον ζμάρταρο το να βρω θέση δεν είναι ποτέ πρόβλημα. Μόνο τα παρκόμετρα, που είναι καλά κρυμμένα ή δεν ξέρω αν είναι σε ισχύ, με απασχολούν.

< >
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#474740
Scotch έγραψε:Βρήκα, πολύ εύκολα. Σε στενό που χτυπάει στην πλατεία Εξαρχείων.
Με τον ζμάρταρο το να βρω θέση δεν είναι ποτέ πρόβλημα. Μόνο τα παρκόμετρα, που είναι καλά κρυμμένα ή δεν ξέρω αν είναι σε ισχύ, με απασχολούν.

< >

Αν εχεις χρονο να κερασω καφε. Μην φοβασαι στην περιοχη δεν εχει κρυμμενα παρκομετρα.

Δεν πιστευω το ΣΜαρτ να ειναι μπλε! Ειναι ενα εξω απο το μαγαζι μου :ninja: :ninja: :ninja: