Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By tsilis
#461890 Όποτε μά όποτε τη βλέπω, τη νοσταλγώ !

Ταυρακο μπράβο! :thumbsup:

Γνήσια ti M44 είναι σίγουρα σπανιότερη και από Lamborghini στην Ελλάδα !

Καλύτερο αυτοκίνητο από is M42 και το εννοώ .
Είχα και τις δυο και ξέρω !
Άβαταρ μέλους
By Κίκιζας Γρηγόρης
#461907
vagmag έγραψε:Πιο αργό απο τα δικά σας, σε ελληνικές στροφοδιαδρομες, στα δικά μου χέρια τουλάχιστο :s_dunno


Ειναι πιο απαιτητικη η αληθεια...Θελει περισσοτερο χρονο να την μαθεις, να εξοικειωθεις με το μοτερ κρεμασμενο τερμα πισω και τα ξεχειλωμενα πισω μετατροχια...Οταν αρχισεις να επικοινωνεις μαζι της στα στροφιλικια, οσο ανεβαζεις ρυθμο προοδευτικα, δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο σε sportscar... :s_yes
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#461934
Κίκιζας . έγραψε:
vagmag έγραψε:Πιο αργό απο τα δικά σας, σε ελληνικές στροφοδιαδρομες, στα δικά μου χέρια τουλάχιστο :s_dunno


Ειναι πιο απαιτητικη η αληθεια...Θελει περισσοτερο χρονο να την μαθεις, να εξοικειωθεις με το μοτερ κρεμασμενο τερμα πισω και τα ξεχειλωμενα πισω μετατροχια...Οταν αρχισεις να επικοινωνεις μαζι της στα στροφιλικια, οσο ανεβαζεις ρυθμο προοδευτικα, δεν υπαρχει τιποτα καλυτερο σε sportscar... :s_yes


Parking βιοτεχνίας/βιομηχανίας βλέπω, δύσκολα να βρεθεί τόσος χρόνος
Άβαταρ μέλους
By DAP
#461955 @ για τον ταυρο.....

Βρε βρε καλως τονε κι'ας αργησε..... Βλεπω ανεβηκες κατηγορια,απο σαξο σε μπεμπα.....Απο μπακουρι και δυο κουτσουβελα...Μπραβο Κ.
Άβαταρ μέλους
By taurus
#462184
tsilis έγραψε:Όποτε μά όποτε τη βλέπω, τη νοσταλγώ !

Ταυρακο μπράβο! :thumbsup:

Γνήσια ti M44 είναι σίγουρα σπανιότερη και από Lamborghini στην Ελλάδα !

Καλύτερο αυτοκίνητο από is M42 και το εννοώ .
Είχα και τις δυο και ξέρω !


Γιατρούλη! :inlove:
Της έκανα και ένα καθαρισμό μπεκ πρόσφατα, γιατί είχε βηχαλάκι και πάει καλύτερα τώρα! :s_smile

DAP έγραψε:@ για τον ταυρο.....

Βρε βρε καλως τονε κι'ας αργησε..... Βλεπω ανεβηκες κατηγορια,απο σαξο σε μπεμπα.....Απο μπακουρι και δυο κουτσουβελα...Μπραβο Κ.


Πατέρα..! :inlove: Σ' ευχαριστώ! :s_smile

Άντε, να σας δω και από κοντά κάποια στιγμή. Μέσα στις γιορτές ίσως. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#462895 από αξιοπιστια πως τα εχει παει?
Άβαταρ μέλους
By edmond
#462900 Πέραν του...προβλεπόμενου γραναζιού μεταβλητού χρονισμού, το οποίο αλλάχτηκε δις μέσα στην εγγύηση, ουδέν μεμπτόν. Και ένας γρύλλος παραθύρου. Κάτι βαρβάτο μηχανικό όχι. Τα χρόνια όμως περνάνε και η ζήτηση για αλλαγές αναλώσιμων γίνονται λιγάκι πιο...επιτακτικές. Ήδη έχουν αλλαχτεί σετ ιμάντες(ακριβό), λάστιχα, συμπλέκτης, πίσω ρουλεμάν τροχών και μένουν αμορτισέρ, ίσως κρεμαγιέρα και βλέπουμε.
Η αλήθεια είναι ότι τελευταία ψάχνομαι για αλλαγή. Καινούργιο εννοώ. ΄Εχω κάνει κάτι πρόχειρες ερευνητικές, ωστόσο αναλόγως κάτι αποφάσεις που θα παρθούν στην δουλειά μου, θα δείξει αν θα ευοδώσει ή όχι.