Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By alexm
#564711 3η φορά μέσα σε 6 μήνες, από 1800 χιλιόμετρα κάθε ταξίδι.

Τουλάχιστον οι δρόμοι τους στρώνουν αρκετά και είναι πολιτισμένο σχετικά.

Όσο σκέφτομαι ότι την πρώτη φορά έκανα με γιαρις 1000αρι modlin- gdansk- nowy sacz- modlin μέσα σε 4 μέρες, νιώθω ηρωας

.
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#564733
alexm έγραψε:Θα μπορούσε να ναι και χειρότερα... Εικόνα


Δεν θα το έλεγα... :hmmm:

Δεν έχω οδηγήσει το νέο i30, αλλά το προηγούμενο που είχα σε νοικιάρικο είχε (στη βασική έκδοση S) τουλάχιστον μερικά πράγματα στον εξοπλισμό που τα θεωρείς αυτονόητα πλέον (λχ. Bluetooth) και που το Tipo δεν έχει. Από ποιότητα/φινίρισμα εσωτερικού είναι παραπλήσια, οπότε το τωρινό Huyndai θα είναι βελτιωμένο.
Άβαταρ μέλους
By alexm
#564735
Zorz έγραψε:
alexm έγραψε:Θα μπορούσε να ναι και χειρότερα... Εικόνα


Δεν θα το έλεγα... :hmmm:

Δεν έχω οδηγήσει το νέο i30, αλλά το προηγούμενο που είχα σε νοικιάρικο είχε (στη βασική έκδοση S) τουλάχιστον μερικά πράγματα στον εξοπλισμό που τα θεωρείς αυτονόητα πλέον (λχ. Bluetooth) και που το Tipo δεν έχει. Από ποιότητα/φινίρισμα εσωτερικού είναι παραπλήσια, οπότε το τωρινό Huyndai θα είναι βελτιωμένο.
Δεν έχει Bluetooth? Εδώ έχει ρε γμτ το φιέστα του 2009.

Δεν είναι το turbo benzina το δικό σου?

.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#564923 Δεν ηταν για καλο η επισκεψη...σε λιγοτερο απο 24ωρο χρειαστηκε επισκεψη Βελμαρ. Καποια |λογοκρισία| εχουν κανει στο firmware του infotainment και δεν εχω bluetooth και navi! :rant:

Οποτε στο φευγα ειπα να κανω ενα περασμα την αδεια Βουλιαγμενης. :shifty: Για να παρω καφε απο Γλυφαδα...μην παει αλλου το μυαλο σου!

< >
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#564938 pid δεν περνάνε?

Μεγειά Στεφαν!!! Καλοτάξιδο, να είσαι καλά να το χαρείς... Πιστός vagιτης...

Πολύ under the radar για τα γούστα μου... :lol:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#564949 Ευχαριστώ. Από ανάγκη vagιτης. Στην πρώτη ευκαιρία θα λακίσω απ' το μαντρί.

Στο pdi κάποια μακακία έγινε γιατί όταν πρωτοείδα το αμάξι το navi έπαιξε κανονικά. Μετά τους ζήτησα να βάλουν και το Full Link να είμαι έτοιμος και με την προσθήκη του κάτι παίχτηκε στα softwarικα και έχασε features το σύστημα. Πιθανολογώ ότι θέλει ένα σβήσιμο και επανεγκατάσταση το όλο θέμα για να στρώσει.
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#564950 Γιατί εγώ την είχα πατήσει με ένα Celerio που τον έπαιξαν στο pdi και δεν είχαν βάλει την ασφάλεια των accessories σωστά και δεν δούλευε ραδιο, κεντρικό κλείδωμα κλπ :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#564974 Πολύ όμορφο!

< Note >