Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By gto250swb
#56404 Εικόνα


Αφου θα παει που θα πει μεχρι τη λοτους για το κοκκινο τερας ας μου φερει και εμενα μια μπλε σαν την αποπανω.
Aν το κανει να παιρνει προς και με τη μια... lotus esprit και ξερο ξωμι.
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#56456 ...μιας και θα ψωνιζει απο εκει, ας παρει και ενα τετοιο -οπως ακριβως ειναι στην φωτο- για μενα...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By JBT
#56589 Η μεγαλομανία θα μάς φάει...

Αντί μερικοί μερικοί να εύχονται να τούς δώσει ένα ζευγάρι καλά χεράκια, κάθονται και ονειρεύονται μηχανήματα που στο καλύτερο θα τα οδηγήσουν στο 30% :s_crazy :s_wacko :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By drdino
#56593 Και στο 0,5% σε 6 ζωές να το οδηγήσουν, δεν βλέπω κάτι κακό. Γιορτάρες μέρες μην γράφουμε μίζερα ποστακια πλιζ. :lol:
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#56597
CARυοθραύστης έγραψε:Η μεγαλομανία θα μάς φάει...

Αντί μερικοί μερικοί να εύχονται να τούς δώσει ένα ζευγάρι καλά χεράκια, κάθονται και ονειρεύονται μηχανήματα που στο καλύτερο θα τα οδηγήσουν στο 30% :s_crazy :s_wacko :s_drinks


εσένα ρε μάστορα τι σε κόφτει σε τι ποσοστό (R) θα οδηγώ το 4τροχο που θα μου φέρει ο μπάρμπαΒασίλης ? από εσένα θα κλέβω οδηγική χαρά ? :vava:
Άβαταρ μέλους
By JBT
#56599 Από τη στιγμή που θεωρητικά πάντα (λόγω ΠΕΤΡΟΧΕΝΤΣ) ο απώτερος σκοπός είναι να τού σκίσεις τα μπρέκια κι όχι να το βάλεις στο σαλόνι σου να κάθεται, είναι σαν να εύχεσαι για μια ΛΟΤΟΥΣ χωρίς τιμόνι και χειριστήρια (τυχαίο το παράδειγμα).

Αυτό είναι μιζέρια :/
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#56604
CARυοθραύστης έγραψε:Από τη στιγμή που θεωρητικά πάντα (λόγω ΠΕΤΡΟΧΕΝΤΣ) ο απώτερος σκοπός είναι να τού σκίσεις τα μπρέκια κι όχι να το βάλεις στο σαλόνι σου να κάθεται, είναι σαν να εύχεσαι για μια ΛΟΤΟΥΣ χωρίς τιμόνι και χειριστήρια (τυχαίο το παράδειγμα).

Αυτό είναι μιζέρια :/

Οχι αυτο ειναι μιζερια, να γραφει ο καθενας τι γουσταρει να του φερει ο ΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ :svivhaha:
κατι δηλαδη τελειως αδυνατο, και να καθεσε να ασχολεισαι σοβαρα με το αν μπορουμε να τα "παμε"
οπως τους αξιζει :yahoo: :s_wacko :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#56609
CARυοθραύστης έγραψε:Από τη στιγμή που θεωρητικά πάντα (λόγω ΠΕΤΡΟΧΕΝΤΣ) ο απώτερος σκοπός είναι να τού σκίσεις τα μπρέκια κι όχι να το βάλεις στο σαλόνι σου να κάθεται, είναι σαν να εύχεσαι για μια ΛΟΤΟΥΣ χωρίς τιμόνι και χειριστήρια (τυχαίο το παράδειγμα).

Αυτό είναι μιζέρια :/


κάπου στο δρόμο έχασες το τόπι
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#56625 Εμένα πάντως με άκουσε και μου έφερε όντως αυτά που του ζήτησα. Δηλαδή ένα τέτοιο με αυτούς τους καρβουνοτροχούς. Οι τροχοί βέβαια θα είναι εδώ στα τέλη του Γενάρη, οπότε δεν μπορώ να πω ότι ο Santa τηρεί επακριβώς τα χρονοδιαγράμματα, αλλά δεν του κρατάμε κακία. :lol:

Αυτοκινητιστικά, θα ήμουν απόλυτα ευτυχής με ένα περιποιημένο Miata. Έλεγα να ζητήσω μια 458 αλλά έχει 3 σε ακτίνα 50 μέτρων από το σπίτι μου και δε θέλω να είμαι ένας ακόμα. Αμαρτία... :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#56634
Geo f1 έγραψε:Εγω θα ηθελα να μου φερει γαληνη και αγαπη στην ψυχη μου.




:( :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By JBT
#56636
Νίκος Παππάς έγραψε:Οχι αυτο ειναι μιζερια, να γραφει ο καθενας τι γουσταρει να του φερει ο ΑΗ ΒΑΣΙΛΗΣ :svivhaha:
κατι δηλαδη τελειως αδυνατο, και να καθεσε να ασχολεισαι σοβαρα με το αν μπορουμε να τα "παμε"
οπως τους αξιζει :yahoo: :s_wacko :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Τα όνειρα δεν είναι μιζέρια. Αυτό έλειπε.
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#56693 Το αυτικίνητο που θέλω το έχω, το άλλο που θέλω ( GT-R ) δεν το αντέχω οικονομικά, οπότε για να πιάσω τον στόχο θέλω ένα τέτοιο τώρα που η Αγγλία ζητάει πράμα, αλλά επειδή βαρέθηκα να τον παρακαλάω και να περιμένω αποφάσισα να φτιάξω ένα, ήδη τα μισά κρίσιμα εξαρτήματα έχουν έρθει από NSK Ιαπωνίας και Bosch / Rexroth Γερμανίας, σε λίγες ημέρες και τα servo / controllers της Mitsubhisi, το σασί είναι έτοιμο κομμένο και μένει η ευθυγράμμηση τα κολλήματα και η συναρμολόγηση, άντε και πιάσαμε Πάσχα μέχρι να μπεί στην παραγωγή, τελικά αν δεν έχεις νύχια να ξυστείς μόνος σου μην περιμένεις να σε ξύσει ο santa.

Εικόνα
photos upload