Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#538384
diplomat έγραψε:Γιεπ. Το πάρκαρε με μούτρα ο κάτοχος, γι' αυτό έχει στριμμένη ρόδα. :lipsealed:

Για το κορολλάκι δεν βλέπω σχόλιο όμως. :inlove:

Δεν θα παθει κατι με στριμμενη ροδα :shifty:

Το κορολλακι δειχνει τζετ! Του βαζεις και ενα μοτερ μαυροκαπακο και :superman:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#538386
mirage έγραψε:Ούτε ενα απο τα 2 αυτοκίνητα ειναι ολόκληρο στην πικούλα;

Αdmittedly δεν το έχω το ευγενές άθλημα της φωτογραφίας. :oops:

Νίκος Παππάς έγραψε:Το κορολλακι δειχνει τζετ! Του βαζεις και ενα μοτερ μαυροκαπακο και :superman:

Αφενός, βγες από μέσα μου σατανά.
Αφετέρου, να ενημερώσω κύριε νίκο παππά ότι είχα 5.7 κατανάλωση κατά τη διάρκεια των διακοπών. :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#538387
diplomat έγραψε:Αφετέρου, να ενημερώσω κύριε νίκο παππά ότι είχα 5.7 κατανάλωση καθ' όλη τη διάρκεια των διακοπών. :iconcool:

Μετα λεει εμενα μπαρμπα ο g877777 :svivhaha:

Εγω ειχα 7,5 :oops:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#538505
Νίκος Παππάς έγραψε:
diplomat έγραψε:Γιεπ. Το πάρκαρε με μούτρα ο κάτοχος, γι' αυτό έχει στριμμένη ρόδα. :lipsealed:

Για το κορολλάκι δεν βλέπω σχόλιο όμως. :inlove:

Δεν θα παθει κατι με στριμμενη ροδα :shifty:

Το κορολλακι δειχνει τζετ! Του βαζεις και ενα μοτερ μαυροκαπακο...


Παίζει το πιο καλό να έχει πλέον 1.500.000 χλμ. :lol:
Όχι ότι είναι θέμα αυτό βέβαια... :metalo:

(είχα οδηγήσει καρίνα με ασημοκάπακο και μου έλεγε ο ιδιοκτήτης θα σου πω εγώ πότε να αλλάξεις ταχύτητα. Ανέβαινε, ανέβαινε, ανέβαινε.... :lipsealed: )
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#538590 Τυχερέ :s_thumbsup :s_thumbsup :s_thumbsup
Zeus έγραψε:Εικόνα



Εικόνα

Όχι, δε φταίνε καθόλου τα ψώνια :s_no
Είναι μόλις η δεύτερη φορά που το φορτώνω (για τον προφανή λόγο) διότι τη πατήσαμε με την μπαταρία :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By fot
#538678
nomarxis έγραψε:Τυχερέ :s_thumbsup :s_thumbsup :s_thumbsup
Zeus έγραψε:Εικόνα



Εικόνα

Όχι, δε φταίνε καθόλου τα ψώνια :s_no
Είναι μόλις η δεύτερη φορά που το φορτώνω (για τον προφανή λόγο) διότι τη πατήσαμε με την μπαταρία :s_empathy

Νομάρχη στην 2αρα, φοράς τον τρικύλινδρο με τα 136;


< >
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#538709
fot έγραψε:Νομάρχη στην 2αρα, φοράς τον τρικύλινδρο με τα 136;


< >


Φτου φτου σκόρδα... Μακριά από τα κουδούνια :protest:
Το αθάνατο δοκιμασμένο 2λιτρο, 4κυλινδρο Diesel με τα 150 άλογα! :superman:
Δε φαίνεται στην υπογραφή μου? :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By fot
#538734
nomarxis έγραψε:
fot έγραψε:Νομάρχη στην 2αρα, φοράς τον τρικύλινδρο με τα 136;


< >


Φτου φτου σκόρδα... Μακριά από τα κουδούνια :protest:
Το αθάνατο δοκιμασμένο 2λιτρο, 4κυλινδρο Diesel με τα 150 άλογα! :superman:
Δε φαίνεται στην υπογραφή μου? :hmmm:


Γιατί κουδούνια βρε συ; Σου λέω γιατί το περιμενω από μέρα σε μέρα, σε λίγο διαφορετικό αυτοκίνητο από το δικό σου.


< >
Άβαταρ μέλους
By nomarxis
#538784
fot έγραψε:
nomarxis έγραψε:
fot έγραψε:Νομάρχη στην 2αρα, φοράς τον τρικύλινδρο με τα 136;


< >


Φτου φτου σκόρδα... Μακριά από τα κουδούνια :protest:
Το αθάνατο δοκιμασμένο 2λιτρο, 4κυλινδρο Diesel με τα 150 άλογα! :superman:
Δε φαίνεται στην υπογραφή μου? :hmmm:


Γιατί κουδούνια βρε συ; Σου λέω γιατί το περιμενω από μέρα σε μέρα, σε λίγο διαφορετικό αυτοκίνητο από το δικό σου.


< >


Οταν λες λίγο διαφορετικό :hmmm: ?
X1, Mini, 2 Coupe?
Σχήμα λόγου η άποψή μου και καθαρά προσωπική από κολλήματα του παρελθόντος. Δε γνωρίζω και πολλά για το συγκεκριμένο 3κιλυνδρο αλλά όπως αιωρείται μια αρνητική-περίεργη-επιθετική στάση π.χ. για τις προσθιοκινητες BMW, για τα Diesel, για τα αμιγώς ηλεκτρικά, έτσι κάπως μου βγάζουν μια άσχημη εντύπωση αυτά τα μοτέρ. Ημουν σχετικά κοντά για την αγορά της 225xe , αλλά αυτή τη τάση της μόδας δεν ήμουν έτοιμος να την ακολουθήσω. Μου φαινόταν νωρίς.
Ας κάνουν άλλοι πελάτες τα πειράματα και μετά από κάποια χρόνια (αν μου είναι ασύμφορη η συντήρηση και η κυκλοφορία, βλέπε dieselοαπαγορευση) θα σκεφτώ θετικότερα τα 3κιλυνδρα της BMW.
Γενικώς μου αρέσει η πεπατημένη και η σιγουριά.
Ελπίζω να το χαρείς και απροβλημάτιστο :iconcool:

Υ.Γ. τώρα βλέπω πως από το κινητό η υπογραφή δε φαίνεται ( παρά μόνο στη προεπισκοπηση :dizzy: )
Άβαταρ μέλους
By fot
#538802
nomarxis έγραψε:
fot έγραψε:
nomarxis έγραψε:
fot έγραψε:Νομάρχη στην 2αρα, φοράς τον τρικύλινδρο με τα 136;


< >


Φτου φτου σκόρδα... Μακριά από τα κουδούνια :protest:
Το αθάνατο δοκιμασμένο 2λιτρο, 4κυλινδρο Diesel με τα 150 άλογα! :superman:
Δε φαίνεται στην υπογραφή μου? :hmmm:


Γιατί κουδούνια βρε συ; Σου λέω γιατί το περιμενω από μέρα σε μέρα, σε λίγο διαφορετικό αυτοκίνητο από το δικό σου.


< >


Οταν λες λίγο διαφορετικό :hmmm: ?
X1, Mini, 2 Coupe?
Σχήμα λόγου η άποψή μου και καθαρά προσωπική από κολλήματα του παρελθόντος. Δε γνωρίζω και πολλά για το συγκεκριμένο 3κιλυνδρο αλλά όπως αιωρείται μια αρνητική-περίεργη-επιθετική στάση π.χ. για τις προσθιοκινητες BMW, για τα Diesel, για τα αμιγώς ηλεκτρικά, έτσι κάπως μου βγάζουν μια άσχημη εντύπωση αυτά τα μοτέρ. Ημουν σχετικά κοντά για την αγορά της 225xe , αλλά αυτή τη τάση της μόδας δεν ήμουν έτοιμος να την ακολουθήσω. Μου φαινόταν νωρίς.
Ας κάνουν άλλοι πελάτες τα πειράματα και μετά από κάποια χρόνια (αν μου είναι ασύμφορη η συντήρηση και η κυκλοφορία, βλέπε dieselοαπαγορευση) θα σκεφτώ θετικότερα τα 3κιλυνδρα της BMW.
Γενικώς μου αρέσει η πεπατημένη και η σιγουριά.
Ελπίζω να το χαρείς και απροβλημάτιστο :iconcool:

Υ.Γ. τώρα βλέπω πως από το κινητό η υπογραφή δε φαίνεται ( παρά μόνο στη προεπισκοπηση :dizzy: )


Ναι ναι. Ένα από αυτά είναι! Θα ενημερώσω για περισσότερα σε λίγες μέρες!


< >
Άβαταρ μέλους
By fot
#538803
nomarxis έγραψε:
fot έγραψε:
nomarxis έγραψε:
fot έγραψε:Νομάρχη στην 2αρα, φοράς τον τρικύλινδρο με τα 136;


< >


Φτου φτου σκόρδα... Μακριά από τα κουδούνια :protest:
Το αθάνατο δοκιμασμένο 2λιτρο, 4κυλινδρο Diesel με τα 150 άλογα! :superman:
Δε φαίνεται στην υπογραφή μου? :hmmm:


Γιατί κουδούνια βρε συ; Σου λέω γιατί το περιμενω από μέρα σε μέρα, σε λίγο διαφορετικό αυτοκίνητο από το δικό σου.


< >


Οταν λες λίγο διαφορετικό :hmmm: ?
X1, Mini, 2 Coupe?
Σχήμα λόγου η άποψή μου και καθαρά προσωπική από κολλήματα του παρελθόντος. Δε γνωρίζω και πολλά για το συγκεκριμένο 3κιλυνδρο αλλά όπως αιωρείται μια αρνητική-περίεργη-επιθετική στάση π.χ. για τις προσθιοκινητες BMW, για τα Diesel, για τα αμιγώς ηλεκτρικά, έτσι κάπως μου βγάζουν μια άσχημη εντύπωση αυτά τα μοτέρ. Ημουν σχετικά κοντά για την αγορά της 225xe , αλλά αυτή τη τάση της μόδας δεν ήμουν έτοιμος να την ακολουθήσω. Μου φαινόταν νωρίς.
Ας κάνουν άλλοι πελάτες τα πειράματα και μετά από κάποια χρόνια (αν μου είναι ασύμφορη η συντήρηση και η κυκλοφορία, βλέπε dieselοαπαγορευση) θα σκεφτώ θετικότερα τα 3κιλυνδρα της BMW.
Γενικώς μου αρέσει η πεπατημένη και η σιγουριά.
Ελπίζω να το χαρείς και απροβλημάτιστο :iconcool:

Υ.Γ. τώρα βλέπω πως από το κινητό η υπογραφή δε φαίνεται ( παρά μόνο στη προεπισκοπηση :dizzy: )


Ναι ναι. Ένα από αυτά είναι! Θα ενημερώσω για περισσότερα σε λίγες μέρες!


< >