Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#499205
Geo f1 έγραψε:. Καθε επισκεψη στην Ηλιουπολη και ενας μικρος πονος.
Που θα μου παει...


Με πόσα ζευγάρια NIKE το παίρνω; :innocent:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#499243 Αχ ρε Γιωργη..
Αυτο το αμαξι αν ειχε στομα να μιλησει τι θα σου ελεγε;

.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#499250
Zeus έγραψε:Πολυ χιόνι στην Κόρινθο...

Εικόνα

Εικόνα
Εικόνα

Αυτές οι δυο μπαίνουν και στα σπάνια πουλιά.. :shifty:
Ναι ε; Στα Χανια εχει αρκετη ζεστη.. Και επισης εδω δεν κυκλοφορει καμια stelvio.. Αλλη χωρα τελειως

.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#501386 Μετά από ένα κονέ που ούτε εγώ ξέρω πώς έγινε (είχα κλείσει full size, το χαρτί παραλαβής γραφει full size) βρέθηκα με το παρακάτω, κατηγορίας luxury και την κοπέλα στην έξοδο να με ρωτάει αν όντως μου το έδωσαν:

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα

Τα κουμπάκια όλα αφής και όπως και τα κουμπιά της οθόνης έχουν υλοποιήσει haptic feedback όπου όλη κονσόλα δονείται για να δείξει το πάτημα. Έξυπνο και μου άρεσε αρκετά. Το συγκεκριμένο δε πάνελ ανασηκώνεται αν το αγγίξεις από κάτω κι αποκαλύπτει έναν "κρυφό" χώρο αποθήκευσης και ασύρματο φορτιστή.


Αφιερωμένο στον kilomeater:
Εικόνα

Τα πίσω όμως είναι απλά tempered.


Για αυτό που είδα στην Ιταλία για μια βδομάδα δεν γράφω για να αποφύγω το flame. :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#501460 Ιταλια στο εδωσαν αυτο?
Στην Αμερικη πριν μερικα χρονια μου ειχαν κανει κι εμενα upgrade με XTS. Ειχα βρει πολυ laggy και την οθονη και ολα τα haptic κουμπια.. Τι κινητηρα ειχε αυτο που πηρες?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#501469 Αμερικη , Ιταλία είχα Octavia Station :shifty:

Tο HMI θα έλεγα ότι πάσχει και μου κάνει εντύπωση το όλο σκηνικό δεδομένου του κοινού που είχαν οι Cadillac. Τα κουμπιά ας πούμε δεν ανταποκρίνονται πάντα με την πρώτη.

Μοτέρ δεν ξέρω, 3.6 σίγουρα και μάλλον τον ατμοσφαιρικό, χλωμό να είναι ο τουρμπιγιόν. Είναι και AWD επίσης.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#501481 Φωτό από τον εκπληκτικό χώρο αποσκευών του Skoda γιατί δεν έβαλες; :protest: :rant:
Δεν έχεις μάθει πως ΠΑΝΤΑ βάζουμε φωτογραφίες τέτοιου τύπου όταν νοικιάζουμε Octavia;
:s_omg