Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By sakis_m
#553094
GTS έγραψε:
sakis_m έγραψε:
g8777 έγραψε:Αν το αγορασε κάνα 3χιλιαρο καί γίνει μετατροπή σε ΦΑ τόν λές καί κερδισμένο.

Πολλαπλασίασε το, έχεις πέσει πολύ έξω g μου. :inlove:


Ποιο μοντελλο ειναι; εχουμε φωτο και τεχνικα/εξοπλισμο.

Οσο περνουν τα χρονια ολο και καποια ζητηση θα υπαρχει απο ατομα που θελουν κατι αναλογο.

Ετσι και με το Φιεστα καποιος θα βρεθει να το παρει αν το βαλει αγγελια.


Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

19 χρόνια πέρασαν, μας πηγές παντού και σε απίστευτα μέρη, πραγματικός εργάτης-εργαλειο. Σ'ευχαριστώ καλά ταξίδια να έχεις.

Αγοράστηκε τον Νοέμβριο του 1999
4700 κ.κ. βενζίνη, αυτόματο, πλαίσιο τύπου σκάλας με αργά και επιλογή για κλείδωμα κεντρικού διαφορικού. Δερμάτινο σαλόνι, ηλεκτρικά καθίσματα και τιμονι, ηλιοροφη και ρυθμιζόμενη σε ύψος και απόσβεση ανάρτηση.

G αντέχεις να το πατησεις :s_blush
πουλήθηκε στα 11.700
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#553096 φαπ :iconcool:

Παιδια πρεπει να τα ξεκαθαρισω στο μυαλο μου!
Ευχαριστω παντως για τις συμβουλες σας.

NiTse έγραψε:Κλασσική συζήτηση στο petrolheads τέτοια εποχή του χρόνου :lol: Baby rs λέμε !!!!


:s_drinks :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By glf
#553150
Dimsabas έγραψε:Το να το κάνει μαμά είναι η πιο προσοδοφόρα λύση. Όταν είχα ρημάξει το Miata, παρακαλούσα κάποιον να το αγοράσει 1.700 ευρώ. Πουλήθηκε κομμάτι-κομμάτι σε πολύ χαμηλές τιμές, για αυτό και πουλήθηκαν πολλά πράγματα πάρα πολύ γρήγορα. Εδώ ήδη λάβει πάνω από 4 χιλιάρικα κι έχω ακόμα απούλητα ανταλλακτικά.
Ααααυτό.

Είχα πάρει αυτό το 106 για ανταλλακτικά. Τελικά το έγδυσα όλο και εχω μια αποθήκη ανταλλακτικά, έχω δώσει και αρκετά. Μέχρι και τη πλεξούδα καμπίνας έβγαλα άθικτη, είχε λίγο κόπο αλλά αυτά θα χρειαστούν...
Είχε και τη φάση του όλο αυτό :)Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#553214 @GeoF1,

Αν θες και έχεις κάτι στο μυαλό σου, πες μου μια τιμή για το Φορντ. Είτε δημόσια είτε με πμ , ότι σε βολεύει.
Άβαταρ μέλους
By edmond
#553233
blinkys έγραψε:@GeoF1,

Αν θες και έχεις κάτι στο μυαλό σου, πες μου μια τιμή για το Φορντ. Είτε δημόσια είτε με πμ , ότι σε βολεύει.

Γκεάκο έμπαινε. Στην βράση κολλάει...
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#553240
blinkys έγραψε:@GeoF1,

Αν θες και έχεις κάτι στο μυαλό σου, πες μου μια τιμή για το Φορντ. Είτε δημόσια είτε με πμ , ότι σε βολεύει.

Ο Θεός σε έστειλε...

< >
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#553274 Το καημένο το Audi είχε και περιπέτεια εντός του ΚΤΕΟ. Εκεί στην ραμπα που χωροπηδανε τα αυτοκίνητα, ήρθε ο υπάλληλος και είπε ότι μια βίδα πετάχτηκε από την ρόδα και έπαθε λάστιχο και αναγκάστηκε ο ιδιοκτήτης του να βάλει την ρεζερβα. Παρεμπιπτόντως είχε κανονική ρεζερβα ΚΑΙ ΜΕ ζάντα αλουμινίου...
Φάουλ των υπαλλήλων που δεν βοήθησαν τον ιδιοκτήτη που άλλαξε μόνος του το λάστιχο. Που να τυχαινε σε μένα τον άχρηστο που θέλω και οδική...
Και γνώριμο θέμα με τις βίδες σε δρόμους δίπλα από έργα του μετρό. Και από πολλούς το έχω ακούσει και εγώ την έχω πάθει...
Τελευταία επεξεργασία από cosneo και 01 Δεκ 2018, 13:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά