Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#495818 Bahrain.
Cosneo εχει πλακα η φαση παταω γκαζι ανεβαινουν οι στροφες και επιταχυνω πιο αργα απο χελωνα. Α ναι τρεμει και ολοκληρο πανω απο τις 3500σαλ. Ειναι η πρωτη φορα που οδηγω νοικιαρικο και αναρωτιεμαι αν θα μου μεινει στα χερια... Και εχω οδηγησει αρκετες αναλογες βαλουτες σε διαφορα εξωτικα μερη.

< >
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#495831 جلبت لي كس وأرنب لي في هذه الفوضى

:lol:
Άβαταρ μέλους
By funkyreverend
#495865 Μοσχοπούλησαν βλέπω τα ντόπια κασκαι. Δεν καταλαβαίνω ποιον εμπόδιζε το 308 και του σήκωσαν υαλοκαθαριστήρες.

Αχ, αυτό το μπλε...
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#495889
red_monster έγραψε:Είναι δυνατόν να ξεκινάς να λύνεις όχημα που δεν γνωρίζεις μέσα στο βράδυ με αστεία αντιστήριξη κλπ ? :dizzy: :dizzy: :dizzy:

Προφανώς δεν ξεκίνησα το βράδυ, με έπιασε το σκοτάδι ψάχνοντας, είμαι τεμπέλης και πάω με το πάσο μου.
Αστεία γιατί, επειδή είναι από τα lidl? Rallye θα στηρίξει, όχι Hummer.
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#495895
funkyreverend έγραψε:Μοσχοπούλησαν βλέπω τα ντόπια κασκαι. Δεν καταλαβαίνω ποιον εμπόδιζε το 308 και του σήκωσαν υαλοκαθαριστήρες.

Αχ, αυτό το μπλε...
Ξεκάθαρη βιομηχανική κατασκοπία ....
Αγοράζουν τα στελέχη τον κορυφαίο ανταγωνισμό να δουν τι έχει ένα best seller.
Και το μπροστά το μπλε ύποπτο. Να δουν τι φτιάχνουν οι απέναντι...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#495909
mirage έγραψε:Nissan Sentra 1.6 με CVT το οποιο τα εχει φαει τα ψωμια του. Αλλα επιπεδα προσφυσης.Εικόνα

< >


Ριβιού. ΤΩΡΑ! :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#495912
funkyreverend έγραψε:Μοσχοπούλησαν βλέπω τα ντόπια κασκαι. Δεν καταλαβαίνω ποιον εμπόδιζε το 308 και του σήκωσαν υαλοκαθαριστήρες.

Αχ, αυτό το μπλε...


Τα περιστέρια :lol:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#495938
drdino έγραψε:Νομίζω البحرين.

Εικόνα
:dizzy:

Moυ το έβγαζε μεταφρασμένο!
Όταν έκανα κλικ, το έβγαζε στα αραβικά! :s_hang
Πολύ μπροστά το φόρουμ! :s_dance