Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By rafi
#772307 Εντάξει για το rs τι να πει κανείς;

Εδώ το νέο απόκτημα της κοπέλας μου,
μτχ. από Γαλλία, dci 90 και δε θέλω να μάθω τα πραγματικά χλμ. του. Παντως στην πράξη φαίνεται πολύ καλό, η ανάρτηση δεν κάνει κιχ και το μοτέρ ακούγεται καλά. Από Δευτέρα θα πάει για γενικό τσεκαρισμα στο συνεργειο.

Στη φωτό πίσω αχνοφαινεται και το δικό μου clio.Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#772309 χρονια,χλμ,τιμη?
Καλοταξιδο να ειναι!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#772311
edmond έγραψε:
dimviii έγραψε:το δικανο πισω ολαα τα λεφτα :inlove:

Δεν αναρωτιόμαστε. :roll:
Τις έβλεπες για πολλλλάαααα χλμ στο γυρισμό :shifty:


δεν χορταινες να το βλεπεις λεμε.Εκανα μερικες φορες λιγο πιο δεξια η αριστερα οπως ημουν απο πισω για να βλεπω τα πρισμενα φτερα. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By rafi
#772312 Ευχαριστουμ!
Τέλος του 2016, υποτίθεται 145κ χλμ. 12.000€ και η μάντρα αγόρασε για 4500€ το προηγούμενο αμάξι της, clio 3 fl 2010 tce.
Το θέμα είναι ότι δεν υπήρχε ανάγκη για αυτοκινητο, ο πατέρας της κοπέλας μου είχε ανάγκη για έξοδα και λόγω γνωριμίας με τη μάντρα πρότεινε αυτό το ντιλ και η κοπέλα συμφώνησε, οπότε δεν ψάξαμε τίποτα από χλμ. κατάσταση κλπ. ηταν κατι σαν δώρο από το πουθενά. Από Δευτέρα θα προσπαθήσω να ασχοληθώ.

.
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#772313 Ωραία τα Renault!

Rafi θα σας εκπλήξει ευχάριστα το captur.

Barhonda ζήλεψα και την αυλή εκτος του rs :)
Τελευταία επεξεργασία από bibendum και 17 Ιούλ 2022, 13:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By rafi
#772314
bibendum έγραψε:Ωραία τα Renault!

Rafi θα σας εκπλήξει ευχάριστα το captur.

Barhonda ζήλεψαν και την αυλή εκτος του rs :)
Το οδήγησα και προτιμώ 1000 φορές να είμαι συνοδηγός και να βάζω μουσική από το bluetooth. Γενικά είναι πολύ καλό, αν και δεν έχω εντυπωσιαστεί ακόμα από την κατανάλωση. Ούτε από το μαύρο χρώμα που καιει λες και είσαι σε φούρνο.

.
Άβαταρ μέλους
By skous
#772358 Νέα προσθήκη στο γκαραζ (σε αντικασταση του Yaris mk1) και παρθενική εισαγωγή στο γκρουπ vag με το ταπεινό βραζιλιανακι
Πολύ νωρίς για εντυπώσεις ακόμα.
Εικόνα


< >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#772424 Απ τα τελευταία ηλιοβασιλέματα στη Μανη, για πάντα
(Μιας και δεν ξανά προβλέπεται οδοιπορικό στην Ελλάδα )
Εικόνα