Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#701662
glf έγραψε:
popolaros έγραψε:θα το ειχα πουλησει εδώ και καιρο και θα εψαχνα για αλλο παιχνιδι....
Οι ζάντες σου λένε κάτι;



ασπρες (?)






















(απο focus mk1?)
Άβαταρ μέλους
By DAP
#702366 Τουλαχιστον ας κατεβαζες το χειροφρενο να κανει τη φιγουρα του οτι ειναι οδηγαρα!!!!!! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By g47
#702536
markvag έγραψε:
g47 έγραψε:Η ταπετσαρια ειναι λεοπαρ και εχει kidney grills απο μπεμπα. :lol:



Εικόνα



Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Δε ξερω γιατι ειναι σε κλειστο γκαραζ αυτο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#702538 Αλλος ενας που ειχε ονειρο να παρει πενβε και δεν μπορεσε. :lol:
Άβαταρ μέλους
By timkoul
#702541
glf έγραψε:Βγήκαν τα χιονολαστιχα και μπήκαν "φρέσκα" Federal 595 RSR. Είναι ολοκαίνουργια του.. 2015 απλά τα είχα στην αποθήκη..
Άμα φτιάξω και τα φρένα που στραβωνει συνεχώς τις.. απλές δισκοπλακες, ε είμαι έτοιμος για trackday :)
Μπήκε η άνοιξη.
Εικόνα

ΥΓ. Popolaros your comments please


Αν εχεις Cup-ισια φρενα να μιλησεις με τον 21Quadra απο εδω, τον κυρ-Παναγιωτη. Εχει φτιαξει τα δικα μου. Θα αλλαζεις μονο τακακια μετα. Πριν εγω αλλαζα δισκους τακακια μαζι. Και πιο συχνα....
Άβαταρ μέλους
By markvag
#702571
g47 έγραψε:
markvag έγραψε:
g47 έγραψε:Η ταπετσαρια ειναι λεοπαρ και εχει kidney grills απο μπεμπα. :lol:



Εικόνα



Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα

Δε ξερω γιατι ειναι σε κλειστο γκαραζ αυτο. :lol:




1) Η σκάλα οικοδόμου είναι η πινελιά που απογειώνει το έργο τέχνης.

2) Πρέπει να παραδεχθώ πως στη θέα των λεοπάρ καθισμάτων με το ψάθινο κάλυμα, ένα δάκρυ κύλησε, καθώς θυμήθηκα 1987 Αύγουστο με φανελίτσα και κεφτεδάκια στο τάπερ. Ο g877777777777 ξέρει.

3) Έχει μία γρατζουνιά στην πίσω πόρτα, αλλά τίποτα που δεν φτιάχνεται με ένα πινέλο και λίγο μεράκι.

4) Το διακριτικό και πλήρως λειτουργικό σύνολο αεροτομής / διαχύτη πίσω είναι όλα τα λεφτά.

6) ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ πως τέτοιο κομψοτέχνημα, τέτοιο μνημείο στον σύγχρονο πολιτισμό θα φυλάσσεται σε γκαράζ ή σε μουσείο! :x

7) Θα μπορούσα να μην έχω κάνει quote ΚΑΙ τις εικόνες, αλλά δεν ήθελα. :s_yes
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#702586 Αν και δεν είναι λεοπάρ αλλά τιγρέ, νομίζω κερδίζει μία θέση στο Πάνθεον των wanna be a BMW αυτοκινήτων.

Redmi Note 8 Pro