Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By mirage
#475306 Το παραθυρο ψαξιματος ηταν μικρο και δυστυχως μερικα που βρεθηκαν ηταν ειτε μακρια ειτε ενα κοντα μου σχετικα ηταν φορτωμενο με μια 300 χιλιαδες χιλιομετρα.

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#478489 Goodyear Eagle Ultragrip GW3 Runflat σε 225/45 17αρια. Θυμόμουν λαθος πως ηταν Pirelli Sotozero και απογοητεύτηκα. 3η σαιζον τους. Δεν ειναι τπτ το εντυπωσιακο απο καθε αποψη πλην του θορύβου κύλισης που ειναι χαμηλος για rof λαστιχο αλλα και για κανονικο χειμερινο. Μαλλον θα μεινουν για εναν ακομα χειμωνα αφου υπαρχει αρκετο πελμα και γενικα κρατανε χωρις να ειναι κατι ουαου. Στο χιονι τα πανε μια χαρα αλλα με την τετρακινηση δεν υπαρχουν θεματα προσφυσης. Φυσικα πηγαινωντας να παρκαρω δοκιμασα τα ορια τους σε παρατεταμενη πλαγιολισθηση με το DTC off. Μια χαρα.
Οι facelift λενε απλα xdrive στα 2 μπροστινά φτερα.
Το αυτοματο μια χαρα. Και γιατι να μην ειναι αλλωστε.

< >
Άβαταρ μέλους
By mirage
#478492 Γιατι η πινακιδα μου εχει ολα τα προσωπικα μου δεδομενα φατσα φορα.
Και γιατι ετσι γουσταρω.
Λελ.


< >
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#478494
mirage έγραψε:Το αυτοματο μια χαρα. Και γιατι να μην ειναι αλλωστε.


Από άποψη ταχύτητας αλλαγών και κυρίως συμπεριφορά στην χειροκίνητη λειτουργία σε πίεση εννοώ. Είμαι διχασμένος για το αν θα το ήθελα ή όχι, δεδομένου ότι το χειροκίνητο δεν είναι και τίποτα ιδιαίτερο. :lol:

Ευχαριστώ για την απάντηση πάντως! :s_yes
Άβαταρ μέλους
By mirage
#478498 Define πίεση. Εμενα μια χαρα μου φαίνεται. Δεν ειναι DSG σε ανεβασματα αλλα στα κατεβασματα δεν πρεπει να ειναι πιο αργο με βαση προσωπικα βιώματα. Πολλες φορες παντως ειναι στο DS η και στο D και ολα καλα. Σημερα το ειχα στο χειροκινητο για να ειμαι με μια πανω. Προσωπικά ειμαι ικανοποιημένος και η ανεση που σου δινει σε κινηση, μποτιλιαρισμα κλπ ειναι απλα ανεκτίμητη.

Γκεακο αμα βλέπεις τι γραφει στην πρωτη φωτο να πας να δουλεψεις στο CSI.

< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#478499 Σε σχέση με το πέντσμαρκ πώς τα πάει;

Άβαταρ μέλους
By mirage
#478502
Geo f1 έγραψε:Καλα ρε mirage δεν σε ειπαμε και καμπούρη..ποπο νευρα.

.
Εγω για αστειο το ειπα βρε συ.

< >