Γενικά αυτοκινητιστικά θέματα
Άβαταρ μέλους
By g8777
#626761 Σπαραζει η καρδια μωρε ψυχουλες μου να βλεπω διχονιες μεταξυ φιλων. :(

Να σοπιασω κανα αναμμενο τσιγαρο στις φωτο να γινει τση ποπης το καγκελο απο τους Δικασται Ντρεντ; :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#626791 Εγώ κύριοι δικαστές τράβαγα φωτογραφία, έπινα φραπέ, έτρωγα σουβλάκι, είχα το πόδι στο ταμπλό και δε φόραγα και ζώνη.
Το ένα λάστιχο ήταν ρεζέρβα ανάγκης και τα άλλα είχαν 15 πίεση αέρα.

Ιταλάκια ευτυχώς δεν καπνίζω και σώθηκα...

Ντινο, δε μπορώ να καταλάβω γιατί δε γίνεται να βάλει ο συνοδηγός το χέρι του μπροστά στον οδηγό και να βγάλει φωτογραφία. Τι σχέση έχει το αριστεροτίμονο;
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#626795
Andreasdik έγραψε:Εγώ κύριοι δικαστές τράβαγα φωτογραφία, έπινα φραπέ, έτρωγα σουβλάκι, είχα το πόδι στο ταμπλό και δε φόραγα και ζώνη.
Το ένα λάστιχο ήταν ρεζέρβα ανάγκης και τα άλλα είχαν 15 πίεση αέρα.



ιιιιιιιιιιιιι
Frapee σε αυτο το φόρουμ;
edit mod ban and warn

:lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#626804
JimClark έγραψε:
ιιιιιιιιιιιιι
Frapee σε αυτο το φόρουμ;
edit mod ban and warn



Άβαταρ μέλους
By Eliaskat
#626807

https://youtu.be/Xl0VHUo03H4
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#626843 Μόνο σε μένα πιξελιάζει ο ουρανός; High key minecraft

Αλλα ωράιο το θωρηκτό :metalo: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By drdino
#626863 Τεστ
Εικόνα

Εντιτ: βοηθάει αν διαλέγετε την original ανάλυση κι όχι την πετσοκομμένη.
Άβαταρ μέλους
By mirage
#627140 Σύντομα συλλεκτική και η ζμπορ με τον V6 και 19αρες. Παραμένει φυσικα βαρκα, οπως και ολες οι παραλλαγές της που έχω οδηγήσει και χοροπηδα σαν κατσικι στους υπέροχους δρόμους του Michigan. Τουλάχιστον εχει γκάζι και remote start. Τρέμε Γκρετα και dimsabas Εικόνα
ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#627147 Και λογικά πουλάει το 1/3 του GMC που είναι δίπλα της, πράγμα που κάνει ακόμη πιο τρομακτικό το πράγμα.
Να πω την αμαρτία μου πάντως, μια φορά που είχα μπει σε ένα GMC και μάλιστα μικρότερο, το είχα ζηλέψει.
:lipsealed: :omg:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#627227 Νομίζω πως αυτά τα μεγάλα sedan τα αγοράζουν πλέον μόνο εταιρείες ενοικίασης. Παρόλα αυτά μέσα έχει αχανείς χώρους για 5 επιβάτες και στο χώρο αποσκευών χωράνε άνετα 4 made in USA πτώματα αν το road trip πάει λάθος.
Δεν έχω οδηγήσει κάποιο από τα καινούργια F150 κλπ αλλά πριν από 4-5 που είχα οδηγήσει ένα F150 δεν είχα εντυπωσιαστεί.
Επίσης μετά από 2 εβδομάδες ακόμα να δω 1 Tesla.