Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By xenos
#521479 Στην επίστροφη βγάλτο φωτό να το δούμε. :lol:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#521508 Το σκαφος και τα τζετ σκις θα στα φερει το προσωπικο στο θερετρο κατευθειαν;
Άβαταρ μέλους
By Dimsabas
#521610 Πάνε αυτά που σας είχα συνηθίσει. Πλέον, οι χειρότεροι ρύποι που εκπέμπω είναι από τον πάτο μου. Οπότε, σκάφη και λοιπά τρώνε άκυρο.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#521625 Εδώ μπορείς να κυκλοφορείς μήνες στη ΛΕΑ, χωρίς ζώνη, δίπλωμα, πινακίδες, άδεια, ΚΤΕΟ, ασφάλεια.... και ταυτόχρονα να κάνεις chat απεριόριστα με τους φίλους σου.
Άβαταρ μέλους
By Zeus
#521628
Scotch έγραψε:Εδώ μπορείς να κυκλοφορείς μήνες στη ΛΕΑ, χωρίς ζώνη, δίπλωμα, πινακίδες, άδεια, ΚΤΕΟ, ασφάλεια.... και ταυτόχρονα να κάνεις chat απεριόριστα με τους φίλους σου.

Φτανω χτες πρωι Χιο, με περιμενει ταξι. Με το που μπαινω μεσα (θεση συνοδηγου) φοραω αμεσα ζωνη. Γυριζει ο ταξιτζης με κοιταει ξαφνιασμενος και μου λεει, πρωτη φορα βλεπω καποιον να βαζει ζωνη, αλλωστε εδω στο νησι τι μπορει να παθεις με 20-30km/h! Εκανα μια ματαιη προσπαθεια να του εξηγησω, αλλα η κουβεντα κατεληξε οτι εμεις οι Αθηναιοι παμε σαν τρελλοι κτλ κτλ.. :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#521645
Zeus έγραψε:
Scotch έγραψε:Εδώ μπορείς να κυκλοφορείς μήνες στη ΛΕΑ, χωρίς ζώνη, δίπλωμα, πινακίδες, άδεια, ΚΤΕΟ, ασφάλεια.... και ταυτόχρονα να κάνεις chat απεριόριστα με τους φίλους σου.

Φτανω χτες πρωι Χιο, με περιμενει ταξι. Με το που μπαινω μεσα (θεση συνοδηγου) φοραω αμεσα ζωνη. Γυριζει ο ταξιτζης με κοιταει ξαφνιασμενος και μου λεει, πρωτη φορα βλεπω καποιον να βαζει ζωνη, αλλωστε εδω στο νησι τι μπορει να παθεις με 20-30km/h! Εκανα μια ματαιη προσπαθεια να του εξηγησω, αλλα η κουβεντα κατεληξε οτι εμεις οι Αθηναιοι παμε σαν τρελλοι κτλ κτλ.. :dizzy:


συμπερασμα οτι η Χιος ειναι το πιο ασφαλες μερος της Ελλαδος, και δεν σκοτωνεται κανενας... αν δεν παινεψεις το σπιτι σου....κλπ, στον κοσμο τους :lol:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#521656
Dimsabas έγραψε:Έτσι είναι το σωστό όχημα διακοπών. Και μην ακούσω ότι πάμε διακοπές για να την ξαπλώσουμε.Εικόνα

Το πλυντήριο πιάτων που το έχεις χώσει και δεν φαίνεται; :lol: