Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By htanso21
#4101
JimClark έγραψε:Καλα λεει η γυναικα οτι μόνο τα 1300 το ειχαν. Δε το θες ετς κ αλλιως... :yahoo:


Και ναι και οχι.
Τα pre fl το είχαν ξεχωριστό και απο οσο γνωρίζω μόνο τα 1.3 (και 1.5 στο εξωτερικό).
Τα fl το έχουν όλα ενσωματομένο στο καντράν.
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#4109 Ναι για τα πρε μιλαμε! Σορρυ για οφφ τοπικ, αλλα παρεσυρθην απο την πριμιουμίλα μας
Άβαταρ μέλους
By Orestis.D
#4143
JasonLouk έγραψε:

Το αυτοκίνητο που μαθαίνω να οδηγώ και εχω μισήσει για τα λεφτά βενζίνης που μου έφαγε φέτος το καλοκαίρι :s_laughat
Εδώ, στην Ποτίδαια φέτος το καλοκαίρι
Image


Σε ιδιο αμαξι μαθαμε να οδηγαμε απλα εμεις εχουμε το fl σε ασημενιο!

Image
Image
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#4158 Εσύ είσαι συγχρονος. Εγώ (ok ,διορθωση, οι γονείς μου :s_cool ) ειμαι 1.4 boxer 8v με 90 ατίθασα. Σκέψου οτι στην παραπάνω φωτο ειμασταν παρέα 5 άτομα
με αντίστοιχες αποσκευες. Στις ανηφόρες καμία ελπίδα ειδικά της Αθύτου κ. :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Orestis.D
#4161
JasonLouk έγραψε:Εσύ είσαι συγχρονος. Εγώ (ok ,διορθωση, οι γονείς μου :s_cool ) ειμαι 1.4 boxer 8v με 90 ατίθασα. Σκέψου οτι στην παραπάνω φωτο ειμασταν παρέα 5 άτομα
με αντίστοιχες αποσκευες. Στις ανηφόρες καμία ελπίδα ειδικά της Αθύτου κ. :s_rofl


Ε 1.4 16v με 103 ατιθασα λυσσαρικα! Ωραιο αυτοκινητο, ωραιος ηχος... Ωραιο στησιμο. ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ομως. Χαλαει και σταματημενο. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#4166 Συμφωνώ αλλά φτού φτού με οχι 100% συντήρηση όπως θα ήθελα εγώ και δεν εχει βγάλει κανενα πρόβλημα.
Αισίως στα 210k χλμ, δυστυχώς όμως με σημάδια πάλης της αδερφής μου και ενός τοίχου στην πλευρα του συνόδηγου. :s_sad
Άβαταρ μέλους
By GTI_
#4172
JimClark έγραψε:
GTI_ έγραψε: 3 φωτο αμαξια η πανω πολυ ενδιαφερουσα

Το ανοιχτό με αφήνει ασυγκινητο. Τι μαρκα ειναι είπαμε; :s_tongue

Πλάκα κάνω, απλα τα χοτ χατσάκια ειναι πολύ πιο του γούστου μου.


Mazda s8777 :s_laughat

Πάρε χοτ χατσάκι-απώλεια - 4Tμέλη :s_cry

Εικόνα

ΕικόναΕικόνα
ΕικόναΕικόνα

Εικόνα


@dimsabas

Δεν έχεις χάσει επεισόδιο. Ο Γάλλος είναι ο πρώην του Bagus.
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#4204
Orestis.D έγραψε:
JasonLouk έγραψε:Εσύ είσαι συγχρονος. Εγώ (ok ,διορθωση, οι γονείς μου :s_cool ) ειμαι 1.4 boxer 8v με 90 ατίθασα. Σκέψου οτι στην παραπάνω φωτο ειμασταν παρέα 5 άτομα
με αντίστοιχες αποσκευες. Στις ανηφόρες καμία ελπίδα ειδικά της Αθύτου κ. :s_rofl


Ε 1.4 16v με 103 ατιθασα λυσσαρικα! Ωραιο αυτοκινητο, ωραιος ηχος... Ωραιο στησιμο. ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΡΙΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ομως. Χαλαει και σταματημενο. :yahoo:



Είχαν δώσει ενα παρόμοιο στον ξαδερφ μου, εταιρικό... Τα προβλήματα ξεκίνησαν απο την πρωτη εβδομάδα :yahoo: που να του χαριζεις δεν ξαναγοραζει ιταλικό :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#4229
sakis_m έγραψε:Journey's end... :s_sad

Εικόνα


Απόσυρση ? Γιατι, αν επιτρέπεται? Σίγουρα θα έπιανες παραπάνω με τμηματική πώληση. :s_yes