Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#685491 Τιμόνι, επιλογεας, χειρόφρενο.
Πριν μερικά χρόνια ούτε που θα το σκεφτόμουν...
Μάλλον μεγαλώνω...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#685496
REALZEUS έγραψε:MY TOYOTA IS FANTASTIC. Καγκουριά της Toyota Europe, έτσι αγοράστηκε από την αντιπροσωπεία στο Βέλγιο. :svivhaha:


και στην Ελλαδα υπηρχαν αυτα τα αυτοκολητα. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#685530
REALZEUS έγραψε:MY TOYOTA IS FANTASTIC. Καγκουριά της Toyota Europe, έτσι αγοράστηκε από την αντιπροσωπεία στο Βέλγιο. :svivhaha:

Τον δεν εξωτερικό καθρέπτη τον τοποθετούσαν κατ' απαίτηση του οδηγού. Ρωτούσαν αν τον ήθελες στο φτερό (όπως στην Ιαπωνία) ή στην πόρτα. Ο πατέρας μου φυσικά τον ζήτησε στην πόρτα και τον έβαλαν να καθίσει μέσα και να τους υποδείξει το σημείο που θα ήθελε να τον βιδώσουν, σε σχέση με την θέση οδήγησης που τον βόλευε.
Αμαξαρα!

Αγνή καλτιλα αυτά τα αυτοκόλλητα, ακόμη θύμαμαι το EXCELLENCE IN EUROPE στην Καριναραρα του πατέρα μου
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#685534 Μιας και πιάσαμε τις καλτ φωτογραφίες, ας βάλω και εγώ τη Bussoμάνα καμιά 30αρια χρόνια πριν με την Alfa Romeo 33 1.7

Εικόνα

Bonus για g
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#685543
dimviii έγραψε:
REALZEUS έγραψε:MY TOYOTA IS FANTASTIC. Καγκουριά της Toyota Europe, έτσι αγοράστηκε από την αντιπροσωπεία στο Βέλγιο. :svivhaha:


και στην Ελλαδα υπηρχαν αυτα τα αυτοκολητα. :lol:



Ε ναι ρε αδερφέ, αλλά να κυκλοφορεί με κόκκινες πινακίδες Βελγίου και διακριτικά Προξενικού Σώματος (CC) και... my Toyota is fantastic? :s_rofl

ΥΓ: Τον σταμάτησαν τότε και είχε μια 22άρα Browning με ραβδωτή κάννη στο πορτ μπαγκάζ. "Διπλωματική Αποστολή" τους είπε. Άκυρο ψαράδες!!! :s_biggrin
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#686031 έχω Παρασκευή πρωί διαθέσιμη και Κυριακή πρωί. Ως Χορτιάτη βγαίνω ένα 6 "τρέξιμο "
Άβαταρ μέλους
By NiTse
#686121
rocsta έγραψε:Rocsta καλεί JimClark. Τα χειμερινά ειναι επάνω και περιμένουν.Εικόνα

< >

Το είδα σήμερα παρκαρισμένο κοντά στον Άγιο Ελευθέριο. Το δικό σου είναι;; Πολύ άγριο stance όντως :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#686124
NiTse έγραψε:Το είδα σήμερα παρκαρισμένο κοντά στον Άγιο Ελευθέριο. Το δικό σου είναι;;

Γενικά τα πρωϊνά εκεί παρκάρω για να το ελέγχει ο τρελοπαπάς. Σήμερα όμως δεν το έχω εδώ εκτός αν το έκλεψαν και το έφεραν πάλι εδώ.

NiTse έγραψε:Πολύ άγριο stance όντως :thumbsup:

:s_howdy