Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#412106 Ίσως ο μεγάλος :hmmm: Αλλά μάλλον υπάλληλος.
Εγώ γνωρίζω προσωπικά τον ένα γιο, αλλά δεν θα σου πρότεινα να ψωνίσεις από εκεί, γιατί η συντριπτική πλειοψηφία είναι εισαγωγής με γυρισμένα χλμ.
Πάντως τέτοιες πιπες μου λέει κι εμένα που δεν πήγα να ψωνίσω αλλά βγαίνουμε αραιά και που με κοινή παρέα για φαγητό
Για να μην είμαι απόλυτος, υποθέτω (και έχω και καναδυο παλιά παραδείγματα) ότι στα άπειρα αυτοκίνητα που έχει θα βρεις και μετρημένες στα δάχτυλα καλές περιπτώσεις, αλλά πρέπει να είσαι τυχερός και να κόβει το μάτι σου.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#412114
rocsta έγραψε:
bill33 έγραψε:Εσύ φταις που άνοιξες κουβέντα.

+1
Xαρά στο κουράγιο σου :s_whiteflag

Έχετε δίκιο..

Χρήστο σιγουρα Αλιβιζάτος ηταν, γιατι με παρέπεμψε σε αυτόν ο πωλητής και μου τον σύστησε..
Άβαταρ μέλους
By markvag
#412161
Zeus έγραψε:Αλιβιζάτος...
......................................

βασικά ειναι άσχετος...


Και όχι μόνο... Κακώς πήγες εκεί... τον συγκεκριμένο κι εγώ τον ξέρω, πως τα αμάξια του δεν είναι και τα πιο ... ακριβή (γκούχου γκούχου) στα χλμ που αναφέρουν... :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#412181
markvag έγραψε:
Zeus έγραψε:Αλιβιζάτος...
......................................

βασικά ειναι άσχετος...


Και όχι μόνο... Κακώς πήγες εκεί... τον συγκεκριμένο κι εγώ τον ξέρω, πως τα αμάξια του δεν είναι και τα πιο ... ακριβή (γκούχου γκούχου) στα χλμ που αναφέρουν... :lol: :lol:

Εχει φτασει μεχρι πανω η φημη.... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#412233
Eliaskat έγραψε:ακόμα πουλάει ...

Αυτος και η Auto Marin έχουν γεμίσει την Αθηνα με μτχ. Diesel εισαγωγής.
Υπάρχουν πολλοί με άγνοια που το τυράκι του φθηνού καυσίμου τους έλκει σε αμφιβόλου ποιότητας αυτοκινήτων.
Έχουμε φτασει να βλέπουμε περισσότερα Peugeot 1007 (!) και 308 sw MY 2009 από τότε που εισάγονταν καινούργια στην Ελλάδα!


< Note >
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#412234 ΔΕν ξερω για Auto Marin αλλα εμφανισιακα του Αλιβιζατου φαινοτναι πολυ κομπλε. Περναω καθημερινα απο Πεντελης και ειναι σχεδον ολα πενα, καλογυαλισμενα οποτε δεν ειναι δυσκολο να πεις "α αυτο ειναι πολυ καλο"
Άβαταρ μέλους
By xenos
#412249 H auto marine μου είχε κάνει εντύπωση η τεράστια ποσότητα αυτοκινήτων που έχουν.
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#412264
xenos έγραψε:H auto marine μου είχε κάνει εντύπωση η τεράστια ποσότητα αυτοκινήτων που έχουν.


Νομίζω παίρνουν πολλά εταιρικά μετά τη λήξη του lease και συγκεκριμένα από Hertz και Avis.

< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#412269
Nikos! έγραψε:
xenos έγραψε:H auto marine μου είχε κάνει εντύπωση η τεράστια ποσότητα αυτοκινήτων που έχουν.


Νομίζω παίρνουν πολλά εταιρικά μετά τη λήξη του lease και συγκεκριμένα από Hertz και Avis.

< >


Ένας ακόμα λόγος να μείνουμε μακριά... :lol: Μπορεί κάποιοι να μην συμπεριφέρονται σαν κανίβαλοι στα εταιρικά αυτοκίνητα, αλλά αρκετοί το κάνουν... :ninja: :whistlink:
Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#412314 Μιας και από την Γαλλία τα diesel έγιναν "απαγορευμένα " βρήκαν ευκαιρία να αγοράσουν οι έμποροι με χαμηλότερες από τις Γερμανίας τιμές ..
Για αυτο η απόβαση των Γάλλων ...
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#452665 Ξέρουμε για τον Βασιλόπουλο στις Αχαρνές; Παρατήρησα ότι όλα του τα μεταχειρισμένα έχουν πάρα πολλά χιλιόμετρα. Χαλαρά τα μισά του έχουν 150+ χιλιάδες. Αυτό που με ενδιαφέρει είναι δεκαετίας με 200Κ. Άσε που λέει κατευθείαν στην αγγελία ότι είναι εισαγωγής.
Μου έκανε εντύπωση.

ΥΓ. Μα θα πάρεις πετρέλαιο με 200Κ;
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#452770
Dimsabas έγραψε:ΥΓ. Μα θα πάρεις πετρέλαιο με 200Κ;

Ξέρεις πόσοι παίρνουν; Απλά δεν το γνωρίζουν :lol:
Τουλάχιστον ο άνθρωπος είναι ειλικρινής!