Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#496189 Επιφυλάσσομαι...και για την GLΕ ήθελα να γράψω αλλα..
Πάντως μέχρι στιγμής δεν ευνοούν και οι συνθήκες..έχει storm warning αυτές τις μέρες με *χιόνια πάγους...




*μονο μούτρα βγάζει :protest:
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#496257
red_monster έγραψε:
bihlas87 έγραψε:Ποιός ξέρει πόσα χέρια έχει αλλάξει το σαράβαλο. Κάτι μου λέει ότι πρέπει να έχει τρέξει και σε αγώνες.

Cosneo σωστός, το είχα πετύχει παλιότερα αυτό το video αλλά δεν είχα δώσει τόση σημασία, νόμιζα ότι το rallye θα έχει άλλα δεσίματα επειδή είναι μεγαλύτερος ο προφυλακτήρας.

.



Είναι δυνατόν να ξεκινάς να λύνεις όχημα που δεν γνωρίζεις μέσα στο βράδυ με αστεία αντιστήριξη κλπ ? :dizzy: :dizzy: :dizzy:


Δηλαδή έπρεπε να μάθει πρώτο όλο το εγχειρίδιο Haynes, μετά να αγοράσει δικόλωνο για να βγάλει έναν προφυλακτήρα;
Άβαταρ μέλους
By mirage
#496282
Zeus έγραψε:Ζηλεύω τον απο πάνω...εμένα πάλι SUV μου έδωσαν ενώ είχα κλείσει σεντάν..

Εικόνα


Δεν περιμενα κατι καλυτερο απο το εν λογω χαρχαλο. Οταν κλεινει τοπικο γραφειο παντα μας δινουν τα καλυτερα χαρχαλα. Λογικα τα βγαζουν απο long term storage στην ερημο. BTW ειχε κανει service πριν κανα μηνα... Που να μην ειχε κανει δλδ...

< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#496388
blinkys έγραψε:
red_monster έγραψε:
bihlas87 έγραψε:Ποιός ξέρει πόσα χέρια έχει αλλάξει το σαράβαλο. Κάτι μου λέει ότι πρέπει να έχει τρέξει και σε αγώνες.

Cosneo σωστός, το είχα πετύχει παλιότερα αυτό το video αλλά δεν είχα δώσει τόση σημασία, νόμιζα ότι το rallye θα έχει άλλα δεσίματα επειδή είναι μεγαλύτερος ο προφυλακτήρας.

.



Είναι δυνατόν να ξεκινάς να λύνεις όχημα που δεν γνωρίζεις μέσα στο βράδυ με αστεία αντιστήριξη κλπ ? :dizzy: :dizzy: :dizzy:


Δηλαδή έπρεπε να μάθει πρώτο όλο το εγχειρίδιο Haynes, μετά να αγοράσει δικόλωνο για να βγάλει έναν προφυλακτήρα;


Όχι, πρέπει να ξεκινάς μέσα στο βράδυ, χωρίς σοβαρά εργαλεία και με ένα τάκο κάτω από το δίσκο :rtfm: