Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By drdino
#495364
Dimsabas έγραψε:Μετατροπή σε φυσικό αέριο θα κάνεις;


Fify
Άβαταρ μέλους
By alexm
#495369
drdino έγραψε:
Dimsabas έγραψε:Μετατροπή σε φυσικό αέριο θα κάνεις;


Fify


Και ομως θυμαμαι στο παλιο το φορουμ που ενας ηθελε να βαλει αεριο σε ενα δυσμοιρο prius.

Οι μπαταριες αλλαχτηκαν προληπτικα στα 186000 απο την Toyota εντος εγγυησης(χαριστικα γιατι η εγγυηση κανονικα ειναι μεχρι τα 180000). Προβλημα δεν εχουμε. Ακομη...


< >
Άβαταρ μέλους
By theo13
#495389
bihlas87 έγραψε:Ποστάρω εδώ για να το δουν περισσότεροι

Εικόνα

Ξέρει κανείς πως βγαίνει ο προφυλακτήρας? Έχω βγάλει τις δύο βίδες στα πλαινά αλλά δεν έβρισκα άλλες μέσα στο σκοτάδι.


Πατρινές πινακίδες;
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#495396 Ποιός ξέρει πόσα χέρια έχει αλλάξει το σαράβαλο. Κάτι μου λέει ότι πρέπει να έχει τρέξει και σε αγώνες.

Cosneo σωστός, το είχα πετύχει παλιότερα αυτό το video αλλά δεν είχα δώσει τόση σημασία, νόμιζα ότι το rallye θα έχει άλλα δεσίματα επειδή είναι μεγαλύτερος ο προφυλακτήρας.

.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#495468 3 μέρες πρίν τον επίσημο ερχομό της άνοιξης Εικόνα


< G65 V12
Άβαταρ μέλους
By sargus
#495470 Πολύ ωραία αυτή η μερσέντα ρε παιδί μου. Εμένα τουλάχιστον είναι η αγαπημένη μου (από τις "φτηνές"-καθημερινές). Και δεν έχω στοιχεία αλλά νομίζω ότι είναι η πιο καλοπουλημένη. Βαριέσαι να τη βλέπεις παντού (εδώ Κρήτη τουλάχιστον).
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#495668
bihlas87 έγραψε:Ποιός ξέρει πόσα χέρια έχει αλλάξει το σαράβαλο. Κάτι μου λέει ότι πρέπει να έχει τρέξει και σε αγώνες.

Cosneo σωστός, το είχα πετύχει παλιότερα αυτό το video αλλά δεν είχα δώσει τόση σημασία, νόμιζα ότι το rallye θα έχει άλλα δεσίματα επειδή είναι μεγαλύτερος ο προφυλακτήρας.

.



Είναι δυνατόν να ξεκινάς να λύνεις όχημα που δεν γνωρίζεις μέσα στο βράδυ με αστεία αντιστήριξη κλπ ? :dizzy: :dizzy: :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#495796
red_monster έγραψε:
bihlas87 έγραψε:Ποιός ξέρει πόσα χέρια έχει αλλάξει το σαράβαλο. Κάτι μου λέει ότι πρέπει να έχει τρέξει και σε αγώνες.

Cosneo σωστός, το είχα πετύχει παλιότερα αυτό το video αλλά δεν είχα δώσει τόση σημασία, νόμιζα ότι το rallye θα έχει άλλα δεσίματα επειδή είναι μεγαλύτερος ο προφυλακτήρας.

.



Είναι δυνατόν να ξεκινάς να λύνεις όχημα που δεν γνωρίζεις μέσα στο βράδυ με αστεία αντιστήριξη κλπ ? :dizzy: :dizzy: :dizzy:


Ναι. :rtfm:

Αλλη ερώτηση....
Άβαταρ μέλους
By cosneo
#495805 Δεν ξέρω αν υπάρχει στον τόπο σας αλλά υπάρχει πλέον facelift με ωραιότερη εμφάνιση και με τον 1.6 dig του Juke.