Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#547334 Ευχές κ από μένα για καλά χιλιόμετρα κ να τα ευχαριστηθούν όσο μπορούν!
Όσο για το χρώμα, όταν το αγοράζεις δεύτερο χέρι συμβιβαζεσαι πιο εύκολα νομίζω... Ίσως αν είχαν επιλογή να διάλεγαν άλλο. Δεν είναι απόλυτο κριτήριο για μη αγορά (Με εξαιρέσεις φυσικά )

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#547414 Παιδιά ευχαριστώ για τις ευχές!
Η πρώτη βόλτα πήγε εξαιρετικά........ για το Νίκο και τους υπόλοιπους συνφορουμίτες.....
γτ το γερμανικό της παρέας αποφάσισε οτι δε θέλει νερό και τα έφτυσε από ένα καλάρο.
Δεν έπαιρνα ένα με 150κ κμ;;; Το καθισιό στο γκαράς και τα κολάρα δε τα πάνε καλά....
Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#547448
Zeus έγραψε:^κριμα....κακές παρέες..
Εικόνα

....το ξεκάρφωτο..

Εικόνα
Το τελευταίο στην πρώτη φωτογραφία τι είναι?

< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#547451
Zeus έγραψε:Leon Cupra :superman:
Ευχαριστώ, του αδερφού του Νίκου να υποθέσω? Και η Ζ4 του Εddie ?

< >
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#547466
Zeus έγραψε:Ναι...Μπουσος & GTS ακολούθησαν μέχρι Ανάβυσσο (που ειναι η φωτό) χωρίς τα αυτοκίνητα τους...


Την επόμενη φορά θα ακολουθήσω.
Γύρισα πίσω με την οδική κι έπεσε τουλάχιστον η μέση κατανάλωση
Έβαλα το συνεργείο από τα νεύρα μου κι άνοιξε στις 11.30 το βράδυ, έβαλα το γερμανικό κουβά μέσα κι αποδείχθηκε πως είχε απλά ξεκουμπώσει ένα κολάρο (αυτά τα χαζά με το γατζάκι).
Το αυτοκίνητο είναι σε τέλεια κατάσταση, αλλά από 15 χρονών αμάξι που έχει λιγότερα από 70κ κμ (άρα παρατημένο σε γκαράζ) τα περιμένεις αυτά.

Τα υπόλοιπα πάω να τα γράψω στο τόπικ που άνοιξα
Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#547470 Με αφορμή το ποστ του συντρόφου Zeus, θα μου άρεσε (για να είμαι κ ον το πικ) να ξαναέγραφαν οι bussos κ Nikos... Νταξει, φτάνει το αστείο, ας παραμερισουμε όλοι εγωισμούς κ γκρίνιες, δεν αντέχω να γλενταω τον Bayern στο ποδόσφαιρο τοπικό. Ας γράφει ο καθένας σε όποιο τοπικό γουστάρει, ας απαντάει σε όποιον θέλει κ μόνο...


.
Άβαταρ μέλους
By citastak
#547472
Miatakias έγραψε:Έβαλα το συνεργείο από τα νεύρα μου κι άνοιξε στις 11.30 το βράδυ, έβαλα το γερμανικό κουβά μέσα κι αποδείχθηκε πως είχε απλά ξεκουμπώσει ένα κολάρο (αυτά τα χαζά με το γατζάκι).


Λογικά τα νεύρα, ειδικά όταν δεν νιώθεις σίγουρος για την επένδυσή σου.
Όλα καλά, πταίσμα είναι αυτό που περιγράφεις.
Καλές βόλτες.
(Ποιό τοπικό; )
Άβαταρ μέλους
By Miatakias
#547477
citastak έγραψε:
Miatakias έγραψε:Έβαλα το συνεργείο από τα νεύρα μου κι άνοιξε στις 11.30 το βράδυ, έβαλα το γερμανικό κουβά μέσα κι αποδείχθηκε πως είχε απλά ξεκουμπώσει ένα κολάρο (αυτά τα χαζά με το γατζάκι).


Λογικά τα νεύρα, ειδικά όταν δεν νιώθεις σίγουρος για την επένδυσή σου.
Όλα καλά, πταίσμα είναι αυτό που περιγράφεις.
Καλές βόλτες.
(Ποιό τοπικό; )


https://petrolheads.gr/viewtopic.php?f= ... &start=225



< >
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#547487
gianik έγραψε:Με αφορμή το ποστ του συντρόφου Zeus, θα μου άρεσε (για να είμαι κ ον το πικ) να ξαναέγραφαν οι bussos κ Nikos... Νταξει, φτάνει το αστείο, ας παραμερισουμε όλοι εγωισμούς κ γκρίνιες, δεν αντέχω να γλενταω τον Bayern στο ποδόσφαιρο τοπικό. Ας γράφει ο καθένας σε όποιο τοπικό γουστάρει, ας απαντάει σε όποιον θέλει κ μόνο...


.

Καλημέρα! :)

Αγαπητέ μου gianik,

Η αλήθεια είναι ότι δε σκόπευα να γράψω, όμως είδα αυτό και πραγματικά ήθελα να γράψω δυο πράγματα. Δύο σκόρπιες σκέψεις που προκάλεσε το ποστ σου και έξι λέξεις για αυτο: Δεν είναι θέμα εγωισμού αλλά σεβασμού. Αυτό. Και δε θέλω ειλικρινά να το αναλύσω άλλο. :)

Σκεφτόμουν χθες τι όμορφα που περάσαμε, εμείς που ξεκινήσαμε εντός και τελικά κάνουμε παρέα και εκτός φόρουμ γιατί εκτός των άλλων, πέρα από τις ανθρώπινες σχέσεις που έχουν δημιουργηθεί τόσα χρόνια μας ενώνουν αυτές οι 4 ρόδες, όποιες και να είναι. Ο,τι κι αν έχει ο καθένας.

Και ίσως τελικά οφείλω σε αυτά τα παιδιά που με βοήθησαν (Ντιμη & nass για σας μιλάω) και στα υπόλοιπα που αλληλοβοηθιόμαστε (zeus, miatakias, red, Eddie, και άλλοι) να τα λέμε και εδώ.

Και θέλω να γράψω κι αυτό. Χρησταρα μου στα είπα και χθες. Μη μασάς. Συμβαίνουν αυτά. Έχεις πάρει Porsche. 911. Τέλος. Θα είναι καλοτάξιδη και θα γίνει αυτό που της υποσχέθηκες αρχικά χθες το απόγευμα. Η βόλτα στο Σούνιο. Soon.

Θα τα λέμε, θα γράψω update κάποια στιγμή γιατί έχετε χάσει ΠΟΛΛΑ επεισόδια...

Φιλιά...


ΥΓ. Busso λείπεις :(

Edit και για να είμαι ον τοπικ...


Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#547494
Zeus έγραψε:^κριμα....κακές παρέες..
Εικόνα

....το ξεκάρφωτο.. :lol:

Εικόνα


Σε σχέση με τα led και xenon των υπολοίπων το σαπάκι του eddie φαίνεται σαν να έχει κεράκια αντι φανών :lol: