Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#527286 Αναθεώρησε τους στόχους σου και σύντομα θα βρεθείς εσύ ξανά μπροστά. Δες το σαν κίνητρο. Μπορώ να σου παρέχω λίγο life coaching αν θέλεις.

Καναν άσσο θα δούμε απο σένα ;
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#527359
PeterPan έγραψε:+1 bibendum

Αλλά όποιος θέλει να μου κλέψει το golf για να το επισκευάσει, ευχαρίστως!


< >
Καλα κανουν αυτοι που την σβηνουν αλλα αφου μπαινουν στον κοπο ας σβησουν και των γειτονων αυτο εννοω



< >
Άβαταρ μέλους
By 224v
#527618 Η ομάδα με τα άσπρα!!! Σύνολο 400 άλογα περίπου, κοστος κτήσης 43.000, χρηστικοτης και απολαυση, το κάθε ενα στα καθήκοντα του, άψογη.ΕικόναΕικόναΕικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Serf
#527619 Ωραία ομάδα! Μπορείς να γράψεις μαζεμένα στοιχεία, π.χ. κυβισμός, χιλιόμετρα όταν αγοράστηκαν, κτλ, για να καταλάβουμε καλύτερα τις €43k;

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#527632 Μ άρεσει να βλέπω τον αεραγωγό από την θέση του οδηγού (εντάξει η φωτογραφία είναι τραβηγμένη από τον συνοδηγό ) Εικόνα

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#527635
cosneo έγραψε:Μ' αρέσουν! Ιδιαίτερα και ξεχωριστά και τα τρία! ;)


+1

κατα τυχη λευκα και τα τρια,ή επιτηδες?
Άβαταρ μέλους
By 224v
#527648
Serf έγραψε:Ωραία ομάδα! Μπορείς να γράψεις μαζεμένα στοιχεία, π.χ. κυβισμός, χιλιόμετρα όταν αγοράστηκαν, κτλ, για να καταλάβουμε καλύτερα τις €43k;

< Note >
Το 500ακι καινουριο Δεκ. 2015, 14000 ντήζελ. Ιαν 2012 το Juke καινουριο επιλογή της συζύγου στα 15500 1.6 βενζίνη καινούριο. Το Μίνι αγοράστηκε μτχ είναι απο. USA 2006 mod. F/l R 53 το 2009 με 25000 μίλια. Στα 15000 δολάρια περιπου.
Τα χρωματα έτσι τα ήθελαν ειδικα το Μίνι.
Προσωπικά έχω το Aygo, μαυρο του 2006, και το γνωστό 2.24v σε μαυρο και γκρι φάσα κάτω περιμετρικά.

.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#527804
REALZEUS έγραψε:
Zeus έγραψε:ενω τελικα πολλα απο τα πραγματα που πηραμε δεν μας χρειαστηκαν...


Κλασικές γυναίκες ρε φίλε! Θυμάμαι κάτι διακοπές στην Ζάκυθνο για 7 διανυκτερεύσεις. Εγώ είχα πάρει ένα σακ βουαγιάζ κι εκείνη 2 μεσαίες βαλίτσες. Η μια δεν ανοίχτηκε καν. Έτσι όπως την φόρτωσα στην Αθήνα, έτσι την ξεφόρτωσα πάλι. Τζάμπα έρμα κουβαλούσα... :dizzy:


Και που να ήταν καμία κοκέτα Σαλονικιά :s_biggrin