Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mikeerfol
#219363
panos2171 έγραψε:


Gran Turismo :metalo: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By panos2171
#297014
Άβαταρ μέλους
By otso
#354463 Λοιπον επαναφερω το υπεροχο αλλα λησμονημενο αυτο τοπικ .
παιδια εχω προβλημα και θελω βοηθεια .
εχω στο αυτοκινητο μια λιστα αλλα εχω βαρεθει πια να τα ακουω και ηταν και παλια ,πιο πολυ νιου γουεηβ .λεω στην σύζυγο που δουλευει ολη μερα στο κομπιουτερ και εχει ανοιχτα και ον λαιν ραδιο να μου φτιαξει μια λιστα να τα κατεβασω , προχθες εδεησα να την παρω και να αρχισω το κατεβασμα ,μιλαμε για καμμια πεντακοσαρια κομματια . τα βαζω στο αυτοκινητο ,βρε δω να βρω ενα που να ακουγεται εκει να βρω ,να μην τα πολυλογω μονο 4-5 ακουγοντουσαν .
τα πιο πολλα ηταν νανουρισματα , αν θυμαστε τον χαρρυ κλυν με το φορτηγο και την μουσικη γιαυτους που ξενυχτανε .
οποτε εκλιπαρω για μια λιστα απο νεους στην ηλικια χωρις μουσικες αγκυλωσεις , αλλα που να μην περιεχει
δημοτικα
γενικα ελληνικα , ουτε με ξενους στιχους πλην(panos2171 μια και σε βλεπω φαν του γονιδη μηπως ξερεις ενα του τραγουδι που το βιντεοκλιπ το ειχε κανει στην φλωριδα;)
τουρκικα πλην του εμινέ (επιτυχια στα τελη 80)
σκανδιναβικα πλην σουηδιας ειδικα οχι ισλανδιας (ξερναω και που ακουω μπγιοργκ)
γερμανικα
χεβι μεταλ περασε ανεπιστρεπτι η εποχη που 13 χρονων ακουγαμε μπλακ σαμπαθ, αλις κουπερ ,λεντ ζεπελιν.
καντρι
σλοου και λαριγγισμους τυπου χιουστον
τζαζ μπλιαχ
αυτα που οι αλλοι λενε διαστημικα , για μενα διαστημικα ηταν του ζαν μισελ ζαρ και περαν αυτου τιποτα.
δηλαδη με λιγα λογια θελω χαρουμενα απροβληματιστα τραγουδακια δηλαδη φανταστειτε εναν νεαρο κατοικο κεντρικης ευρωπης να ανεβαινει η να κατεβαινει στο βουνο για σκι με την πορσε και το ξανθο γκομενακι διπλα τι θα ακουγε; αυτα που ακουει ο μπουσο; τα φορτωσα τα πραματα μια κυριακη χαραματα, η το γεια και χαρα σου εργατια;
δεκτα μεχρι και σαχλοτραγουδα της γιουροβιζιον αρκει να ειναι απο ωραια γκομενακια.
μπορει να βοηθησει κανεις;
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#354478 Εγώ βασικά προτείνω να αφήσουμε όλοι τα μουσικά σύνορα που μας χωρίζουν και όταν οδηγάμε να ακούμε ΣΩΣΤΑ πράγματα:




Kαι βασικά όλο το Redline των Lazerhawk.

Bonus εξωκοινοβουλευτική επιλογή:



Edit 2nd bonus ερωτική επιλογή αφιερωμένη στον μπίχλα και το νέο κουκλί του:



Τί στο πέοντα θα κάνατε χωρίς εμένα; :s_bye
Άβαταρ μέλους
By g8777
#354491 Απλό. Απροβληματιστο. Χαρούμενο.

Say no more.

Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#354530 Αυτά που ακούω και στο σπίτι, το θέμα με το rock και το metal είναι ότι δεν μπορείς να μην σανιδώσεις το γκάζι.

.