Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JBT
#102912 Α ώστε γι'αυτό το λόγο υπάρχει η παράθεση :metalo:

Κι έσπαγα το κεφάλι μου να βρω σε τι χρησιμεύει :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By 224v
#110576 Λογω μακρυχρονης συμβιωσις 35+ μοιραζομαι παντα τα οχηματα που εχω η εχει εκεινη. Τελικα εδω και 3 χρονια διαλεξε μονη της το JUKE!!!!! το οποιον οδηγω και εγω οταν παμε μαζυ. Το δικο μου 2.24v το εχει οδηγησει οταν ειχε πινακιδες... οπως και τα αλλα Λαντσια της οικογενειας. Ομολογω οτι το JUKE μια χαρα εξυπηρετει και εχει ηδη 40.000 χλμ με μονο τα σερβις του για εξοδο. Γενικα της εμπιστευομαι σαν οδηγο και δεν εχω θεμα να ειμαι και συνοδηγος... το ιδιο και με την κορη μου που εχει το AYGO απο το 2006 με 116000χλμ.
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#110789 Εισαι τυχερος που το αμαξι σας ειναι ακομα οκ .Επισης μπραβο σου που την εμπιστευεσαι.
Το peugeot 206cc της δικης μου δεν εχει αφησει λακουβα αχτυπητη. Εχω αλλαξει 4,5 φορες αμορτισερ . Βασεις μηχανης και καποιες φορες την γλυτωσαμε φθηνα την επισκεψη στον Αγιο Πετρο.
Το δικο της κι εγω το δικο μου λοιπον. Και κρανος ειδικης οταν οδηγει αυτη.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#111670 Η κουπέισα;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#114810
F&G έγραψε:Εισαι τυχερος που το αμαξι σας ειναι ακομα οκ .Επισης μπραβο σου που την εμπιστευεσαι.
Το peugeot 206cc της δικης μου δεν εχει αφησει λακουβα αχτυπητη. Εχω αλλαξει 4,5 φορες αμορτισερ . Βασεις μηχανης και καποιες φορες την γλυτωσαμε φθηνα την επισκεψη στον Αγιο Πετρο.
Το δικο της κι εγω το δικο μου λοιπον. Και κρανος ειδικης οταν οδηγει αυτη.


Xa!!!Χα!...... ε οχι και κρανος!!!, την εμπιστευομαι γιατι βλεπω οτι "το εχει" και η κορη μου το ιδιο,δεν μας ξερουν οι ασφαλιστικες και η τροχαια.... για φιληματα κλ.π. το βασικο δε ειναι οτι κατεχουν να παρκαρουν...!!!! σε πολη μεσα και σε περιορισμενες θεσεις...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#114837 Golf 6 tsi.

Της το πήρα πριν 2 χρόνια (μεταχειρισμένο) και είναι ένα απλά τέλειο people mover.

Σβέλτο, άνετο (15άρες με τάσια), χώρους μέτριους βεβαίως για 2 παιδιά...αλλά γενικώς μας έχει βολέψει αρκετά.

Περιμένω τώρα το octavia βεβαίως να "μεταφερθούμε" εκεί και να λύσουμε μια και καλή το πρόβλημα των χώρων.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#117344
Nikos! έγραψε:Περιμένω τώρα το octavia βεβαίως να "μεταφερθούμε" εκεί και να λύσουμε μια και καλή το πρόβλημα των χώρων.

καπου σε εχω χασει!
για γκολφ7 δεν πηγαινες?
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#117369
edmond έγραψε:
Nikos! έγραψε:Περιμένω τώρα το octavia βεβαίως να "μεταφερθούμε" εκεί και να λύσουμε μια και καλή το πρόβλημα των χώρων.

καπου σε εχω χασει!
για γκολφ7 δεν πηγαινες?


Μπέρδεψες τα γολφ. :lol:

Το 6 ήρθε όταν δώσαμε το 500άκι για το γολφ. Το '13 το πήραμε.

Το 7 τελικά δε το πήρα και προτίμησα το octavia το οποίο έρχεται σε κανένα 2μηνο, αφού έχουμε ήδη ένα golf, αλλά πρόκειται για εταιρικό αυτοκίνητο ούτως ή άλλως. :)